saber

دانلود کامپوننت k2 کاملا شمسی نسخه 2.6.9 ارس جوملا

76 پست در این موضوع

با سلام

افزونه رو خریداری کردم و خیلی ممنون از زحماتتون

فرایند خرید با چه افزونه ای طرح ریزی شده یعنی از چه افزونه ای استفاده کردین؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بنده هم این افزونه رو خریداری کردم فکر میکردم اون فایل پی دی اف که گفته بودین آموزش رو هم در بر داره. حالا پرسشهام رو همینجا مطرح میکنم با اجازه.

5 تا ماژول همراهش نصب شده که واقعا هیچکدومش رو نمیدونم باید چیکار کنم مگر ورود کاربر رو که فهمیدم.

مثلا کامنتها رو چطوری فعال کنم که زیر هر مطلب بیاد؟ موقعیت ماژول باید کجا باشه؟

ممنونم یه آموزشی، توضیحی، چیزی بزارید.

بنده هم این افزونه رو خریداری کردم فکر میکردم اون فایل پی دی اف که گفته بودین آموزش رو هم در بر داره. حالا پرسشهام رو همینجا مطرح میکنم با اجازه.

5 تا ماژول همراهش نصب شده که واقعا هیچکدومش رو نمیدونم باید چیکار کنم مگر ورود کاربر رو که فهمیدم.

مثلا کامنتها رو چطوری فعال کنم که زیر هر مطلب بیاد؟ موقعیت ماژول باید کجا باشه؟

ممنونم یه آموزشی، توضیحی، چیزی بزارید.

کامپوننت k2 رو ما فقط شمسی سازی کردیم و اون فایل pdf راهنما برای تنظیم تارخ و ساعت هستش

بقیه مواردی که گفتید مربوط به استفاده از کامپوننت k2 هست که خودش افزونه گسترده ای هست و داخل انجمن هم زیاد در موردش صحبت شده

ماژولهایی رو هم که همراهش هست شما بسته به نیاز خودتون میتونید در موقعیتی از سایتتون که میخواید فعال و نمایش بدید

در مورد نظرات هم باید از تنظیمات k2 نظرات رو فعال کنید تا زیر مطالب شما نمایش داده بشه

ماژولهایی رو هم که همراهش هست شما بسته به نیاز خودتون میتونید در موقعیتی از سایتتون که میخواید فعال و نمایش بدید

در مورد نظرات هم باید از تنظیمات k2 نظرات رو فعال کنید تا زیر مطالب شما نمایش داده بشه

مثلا همین ماژول نظرات رو باید در چه موقعیتی فعال کنم که زیر تمام مطالم بیاد؟!!

مثلا همین ماژول نظرات رو باید در چه موقعیتی فعال کنم که زیر تمام مطالم بیاد؟!!

نظرات رو شما از تنظیمات k2 باید فعال کنید وفتی وارد مدیریت k2 بشید بالا سمت چپ گزینه پارامترها رو بزنید و از اونجا تنظیمات مربوط به نظرات رو انجام بدید

نظرات رو شما از تنظیمات k2 باید فعال کنید وفتی وارد مدیریت k2 بشید بالا سمت چپ گزینه پارامترها رو بزنید و از اونجا تنظیمات مربوط به نظرات رو انجام بدید

مگه این نیست (طبق عکس) فعال هست که. ولی ماژول رو من فقط فعال کردم و در هیچ موقعیتی قرارش ندادم چون نمیدونم باید توی چه موقعیتی باشه

attachment.php?attachmentid=8282&stc=1

نظرات ماژول نیست که بخواید در موقعیتی فعال کنید در واقع مثل یه پلاگین عمل میکنه البته میتونید تعیین کنید در بالا و یا پایین مطالب قرار بگیرن که در همین تصویر هم که گذاشتید مشخص هست

اگر هنوز در مطالبتون نمایش داده نمیشه احتمالا از تنظیمات مجموعه ها و یا خود آیتم مورد نظر نمایش نظرات در حالت مخفی قرار داره اونقسمتها رو هم چک کنید

نظرات ماژول نیست که بخواید در موقعیتی فعال کنید در واقع مثل یه پلاگین عمل میکنه البته میتونید تعیین کنید در بالا و یا پایین مطالب قرار بگیرن که در همین تصویر هم که گذاشتید مشخص هست<br>

<br>

اگر هنوز در مطالبتون نمایش داده نمیشه احتمالا از تنظیمات مجموعه ها و یا خود آیتم مورد نظر نمایش نظرات در حالت مخفی قرار داره اونقسمتها رو هم چک کنید

<br><br>جالبه.. من همه جاش رو چک کردم اصلا گزینه ی مخفی و غیرفعال نداشت. اما نظرها نمایش داده نمیشه. همین عکس رو فرستادم که ببینید بخش نظرها رو فعال کردم.<br>

جالبه.. من همه جاش رو چک کردم اصلا گزینه ی مخفی و غیرفعال نداشت. اما نظرها نمایش داده نمیشه. همین عکس رو فرستادم که ببینید بخش نظرها رو فعال کردم. از مجموعه هم جایی برای مخفی بودن نظرات ندیدم

چطوری گشتید؟ حتما خوب چک نکردید گزینه فعال یا غیر فعال کردن نظرات هم در تنظیمات مجموعه هست هم در مطالب در تنظیمات منو هم باید باشه

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14284722531.png

من که عکس گذاشتم جناب صابر

فعال کردم. توی منو و مطالب هم چیزی به نام فعال کردن نظرها نیست

فکر کنم تصمیم بگیرم این کامپوننت رو پاک کنم. مشکلات دیگه هم دارم باهاش

هنگامی که از طریق کامپوننت میخوام مطلب بنویسم این پیغامها بالای صفحه ی تنظیمات مطلبم میاد:

Strict Standards:  Non-static method  arasTime::getDateTimeByTimestamp() should not be called statically,  assuming $this from incompatible context in /home/parto/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 152
................. 947

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

نیاز نیست انقدر ارور هارو کپی کنید . از تنظیمات کلی جوملا ، تب سرور ، گزارش خطا رو روی هیچ قرار بدید و ذخیره کنید .

قبل از طرح سوال سرچ کنید . شما عبارت strict standards رو جستجو میکردید جواب پیدا میشد .

دوستان این کا2 برای آرشیو مطالب هم چیزی داره ؟ من برای جوملا 3 آرشیو مطالب میخوام که بازدید کننده بتونه بر اساس تاریخ به مطالب دسترسی پیدا کنه. مثل آرشیو خبری. این k2 اینو داره ؟

دوستان این کا2 برای آرشیو مطالب هم چیزی داره ؟ من برای جوملا 3 آرشیو مطالب میخوام که بازدید کننده بتونه بر اساس تاریخ به مطالب دسترسی پیدا کنه. مثل آرشیو خبری. این k2 اینو داره ؟

آرشیو مطالب k2 رو کاملا شمسی سازی کردم ولی جدای از این نسخه از k2 و تجاری عرضه میشه

همینطور یه کامپوننت آرشیو مطالب هم در حال نوشتن هستیم که k2 رو هم پشتیبانی میکنه

ویرایش شده در توسط saber

مشکل من با این کامپوننت حل نشد. از اعضای تیم ارس جوملا اگر اینجا هستند خواهش میکنم یاری کنند.

من نمیتونم بخش نظرها رو برای مطالبم فعل کنم.

لطفا پیغام خصوصی بدین که دسترسی بدم.

سپاسگزارم

مشکل من با این کامپوننت حل نشد. از اعضای تیم ارس جوملا اگر اینجا هستند خواهش میکنم یاری کنند.

سپاسگزارم

درود

ایدی مدیر ارس جوملا در انجمن

نمایش مشخصات: saber - انجمن جوملا ایران

سپاسگزارم

از کامپوننت کومنتو استفاده کن. کپچای k2 اکثرا مشکل سازه

که تجاری هست .

متصل به k2 هم میشه

از jcoment هم میتونید استفاده کنید

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

سپاسگزارم

مشکل از کا2 که نیست . اولین استفاده کننده ی کا2 که نیستید . تیم ارس هم فقط تابع تاریخ شمسی رو تغییر دادند . باقی سیستم همان کا2 اصلی هست . باید مشکلات قالب و موارد دیگه رو بررسی کنید . ابتدای امر آدرس سایت رو اینجا قرار بدید . قالب سایت رو پیشفرض جوملا کنید و با یک مطلب کا2 تست بزنید .

میتونید از افزونه ی کامنت دیگه مثل jcomment استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر .

مشکل از کا2 که نیست . اولین استفاده کننده ی کا2 که نیستید . تیم ارس هم فقط تابع تاریخ شمسی رو تغییر دادند . باقی سیستم همان کا2 اصلی هست . باید مشکلات قالب و موارد دیگه رو بررسی کنید . ابتدای امر آدرس سایت رو اینجا قرار بدید . قالب سایت رو پیشفرض جوملا کنید و با یک مطلب کا2 تست بزنید .

میتونید از افزونه ی کامنت دیگه مثل jcomment استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر .

آقای آشوری اصلا منظورم این نیست که از کا2 هست این مشکل. منظورم اینه که فقط من نمیتونم انجامش بدم. بنده دسترسی رو برای شما پیغام خصوصی کردم.

پیشنهاد های داده شده رو انجام بدید . لازم باشه خود مدیران دسترسی خواهند گرفت. قالب پیشفرض . استفاده از جی کامنت.

سلام

من یک قالب تجاری دارم که k2 هم بطور پیش فرض داره حالا برای استفاده از k2 شمسی باید k2 پیش فرض را کامل پاک کنم یا نه؟

سلام

من یک قالب تجاری دارم که k2 هم بطور پیش فرض داره حالا برای استفاده از k2 شمسی باید k2 پیش فرض را کامل پاک کنم یا نه؟

پاک نکنید. K2 بومی سازی شده رو روی اون نصب کنید.

دوست عزیز اگر مشکل شما با نظرات K2 هست پیشنهاد میدم اصلا ازش استفاده نکنید چون بنده چندین مورد حمله به سایت داشتم از طریق همین نظرات k2 پیشنهاد میکنم از Komento نسخه Pro که به k2 هم متصل میشه استفاده کنید و کارتون رو پیش ببرید اگر تمایل داشتید میتونم نسخه Developer رو توی انجمن منتشر کنم

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری