حجت مردانه زاده

*IranBoxBilling.Com* رونمایی مرجع پشتیبان سیستم مدیریت حساب و مشتریان BoxBilling

38 پست در این موضوع

1 : آقا حجت دستت درد نکنه و خسته نباشی داداش.منتظر کارهای با ارزش بعدی شما هستیم و از این سیستم هم که خیلی مفید هستش استفاده میکنیم و چشم حسودتم دراد.:25:

2 :ویرایش شد

یه آدمی اومده بدون چشم داشتی یه سیستمو گرفته و فارسیش کرده و میخواد پشتیبانیشو هم را بندازه اونوخ ما به جای دسمریزاد و خسته نباشید میریم بالا منبر و موعضه رو شروع میکنیم.

یارو اولین ارسالشه و انتقادش بوی تعفن حسادت و دشمنی میده.یکی از دوستای به اصطلاح قدیمی انجمن هم که اومده نه سلام و نه علیک جفت پا گذاشته وسط قضیه میگه:"خوب فارسیش کو؟"

بابا به خدا تشکر کردن از آدم کم نمیکنه هیچ کلی هم به ادم ارزش میده.

طرف نوکر بی جیره مواجب بابای ما که نیست.

چرا میزنیم تو ذوق آدمی که یکی از زحمت کش ترین ادمای این انجمنه؟:13:

البته ناگفته نماند که خیلی از دوستان تشکر کردن و دستشونم درد نکنه ولی بنده حالم از این چش تنگی بعضی آدما به هم میخوره.

ببخشید طولانی شد.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام ممنونم از جناب نادری عزیز....

خوشحالیم و متاسفیم برای دوستانی که خودشون فرصتهای خودشون رو نادیده میگرند .اقایون اگر واقعا میخواستن فعال باشند ، خیلی ارحت میتونستن در این دوهفته ای که بنده(زمان بندی کارها رو دقیقا اعلام کردم) کار خودشون رو بکنن و طبعا خیلی هم موفق باشن. اما خب همین کژرفتاری اونها باعث پرت شدن از اصل کار (رقابت سالم!!!) شد.

همین رفتارها باعث شد که تمام کارها رو بذارم کنار و امروز انجمن رو بیارم بالا..انشالله قبل از تیر و قبل از شروع برنامه ی زمان بندی ای که اعلام کرده بودم ، تک تک کارها رو جلو میاریم... تا بلکه در این بین تونسته باشیم حداقل کمکی به دوستانی که به این سیستم نیاز دارند .کرده باشیم.

:35:

حق یار و یاورتون...

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

سلام

حجت جان تبريكات ما رو هم پذيرا باش عزيز، انصافا كارت بيسته. خسته نباشي:thanks::a2d3:

راستي چه جنجالي به پا كردي،* هنوز سيستمه كامل نيومده،* گيس و گيس كشي شروع شده fight :13:

تو كار ترجمه خوشحال ميشدم كمكت مي كردم (هرچند خيلي وقتم محدوده!)

به هرحال اميدوارم همينجوري تخته گاز بري جلو و همه بدخواه ها رو زير بگيري با آسفالت خيابون يكيشون كني!!!

دوست عزیز خسته نباشی ما منتظر آمدن اولین نسخه هستیم .به امید خدا :auizz3ffy9vla57584x

من 3 ماه پیش فارسیش کردم. به درگاه پرداخت هم متصل هست. تاپیک رو هم کامل مطالعه نکردم. تازه با لایت اسپید کار نمیکنه!:sarma:

ولی توی انجمن وب هاست تالک حمایت نشد! چون نمیتونن نالش رو گیر بیارن و امکانات رایگانش محدود هست براشون:nasihat:

1 دیگه منظور اون یو هاستینگ هست! یه فایل css درست نکرده بودن براش فقط زیر 20% ترجمه های اشتباه داشت!

برای ترجمه بعضی عنوان ها در فایل زبان موجود نیست که لازم به یه سری روند هست که با گفتگو با خودشون کشف کردم. 1 ماه وقت گذاشتم آخرش هم هیچ:oom::13:

زرین پال درگاه رو براش تهیه نکرد! فقط به پی لاین متصل هست که اونم فکر کنم کافی باشه!

مال تیم یوهاستینگ هم بد نبود. خوب بود

زرین پال براش منتشر نمیکنه .خدتون باید دست به کار بیشن

دست شما رو زرین پال میفشارد

مال یو هاستیگ توهین بود :65d6a5d6s:

ارسال شده در (ویرایش شده)

حجت عزیز !

میشه بگید نسخه فارسی شما رو کجا میشه دانلود کرد ؟!

من گشتم فقط مال یوهاسینگ بود !

ضمنا

من به ماژول درگاه پاسارگادش خیلی نیاز دارم !

میشه سریع تر درگاه ها رو درست کنید؟

:128fs318181:

ویرایش شده در توسط mhda74

سلامممممممممممم درودددددددددد فراوانــــــــــــــــــ

اولا من تازه این تاپیک دیدم

تـــــــــبــــــریـــــــک بــــــــــــه حـــــــــــــــــجــت عــــــــــزیز

دوما عجبببببببببببببببببب رقابتیییییییییییییییییییی بشه اینجا

ایشالا بترکونی حجت جوننننننننننننن مثل همیشهههههههههههههههه

سلام

با تشکر از انتشار این سیستم،انشاالله که در تمامی مراحل کاریت موفق باشی

لینک دانلود زبان فارسی کجاست؟

کی میشه به جوملا وصلش کرد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری