arinoss

دیرلود شدن سایت

16 پست در این موضوع

سلام دوستان معزز

نمیدونم چرا من هر قالبی را که آپ میکنم و درست میکنم چرا اینقدر دیر لود میشه یعنی آدرس را که میزنی بروزر حداقل سه بار باید رفرش کنی تا سایت بیاد بالا

بنظر استاتید محترم چه مشکلی میتوتنه داشته باشده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان معزز

نمیدونم چرا من هر قالبی را که آپ میکنم و درست میکنم چرا اینقدر دیر لود میشه یعنی آدرس را که میزنی بروزر حداقل سه بار باید رفرش کنی تا سایت بیاد بالا

با درود خدمت شما دوست عزیز اول از همه ورود شما رو به انجمن تبریک میگم ودر خصوص سوالتون پیشنهاد میکنم از طریق سایت GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization چک کنید ببنید سایتتون چه مشکلاتی داره و اینجا مطرح کنید تا دوستان پاسخگوی شما باشند.

سلام دوستان معزز

درود

دوست عزیز حالا گذشته از آدرس سایتتون که باید اعلام کنید تا بررسی بشه ، اما در نظر داشته باشید که سرعت پایین لود سایت به خاطر چند تا چیز میتونه باشه .

1- استفاده از تصاویر سنگین با حجم بالا در هرقسمت سایت ( قالب یا مطلب)

2- سرور و هاستتون - ممکنه مشکل از هاستتون باشه که با توجه به فرمایش های شما به احتمال قوی مشکل از سرور هاستتونه

3- ممکنه سایت شما تحت حمله داس قبلا قرار گرفته باشه و اثرات مخرب این حمله همچنان روی هاستتون باقی مونده باشه که پیشنهاد میکنم به هاستینگ بگید آنتی DDos روی هاستتون نصب کنن.

سلام خدمت همگی حضرات

ما در یکی از انجمن های جوملا اودیم مشکل سایتمون را گفتیم آدرس لینکش را گذاشتیم متاسفانه کمک که نکردن هیچ تازه هک اشم کردن

اینه که یکم محتاط عمل میکنم

سلام خدمت همگی حضرات

ما در یکی از انجمن های جوملا اودیم مشکل سایتمون را گفتیم آدرس لینکش را گذاشتیم متاسفانه کمک که نکردن هیچ تازه هک اشم کردن

اینه که یکم محتاط عمل میکنم

متاسفانه هستند کسایی که یکسری از جاهارو بدنام میکنن. انجمن جوملای ایران قصدش کمک به شما کاربران عزیز هستش.

Sent from my LG-D325 using Tapatalk

با درود خدمت شما دوست عزیز اول از همه ورود شما رو به انجمن تبریک میگم ودر خصوص سوالتون پیشنهاد میکنم از طریق سایت GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization چک کنید ببنید سایتتون چه مشکلاتی داره و اینجا مطرح کنید تا دوستان پاسخگوی شما باشند.

سپاسگذارم.طبق دستور جنابعالی عمل کردم این پیغام اومدش:

Firefox (Desktop) in Vancouver, Video: Off, HTTP Auth: Off, Adblock: Off, Cookies: Off, Connection: Off, URL Filter: Off

Adding job to queue...

با این آنالیز مشکل چی میتونه باشه دوست عزیز

درود

دوست عزیز حالا گذشته از آدرس سایتتون که باید اعلام کنید تا بررسی بشه ، اما در نظر داشته باشید که سرعت پایین لود سایت به خاطر چند تا چیز میتونه باشه .

1- استفاده از تصاویر سنگین با حجم بالا در هرقسمت سایت ( قالب یا مطلب)

2- سرور و هاستتون - ممکنه مشکل از هاستتون باشه که با توجه به فرمایش های شما به احتمال قوی مشکل از سرور هاستتونه

3- ممکنه سایت شما تحت حمله داس قبلا قرار گرفته باشه و اثرات مخرب این حمله همچنان روی هاستتون باقی مونده باشه که پیشنهاد میکنم به هاستینگ بگید آنتی DDos روی هاستتون نصب کنن.

از بذل عنایت شما قدردانی میکنم

متاسفانه یه هاستی رزرو کردم که اصلا فلاکسیبل نیستش و هر چی بهش میگیم فلان چیز را نصب کن میترسه و اینکار را انجام نمیده

تصاویر هم از100 کیلو بیشتر نیستش

ادرس سایتتون رو خصوصی به من بگید من براتون بررسی کنم . اگه نمیخاید توی عمومی بفرمایید.

Sent from my LG-D325 using Tapatalk

باسلام

دوست عزیز همانطور که اساتید و دوستان گفتند لینک سایتتون رو بفرمایید تا سایتت بررسی بشه!

راه حل دیگر اینه که به وب سایت : GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization بروید و سایتتون رو آنالیز کنید و با استفاده از آموزش های gtmetrix که در انجمن قرار داره ( آدرس : آموزش آموزش های جدید در مورد بهینه سازی سایت با جی تی متریکس ) مشکل بارگذاری صفحات رو حل کنی.

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز من بررسی کردم سرعت لود سایت اولتون کاملا نرمال و درسته و هیچ مشکلی نداره. سرعت لود سایت در 963ms گزارش شده.

DNS های سایتتون در مدت زمانه 228 ms فراخونی و بارگزاری شده. در 29 ms ارتباط با سایتتون برقرار شده و 379ms سیستم منتظر مونده تا اطلاعات دریافت بشه و تمامی اطلاعات در مدت زمان 12ms دریافت شده. چیزه کاملا عادی و نرمالی هستش.

-----

سرعت لود سایت دومتون هم خوبه و نرماله . این سرعت معادل 1.36s هستش.

ظاهرا هیچ مشکلی وجود نداره. خوده منم چک میکنم خیلی راحت و زود سایت باز و لود میشه. حالا برای اینکه خیالتون خیلی راحت بشه و سرعتتون خیلی بالاتر بره میتونید lazy load نصب کنید روی سایتتون. یک پلاگینه از هرجاییم میشه پیداش کرد.

سایت اولتون : حجم صفحه 676.2kB - سرعت بارگزاری :963ms - گرید 83/100 وضعیت : خوب

سایت دومتون : حجم صفحه 400.4kB - سرعت بارگزاری : 1.06s - گرید 83/100 وضعیت : خوب

ویرایش شده در توسط Hamed_taghipur

درود

سرعت لود سایت مشکل خاصی نداره . تنها موردی که تاثیر داره optimize نبودن تصاویر هست . تصاویر مخصوصا اسلایدشو وسط رو optimize کنید . از روی یک سیستم دیگه هم سایتتون رو چک کنید

از آقای Hamed_taghipur بابت چک کردن سایتهای این حقیر تشکر میکنم

ایشون بررسی فرمودند و گفتن مشکلی نیستش از تک تک دوستان تشکر میکنم

درود

سرعت لود سایت مشکل خاصی نداره . تنها موردی که تاثیر داره optimize نبودن تصاویر هست . تصاویر مخصوصا اسلایدشو وسط رو optimize کنید . از روی یک سیستم دیگه هم سایتتون رو چک کنید

چطوری میتونم optimize کنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری