حجت مردانه زاده

*IranBoxBilling.Com* رونمایی مرجع پشتیبان سیستم مدیریت حساب و مشتریان BoxBilling

38 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

attachment.php?attachmentid=1627&d=1338245904

با سلام خدمت هموطنان عزیز....

به یاری خدوند منان در این لحظه مفتخریم که رونمایی مرجع پشتیبان سیستم مدیریت حساب و مشتریان رایگان موسوم به ایران باکس بیلینگ (IranBoxBilling ) را اعلام نماییم.

IranBoxBilling چیست!؟

احتمالا تابحال با سیستم های مختلف فروش هاست و دامنه روبرو شده اید.

احتمالا برای یکبار هم که شده در سایتهای سرویس دهنده ی هاست و دامین ودر پنل کاری آنها ثبتنام کرده اید و سرویسی را سفارش دادید.

شاید خودتان از افرادی بودید که دنبال راه اندازی سیستمی برای فروش هاست و دامین و حتی سرویسهای شخصی خود (اعم از محصولات مختلف از قبیل نرم افزار ، گواهینامه ها و....) بوده اید.

شاید هم سیستمهایی را در اینترنت پیدا کرده اید که رایگان و چه تجاری ، چه نال و چه غیر نال ...

اگر کمی دقیق و حرفه ای پیگیر این موضوع بوده باشید، مطمئنا نام WHMCS به گوش شما خورده است. بهترین سیستمی که در زمینه فروش و مدیریت حساب مشتریان در سایتهای سرویس دهنده ی هاست و دامین کاربرد دارد ، میباشد...

این سیستم با هزینه ی های مختلف لایسنس ماهانه و سالانه به فروش میرسه .که خب با توجه به قدرت کاری خود، مشتریان فراوانی هم دارد.

اما چه بسیارند کاربرانی که به هر عنوان توانایی استفاده از سیستمهای قانونی و اصل این سیستم را ندارند. و به ناچار از نسخه های خاطرناک نال شده ی این قبیل سیستم ها استفاده میکنند.

همینک پروژه ی باکس بیلینیگ با ایجاد بستری بسیار قدرتمند تنها رقیب WHMCS در این زمینه میباشد که با قدرت هرچه تمامتر و گذشته از آن بطور کاملا اوپن سورس(رایگان) در اختیار عموم قرار داده خواهد شده است.

برخی از ویژگی های این سیستم :

پروژه ای کاملا آزاد و متن باز

ایجاد و صدور خودکار فاکتور، پیش فاکتور و...

ایجاد خودکار پیکیج های هاستینگ بعد از پرداخت سفارش

مسدود سازی خودکار حساب در صورت عدم پرداخت

سیستم فروش فوق العاده برای : هاست ، دامنه ، نرم افزار، لایسنس و هر نوع محصولی که نیاز به صدور فاکتور دارد!!!

بخش پشتیبانی بسیار قوی (شامل ، دانشنامه، انجمن، تیکدهی( پرسش و پاسخ) و....

هسته ای مبتنی بر فناوری Ajax !!!

قابلیت ایجاد افزونه های مختلف و موردنیاز

و بسیاری قابلیتهای دیگر....

این مجموعه(IranBoxBilling) که پشتبانی کامل سیستم BoxBilling را برعهده خواهد گرفت. تمامی فعالیت های مربوط به خدمات پشتیبانی و جانبی از این سیستم را در ایران پیشتیبانی خواهد نمود. و امیدواریم که با یاری خداوند با ارائه خدمات بروز و قوی به پارسی زبان عزیز ، خدمتی ویژه به هموطنان عزیز کرده باشیم.

آینده ی ایران باکس بیلینگ :

هم اکنون : اتمام کار ترجمه ی سیستم (بیش از 2400 خط متن !!!)

از امروز تا اول تیر : اعلام عمومی ومعرفی مجموعه توسط سایت)

از یکم تا دهم تیر: بهینه سازی قالب سیستم برای زبان پارسی+ تکمیل پیوسته بخشهای آموزشی سیستم

دهم تا 20ام تیر: انتشار نسخه 1.0.0 ایران باکس بیلینگ با زبان کاملا فارسی (اولین بار با ترجمه کامل تمامی بخش ها) قالب کاملا بهینه برای زبان فارسی!

20ام الی دهه اول مرداد : انتشار نسخه ی 2.0.0 سیستم مدیریت حساب مشتریان ایران باکس بیلینگ ( همراه با تاریخ شمسی +زبان کاملا فارسی (اولین بار با ترجمه کامل تمامی بخش ها) قالب کاملا بهینه برای زبان فارسی!)

دهه ی اول شهریور : انتشار ماژول پرداخت آنلاین سیستم ایران باکس بیلینگ + ( همراه با تاریخ شمسی +زبان کاملا فارسی (اولین بار با ترجمه کامل تمامی بخش ها) قالب کاملا بهینه برای زبان فارسی!)

--------------------------------------------------------------------------------

منابع :

ایران باکس بیلینگ :

http://www.iranboxbilling.com

www.boxbillingfarsi.com

باکس بیلینگ جهانی:

http://www.boxbilling.com

دموی انگلیسی سیستم :

http://www.boxbilling.com/demo

دانلود سیستم (زبان اصلی)

http://www.boxbilling.com/download

-----------------------------------------------------------

انشالله با یاری خداوند و حمایت شما عزیزان در پیشبرد هرچه بهتر اهداف این مجموعه ، بتوانیم با قدرت عمل کرده و بطور متناوب سرویسهای مختلف و الحاقات کاربردی ای را به این مجموعه بیافزاییم.

بی شک نظرات و دلگرمی های شما ، سامان بخش خاطر و اندیشه ی ماست...

با تشکر از شما

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

-------------------

ایران باکس بیلینگ

حجت مردانه زاده

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شگفتانه حجت مردانه زاده رسید .....

پروژهای که دنیای جوملای فارسی و خدمات وب را تحت تاثیر قرار خواهد داد.....

:25::auizz3ffy9vla57584x:1:

اقا قبلا اين سيستم مدريت نبود زبان فارسيشم بودا

من تو سايت يوهاستينگ ديدم

من منظور شما را نفهميدم شايد مي خوايد پشتيباني كنيد يه چيز تو اين مايه ها

با تشكر

شگفتانه حجت مردانه زاده رسید .....

پروژهای که دنیای جوملای فارسی و خدمات وب را تحت تاثیر قرار خواهد داد.....

:25::auizz3ffy9vla57584x:1:

با سپاس فراوان از جناب پورعلی عزیز.

باید خدمتتون عرض کنم؛ همونطور که ملاحضه میکنید در امضای بنده همچنان، اون درصد و عنوان شگفتانه حذف نشده...

یعنی شگفتانه همچنان برجای خود باقیه... و ایران باکس بیلینگ هیچ ارتباطی به اون شگفتانه ی جوملایی نداره!!! :a2d3::128fs318181::128fs318181::128fs318181::a2d3:

انشالله در اون هم در همین تابستان کارش تمام میشه و تحت یک عنوان و مناسبت خیلی خوب منتشر میشه...

حق یار و یاورتون

اقا قبلا اين سيستم مدريت نبود زبان فارسيشم بودا

من تو سايت يوهاستينگ ديدم

من منظور شما را نفهميدم شايد مي خوايد پشتيباني كنيد يه چيز تو اين مايه ها

با تشكر

با سلام

بله دوست عزیز. در سایت یوهاستینگ وجود داره،اما بنده عملا چیز خاصی از این مجموعه ندیدم ( حتی ترجمه ی کامل و جامعی ارائه نشده!!!) حالا چه برسه به سایر متعلقات... با این حساب واقعا حیف دیدم که سیستمی به این قدرت و کیفیت در ایران شناسونده نشه و روش کار نشه.

اونجوری که من دیدم در اینهمه مدت تنها حدود 80بار دانلود شده فقط!!!

بله یکی از کارهای جدی ما، پشتیبانی قوی از این سیستمته...

یا حق

با سلام

بله دوست عزیز. در سایت یوهاستینگ وجود داره،اما بنده عملا چیز خاصی از این مجموعه ندیدم ( حتی ترجمه ی کامل و جامعی ارائه نشده!!!) حالا چه برسه به سایر متعلقات... با این حساب واقعا حیف دیدم که سیستمی به این قدرت و کیفیت در ایران شناسونده نشه و روش کار نشه.

اونجوری که من دیدم در اینهمه مدت تنها حدود 80بار دانلود شده فقط!!!

بله یکی از کارهای جدی ما، پشتیبانی قوی از این سیستمته...

یا حق

با تشكراقا حجت

راستش بخواي منم چند وقت پيش دنبال هم چين چيزي بودم

و بعد از بررسي ها اين سيستم را انتخاب كردم و ايشاالله بعد از درست شدن سايتم از اين سيستم استفاده مي كنم

با تشكر

ببخشيد كي همچين اطلاعاته اشتباهيو به شما داده ؟؟

كه گفته باكس بيلينگ تنها 80 بار دانلود شده ؟

حدود 1000 بار فقط از سايته مرجع دانلود شده

تو خيلي از سايتاي بزرگ اسكريپت در ايران هستش

لطفا درباره چيزي اطلاعات نداريد صحبتي نكنيد

درود

هر سیستمی که منتشر میشه قطعاً کمبودهای داره

که به مرور رفع میشه

این ورژن منتشر شده ورژن آزمایشی هستش

دروازه های پرداخت چند بانک و سایت های دروازه پرداخت هم آماده شده که در یک فرصت مناسب منتشر میشه

قالب های زیبایی هم در حال ساخته که حتماً همه را تعجب زده می کنه

موفق و پیروز باشید:auizz3ffy9vla57584x

ببخشيد كي همچين اطلاعاته اشتباهيو به شما داده ؟؟

حرکت خودجوش و جالبی بود سریعا یک یوزر ساختند تا پاسخ دوست عزیزمون حجت جان را بدند. بهتر نبود با همان اسم یا نام کاربری واقعی خود در انجمن پاسخ میدادید ؟

شجاعت بعضی وقت ها خوبه و باعث پیشرفت میشه !

به هر حال حجت جان من به نوبه خودم از شما و تیم برنامه نویسی که دارید بابت این کار تشکر میکنم . و خسته نباشید میگم

آرزوی بهترین ها را برای شما دارم.

موفق پایدار

محمد دلجو

آقای دلجو چرا این حرف را می زنید؟نام کاربری این دو دوست در انجمن یو هاستینگ نیز همین است.یک سر بزنید

بخشيد كي همچين اطلاعاته اشتباهيو به شما داده ؟؟

با سلام خدمت دوست عزیز . تبریگ به شما به جهت پیوستن به گروه جوملا ایران(هرچند از قدیمهای انجمن هستید، اما با ایدی جدید!!! :128fs318181:)

بسیار ممنونم از نظر شما . و اینکه این مورد گوشزد کردید. اما بهتر بود به حرفهای بنده توجه میکردید که بنده عرض کردم حدود 80بار ، نسخه فارسی اون دانلود شده نه خود سیستم انگلیسی!!! این رو هم در سایت مرجع کاملا مشهوده، طبق لینک و تصویر زیرملاحضه میکنید که 76 بار دانلود شده!

attachment.php?attachmentid=1636&d=1338283200

https://extensions.boxbilling.com/detail/translation/fa_IR

د رهر حال ممنونم از نقطه نظرتون دوست من:ds6a5d::28::ds6a5d:

-----------------------------

حرکت خودجوش و جالبی بود سریعا یک یوزر ساختند تا پاسخ دوست عزیزمون حجت جان را بدند. بهتر نبود با همان اسم یا نام کاربری واقعی خود در انجمن پاسخ میدادید ؟

شجاعت بعضی وقت ها خوبه و باعث پیشرفت میشه !

به هر حال حجت جان من به نوبه خودم از شما و تیم برنامه نویسی که دارید بابت این کار تشکر میکنم . و خسته نباشید میگم

آرزوی بهترین ها را برای شما دارم.

غمت نباشه عزیز دل برادر... خوشحال میشیم از این عکس العمل ها ... اینها معانی بسیار بسیار خوبی داره!!! :thanks::a2d3::thanks:

موفق باشید و سربلند

حق یارتون

بنده هم تبریک میگم و امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت در این حوزه باشید .. در خصوص مبحث ماژولهای این سیستم هم کمکی بود در خدمتم خوشحالم خواهم شد که در توسعه سیستم کمک کنم.

یه شکلک جدید هم باید اضافه کنم به لیست شکلک ها (شکلک اسفند دود کردن!)

خوب فارسیش کو ؟

شمیمی جان برنامه ی کاری اینجا گفته شده عزیز دل....

آینده ی ایران باکس بیلینگ :

هم اکنون : اتمام کار ترجمه ی سیستم (بیش از 2400 خط متن !!!)

از امروز تا اول تیر : اعلام عمومی ومعرفی مجموعه توسط سایت)

:a2d3::thanks::a2d3:

آقای دلجو چرا این حرف را می زنید؟نام کاربری این دو دوست در انجمن یو هاستینگ نیز همین است.یک سر بزنید

دوست عزیز منظور شما کدام دو نفر هست .

منظور من به کاربر "exe" بود .

من چیکار دارم به کاربران دیگر یا افرادی که در انجمن های دیگر هستند .

اگر ای پی "exe" را نگاه میکردی متوجه موضوع میشدی !

بهتر این بحث را ادامه ندهید !

حجت جان فعلا شما خودت بصورت دستی اسفند دود کن . تا مهندس شکلک اسفند دود کن را طراحی کنه !:4d564ad6:

موفق پایدار

ارسال شده در (ویرایش شده)

محمد دلجو عزیز

exe یکی از ناظمان خیلی خوبه انجمن یوهاستینگ هستند

ایشون این پست را دیدند و به بنده هم اطلاع دادند

در ضمن اونی که تو قسمت افزونه های باکس بیلینگ هست فقط فایل های بسته زبانه که به درد کسایی می خوره که قبلاً باکس بیلینگ را دریافت کردند و حالا می خواند زبان فارسی را به باکس بیلینگ خودشون اضافه کنند

افردای که باکس بیلینگ را از سایت مرجع فارسی دریافت کردند نیازی به اون بسته زبان ندارند چون پیشفرض در بسته باکس بیلینگ فارسی موجود هست

من همه جا فقط یه آی دی دارم و با اون فعالیت می کنم و اون هم irantechnic هستش

چه تو این انجمن چه تو انجمن های دیگه

اگه نیازه لینک پروفایلم را در دیگر انجمن ها بهتون بدم

خواهشاً IP را درست بررسی کنید

موفق و پیروز باشید.

ویرایش شده در توسط irantechnic

انشالله که این دو تیم با رفاقت پیش برن و باکس بیلنگ را توسعه بدهند.

من با این جور سیستم ها کار نکردم ولی اتفاقا همین دیشب بود که با whmcs تماسی گرفتم ببینم به ایران چه طور سرویس می دهند که گفت مستقیم نمی دیم و باید از ریسلر بگیری. تازه با ان قیمت بالاش.

حالا با این سیستم رایگان دیگه خیلی کارا را راحت راه می شه انجام داد بدون نگرانی

اقا چرا بحثو مي كشيد به جدال

با ذكر يك صلوات همه چيزو ختم به خير كنيد

خوب نيست به خدا

يادت نره صلوات برفسياfight

با تشكر

تبریک به حجت عزیز بابت این پروژه جنجالی امیدوارم هروز بیشتر از دیروز موفق باشی برادر:a2d3::thanks::auizz3ffy9vla57584x

اول اینکه خسته نباشی آقا حجت

با این که چند وقتی بیشتر نیست با اسن سایت آشنا شدم، ولی اطلاعاتم در مورد جوملا خیلی زیاد شده و پشتکار شما منو به وجد میاره. همیشه موفق باشید

سوالم اینه که این سیستم به صورت مستقیم کار می کنه یا میشه اونو به جوملا متصل کرد و از اون به عنوان یه کامپوننت استفاده کرد؟

با سلام و عرض تشکر از ابراز لطفتون ....

این سیستم ، یک سیستم کاملا مستقل هست .انشالله افزونه ی اتصال اون به جوملا و درصورت نیاز سایر سیستم ها هم طراحی خواهد شد. :thanks::a2d3:

یا حق

سلام به دوستان

اقا این سیستم که فارسی میشه رایگان هست یا هزینه ای هم داره؟

دستتون درد نکنه من که خیلی نیاز دارم بهش و فکر کنم خیلی به دردم بخوره و خیلی از مشکلات سایتم حل بشه در ضمن نیاز هم ندارم که در سایتم فرم سفارش قرار بدم و مستقیم لینک میدم به همین سیستم و کاربر از طریق این سیستم سفارش میده

اگر هم که اتصال درگاه ملت هم داشته باشه که دیگه نور علا نور میشه

من از یوهاستینگ این اسکریپت رو دریافت کردم ولی فارسی نیست و فقط گزینش وجود داره.

ما همچنان منتظر این پرژه برای جوملای عزیزمون خواهیم بود

به امید موفقیت برای تمام برو بچ جوملا ایران

درود

نه عزیز رایگان این

درگاه احتمال زیاد ملت و زرین پال رواولش راه اندازی یم شه بعد هم الباقی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری