hesamh

تغییر قالب ماژول

13 پست در این موضوع

سلام دوستان می خواستم داخل ماژول ها رو تغییر بدم یعنی شکل و قالبش عوض کنم مثلا تو ماژول ورود به سایت تک تک حرف های >>نام کاربری<< و>> رمز عبور<< که قبل از فیلد ها نوشته را رنگی کنم یا تو قالبش یک کدی بنویسم که با کوچیک بزرگ شدن صفحه جایگاه فیلد ها و نوشته ها تغییر نکنه کسی بلده کمکم کنه؟ :ooof:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز و گرامی بفرمائید از چه ماژولی استفاده میکنید برای ماژول ورود به سایت و در صورت امکان لینک سایتتون را بیان بفرمائید . یا پیام خصوصی بفرمائید

ممنون آقا مهدی

تقریبا سوالم کلی بود یعنی می خواستم راهی پیشنهاد دهید که به نوع ماژول وابسته نباشه

ولی ماژول مد نظر من همان ماژول ورود به سایتی که داخل جوملا 3.3 هست ماژول پیش فرض داخل جوملا

باید با ساختار فایل های افزونه ها آشنا باشید و بتونید تغییرات بدید. اگه محدود به رنگ و کلا استایل باشه با css میتونید انجام بدید در غیر اینصورت باید فایل ها ی افزونه مورد نظر را تغییر بدید

ممنون از راهنمایی تون آقا mmfallah

یعنی وارد پوشه ای بشم که افزونه داخلش هست بعد از آن جا قالب را متناسب با اون که می خوام تغییر بدم ؟

یک سوال دیگه داشتم:

اگه بخوام عنوان پست و اطلاعات دیگری که بالای پست میاد جاش تغییر بدم یا مثلا یک کادر اطرافش ایجاد کنم باید داخل کدام فایل کدها را بنویسم؟ با چه دستوری باید بنویسم ؟ میشه با مثال راهنمایی کنید

ممنون از راهنمایی تون آقا mmfallah

یعنی وارد پوشه ای بشم که افزونه داخلش هست بعد از آن جا قالب را متناسب با اون که می خوام تغییر بدم ؟

یک سوال دیگه داشتم:

اگه بخوام عنوان پست و اطلاعات دیگری که بالای پست میاد جاش تغییر بدم یا مثلا یک کادر اطرافش ایجاد کنم باید داخل کدام فایل کدها را بنویسم؟ با چه دستوری باید بنویسم ؟ میشه با مثال راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز

سوال شما کلی هست . برای اینکه یهتر راهنمایی شوید لینک دمو را بدهید تا کدهای مورد نیاز و مسیر آنها را خدمت شما عرض کنم

دو راه میتونید این کار را انجام بدید یکی اینکه از داخل خود افزونه تغییرات را انجام بدید و دوم اینکه توی css قالب یک کلاس تعریف کنید بهد از تنظیمات افزونه اون کلاس را بهش تعریف کنید .

ممنون اقای alirezazare و soldooz

مثلا در سایت زیر هر پستی را که فرستاده بالا سرش یک کادری که داخلش دوتا ایکون با یسری اطلاعات دیگر مثل نام نویسنده ، تاریخ انتشار و ...

می خواستم بدونم چطوری می تونم این تنظیمات متناسب با قالب سایت خودم انجام بدم مثلا بیارمش پایین پست رنگش تغییر بدم عکس پس زمینه کادر بگذارم و ... تو چه فایلی باید برم یک مثال ساده هم بزنید ممنون می شمcompat_30!book]

جوملا فارسی مترجم برگزیده جوملا در ایران Joomla Farsi

درود

شما تمامی این کارهارو با استفاده از css می تونید انجام بدید

فقط کافیه افزونه ی فایباگ رو روی موزیلا نصب کنید و با استفاده از اون کلاس قسمت هایی که می خواید تغییر بدید رو پیدا کنید و بهش استایل بدید

آموزش firbug رو قبلش حتما مطالعه کنید

یاحق

ممنون آقای amirparvaneh

ولی متاسفانه هیچ کدام جواب عملی به من ندادید من سه روز دارم به تمام فایل های قالب ور می رم اما نتونستم جای رو پیدا کنم یا کدی رو بنویسم که عنوان هر پوست را متناسب با اون که می خوام تغیر بده

یعنی هیچ کس اینحا بلد نیست می خوام عنوان پست جدول بندی کنم چجور ی بهش بفهمونم چی کار کنم؟:37::bala:

[ATTACH]7867[/ATTACH]

این مثال عنوان پست نگاه کنید مثل متن زیر هم نوشته شده می خوام این تغییر بدم !

سایت روی localhost هنوز روی سرور لود نشده چهار تا فایل اصلی رو فقط دارم تا اونجا که بلدم پوشه ای به نام html تو قالب سایتم ندارم و انگار داره از پیش فرض جوملا استفاده می کنه مشکل اصلی من این که یک کد ساده را می خوام بهش بدم اجرا نمی کنه ، نمی دونم فرا خوانیم مشکل داره یا جای دیگه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری