saber

دانلود کامپوننت k2 کاملا شمسی نسخه 2.6.9 ارس جوملا

76 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

متاسفانه سایت http://arasjoomla.ir/ غیرفعاله

از کجا میتونم این کامپوننت رو تهیه کنم؟!

مشکل موقتی از سرور بود الان سایت بالا میاد و مشکلی نداره

سلام بر مدیران عزیز.

من این کامپوننت ا خریداری کردم ولی یک باگ خیلیییی مهم داره و اون هم اینه که در فرانت اند سایت امکان ارسال مطلب را نداره. من مشکلی که کلاس مدال با بوتسترپ داشت را حل کردم ولی متاسفانه کلا لود نمیشه داخل ای فریم قسمت ادیتش.

نسخه اصلی و انگلیسی را دانلود کردم این مشکل را نداره.

مشکل فقط از فایل views/item/view.html.php هست که نمیزاره لود بشه .

در قالب اصلی کامند IFRAME برای ارسال مطلب در فرانت اند اجرا میشه ولی در فایل ارس جوملا به صورت روت شده و فقط اددلینک.

بفرمایید مشکل را چطوری حل کنیم؟

سلام بر مدیران عزیز.

من این کامپوننت ا خریداری کردم ولی یک باگ خیلیییی مهم داره و اون هم اینه که در فرانت اند سایت امکان ارسال مطلب را نداره. من مشکلی که کلاس مدال با بوتسترپ داشت را حل کردم ولی متاسفانه کلا لود نمیشه داخل ای فریم قسمت ادیتش.

نسخه اصلی و انگلیسی را دانلود کردم این مشکل را نداره.

مشکل فقط از فایل views/item/view.html.php هست که نمیزاره لود بشه .

در قالب اصلی کامند IFRAME برای ارسال مطلب در فرانت اند اجرا میشه ولی در فایل ارس جوملا به صورت روت شده و فقط اددلینک.

بفرمایید مشکل را چطوری حل کنیم؟

شما کی کامپوننت رو دانلود کردید؟ اگر خیلی وقته دانلودش کردید مجدد وارد حساب کاربریتون در ارس جوملا بشید و کامپوننت رو دانلود کنید چون قبلا کامپوننت بروزرسانی شده و ارسال مطلب از بخش کاربری مشکلی نداره

متاسفانه بنده از سایت آقای مردانه زاده با عنوان افزونه ها دات کام خریداری کردم.

چیکارکنم؟

مهندس جان امیدوارم حمل بر اساعه ادب و جسارت نشه. ممنون از لطف حضرت عالی که ارسال کردید.

ولی بنا به دلیل حساسیت هایی که وب سایت داره مجبورم از وب سایت هایی بخرم که دارای گواهی تجارت الکترونیک باشن.

مهندس صابر عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید.

نماد اعتماد تضمینی برای درست کار کردن یا اورجینتال بودن محصول نیست

متاسفانه این کامپوننت مشکل زیاد داره.

یکی دیگه از مشکلاتش کمل نبودن بخش تنظمات کلی(پارامترها) هست...

متاسفانه این کامپوننت مشکل زیاد داره.

یکی دیگه از مشکلاتش کمل نبودن بخش تنظمات کلی(پارامترها) هست...

منظور شما چه مشکلی هست؟ اگر منظورتون نسخه ای هست که در این تاپیک قرار داده شده این نسخه اورجینال خود شرکت سازنده k2 هست و ما فقط تقویمش رو شمسی کردیم

صابر [kotak] کپی رایتش برای کاربر معلوم که نیست ؟

کپی رایتی برای نمایش در سایت قرار داده نشده

اینها را باید در فایل زبان اضافه و ترجمه کنید.

پوشه language فایل مربوطه.

اینها را باید در فایل زبان اضافه و ترجمه کنید.

پوشه language فایل مربوطه.

فایلش میشه کدوم ؟ هزار تا K2 دارم :auau:

سلام

برای حذف گزینه "محتوای بیشتر در این بخش:" که در زیر مطلب قرار می گیره در تنظیمات چه گزینه ای را باید تغییر بدهم؟

سلام

برای حذف گزینه "محتوای بیشتر در این بخش:" که در زیر مطلب قرار می گیره در تنظیمات چه گزینه ای را باید تغییر بدهم؟

گزینه هدایتگر آیتم رو مخفی قرار بدید

سلام

زمانیکه یک تصویر برای مطلب می زارم به صورت اتوماتیک پشت زمینه تصویر یک کادر با رنگ خاکستری قرار می گیره چطور می تونم بک گراند خاکستری را حذف کنم؟

با تشکر

با سلام

افزونه k2 را از سایت شما خریداری کردم.یک سایت جوملایی برای فروش کتاب دارم که با k2 store طراحی شده اما وقتی فایلهای با حجم حدود 100 مگ برای پیوست بارگاری میکنم پیغام زیر را نشان میدهد و قابل دانلود نیست لطفا راهنمایی کنید

"File not found

Firefox can’t find the file at http://www.education1001.com/administrator/index.php?option=com_k2&view=item&task=download&id=51_bdb73ccc2d4ca5793711364f4aeb0844.

"

با سلام

افزونه k2 را از سایت شما خریداری کردم.یک سایت جوملایی برای فروش کتاب دارم که با k2 store طراحی شده اما وقتی فایلهای با حجم حدود 100 مگ برای پیوست بارگاری میکنم پیغام زیر را نشان میدهد و قابل دانلود نیست لطفا راهنمایی کنید

"File not found

Firefox can’t find the file at http://www.education1001.com/administrator/index.php?option=com_k2&view=item&task=download&id=51_bdb73ccc2d4ca5793711364f4aeb0844.

"

برای فایلهای حجیم کامپوننت k2store گزینه مناسبی نیست برای اینکار میتونید از کامپوننت Media store استفاده کنید

در در 1/22/2015 در 02:45، saber گفته است :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14219230851.jpg

ضمن عرض خدا قوت به همه کاربران عزیز باز هم با نسخه دیگر و نهایی کامپوننت محبوب و قدرتمند k2 در خدمت شما هستیم اینبار نسخه 2.6.9 کامپوننت k2

با توجه به تجربه موفقیت آمیزی که در شمسی سازی کامل تاریخ نسخه 2.6.8 کامپوننت k2 داشتیم و استقبال خوبی که شد و همینطور درخواستهایی که دوستان برای شمسی سازی نسخه جدید این کامپوننت داشتند

تصمیم گرفتیم با یاری خدا نسخه 2.6.9 رو هم شمسی سازی کنیم که با موفقیت این کار انجام شده و اکنون نسخه نهایی کامپوننت کا2 برای استفاده دوستان عزیز آماده شده است.

در این نسخه برای اولین بار ما در ارس جوملا به شکلی کاملا متفاوت از تمامی نسخه های کامپوننت k2 که قبلا منتشر شده بود اقدام به شمسی سازی تقویم کامپوننت کرده ایم و با توجه به مشکلاتی که

کامپوننت k2 با تقویم پیشفرض جوملا در زبان فارسی داشت و علی رغم اینکه در نسخه قبلی ما این مشکل را کامل برطرف کرده بودیم

اینبار از یک تقویم زیبا و کاملا جلالی برای شمسی سازی کامپوننت k2 استفاده کرده ایم

که زیبایی و قدرت کار را چند برابر کرده و بطور کامل بر روی وبسایتهای فارسی قایل استفاده میباشد. برخی از نکات مهم و قابل ذکر را در زیر میتوانید ببینید:

• تقویم زیبا و کاملا جلالی برای اولین بار توسط ارس جوملا
  • قابل نصب بر روی جوملا 2.5 و جوملا 3 compat_25compat_30
  • قابلیت تغییر تقویم با تغییر زبان سایت
  • درج زمان دقیق ارسال مطلب با ساعت رسمی ایران
  • محیط کاملا فارسی

برای دریافت و دانلود کامپوننت k2 نسخه 2.6.9 ارس جوملا و مشاهده تصاویر دمو و اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت ارس جوملا مراجعه نمایید.

لینک صفحه کامپوننت k2 در ارس جوملا

درود

من این کامپوننت رو خریداری کردم

قسمت شمسی اش ایراد داره

یعنی وقتی میخواهی ویرایش کنی انتشار به حالت معلق در میاد و تاریخ شمسی اش بهم میریزد و مشکل ساز می شود

البته تیکت زدم اما متاسفانه مشکل حل نشده

در در 12/13/2017 در 03:52، fidoman گفته است :

درود

من این کامپوننت رو خریداری کردم

قسمت شمسی اش ایراد داره

یعنی وقتی میخواهی ویرایش کنی انتشار به حالت معلق در میاد و تاریخ شمسی اش بهم میریزد و مشکل ساز می شود

البته تیکت زدم اما متاسفانه مشکل حل نشده

لینک سایتتون رو با یه ادمین خصوصی بفرستید چک کنم نسخه 2.6.9 بیشترین دانلود رو داشته این مشکل رو نداشتیم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری