mahdi_mobasheri

ماژول و اسکریپت چت آنلاین رایگان برای جوملا 2.5 و 3

20 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

قابلیتها :

1. رایگان و سازگاری کامل با جوملا 2.5 و 3

2. قابل استفاده به صورت ماژول و یا اضافه کردن کد اسکریپت

3. پشتیبانی از زبان فارسی و سایر زبان ها

4. قابلیت تغییرات فراوان مانند لوگو شرکت ، رنگ، اندازه فونت، متن پیام خوش آمدگویی، متن حالت آفلاین و ....

5. قابلیت پاسخگویی همزمان به چندین کاربر

6. قابلیت ساخت دپارتمان مانند دپارتمان طراحی وب سایت ، دپارتمان پشتیبانی هاست و ...

7. تاثیر بسیار کم در سرعت بارگذاری سایت

8. امکان پاسخگویی از طریق نرم افزارهای آندروید و IOS و ویندوز ( به طور مثال با نصب برنامه آندرویدی " ثابل دریافت از طریق سایت اصلی بصورت رایگان و وارد کردن اطلاعات اکانت خود می توانید از طریق موبایل و یا تبلت نیز به پیام های ارسالی پاسخ دهید )

9. نگهداری تاریخچه پیام ها و مشاهده تاریخچه پیام ها

10. قابلیت پاسخگویی از طریق نرم افزار ویندوز و یا پنل کاربری از طریق مرورگر

11. قابلیت اطمینان بالا، مقیاس پذیری و تحمل تعداد کاربر بالا

12. قابلیت ارسال پیام دعوت به چت آنلاین برای بازدید کننده سایت

13. امنیت بالا با استفاده از SSL

14. استفاده از فناوری Ajax ( بدون نیاز به لود مجدد صفحه )

15. نیاز به پهنای باند بسیار پائین جهت پاسخگویی ( تست شده با اینترنت همراه اول )

16. ارسال یک نسخه از چت صورت گرفته به پیام

17. امکان ارسال فایل ( می توانید ارسال فایل را نیز غیر فعال نمائید )

18. ارسال پیام کاربر به ایمیل در حالت افلاین بودن

19. و امکانات فراوان دیگر

در ضمن با رفتن با سایت اصلی در قسمت See it on your website می توانید ادرس سایت خود را وارد نموده و پیش نمایش چت انلاین را در سایت خود مشاهده نمائید

لینک سایت اصلی

لینک ثبت نام

ماژول جوملا 2.5

ماژول جوملا 3

دریافت نرم افزارهای موبایل مانند اندروید و IOS

ویرایش شده در توسط reza jafari
2 کاربر پسند شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببخشید اگر بخواهم به صورت معلق در سایت نمایش داده شود باید چه موقعیتی را انتخاب کنم این موقعیت را در سایت خود پیدا نمی کنم

ببخشید اگر بخواهم به صورت معلق در سایت نمایش داده شود باید چه موقعیتی را انتخاب کنم این موقعیت را در سایت خود پیدا نمی کنم

با سلام

لطفا ادرس سایت خود را ارسال نمائید تا بررسی شود

اقای تیموری عزیز متوجه نشدم دقیقا در کدام قسمت سایت میخواهید قرار دهید در ضمن می توانید با وارد کردن ادرس سایت خود در صفحه اصلی سایت پیش نمایش را مشاهده نمائید . لطفا کمی در خصوص موقعیت مدنظر توضیح دهید

رای ایجاد منوی شناور به صورت عمودی باید از CSS و خاصیت های آن استفاده کنیم، در نمونه کد زیر به همین روش منوی شناوری را در سمت چپ - پائین صفحه نمایش ثابت کرده ایم

.float-menu{
   display:block;
   position:fixed;        
   width:24px;
   height:100px;
   background-color:#9CF;
   float:left;    
   direction:rtl;
   left:-8px;
   bottom:50px;    
   padding:4px;
   border:1px solid #C5C5C5;
   border-left:0px;
   border-radius:0px 5px 5px 0px;
   -webkit-border-radius:0px 5px 5px 0px;
   box-shadow:0px 0px 5px #E5E5E5;    
   -webkit-box-shadow:0px 0px 5px #E5E5E5;
   -o-box-shadow:0px 0px 5px #E5E5E5;
}

توضیح:

- خاصیت position با مقادیر fixed باعث ثابت ماندن منو (حتی با اسکرول صفحه) می شود، در صورتی که نمی خواهید منو ثابت باشد، می توانید این خاصیت را با مقدار absolute و... تنظیم کنید که در این صورت باید مقادیر خاصیت left را تغییر دهید.

- تعیین مقدار منفی یا صفر برای خاصیت left باعث می شود که منو در سمت چپ صفحه نمایش قرار بگیرد.

- خاصیت bottom فاصله منو از پائین صفحه نمایش را تنظیم می کند.

- از خاصیت border-radius برای ایجاد گوشه های گرد و از box-shadow برای ایجاد افکت سایه استفاده می شود.

نکته: برای حذف اسکرول افقی (احتمالی) از خاصیت overflow-x با مقادیر hidden برای بلاک والد و اصلی استفاده می کنیم.

با سلام و خسته نباشید

من رفتم ثبت نام کردم و یک کد دوخطی اسکریپت داد

در جوملا 3 مدیریت ماژول : ماژول HTML سفارشی این کد رو گذاشتم تنظیمات مربوط به tiny رو انجام دادم اسکریپتو ازش حذف کردم

اما باز هم نشون نمیده

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

با تشکر از دوست عزیزمون این مورد خوبیه که بعضی از دوستان هم ازش استفاده می کنند موارد بهتری هم هست ولی من بدنبال موردی می گردم که فارسی باشه نرم افزار برای موبایل و ویندوز هم داشته باشه اسکریپت قابل نصب روی سایت هم باشه یعنی بتونم کاملاً اختصاصیش کنم تجاری هم اگه می شناسید لطفاً معرفی کنید پولش زیاد مهم نیست .

در ضمن خیلی موارد رو برسی کردم بعضی ها باید سالانه اشتراک بدی که از این نوع بدردم نمی خوره

دوستان لطفاً راهنمایی کنید

با سلام و خسته نباشید

من رفتم ثبت نام کردم و یک کد دوخطی اسکریپت داد

در جوملا 3 مدیریت ماژول : ماژول HTML سفارشی این کد رو گذاشتم تنظیمات مربوط به tiny رو انجام دادم اسکریپتو ازش حذف کردم

اما باز هم نشون نمیده

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

درود بر شما از طریق مدیریت قالب باید دو خط اسکریپت را در تگ headخود قرار دهید ( در صورت داشتن این گزینه ) و یا از طریق فایل قالب خود اسکریپت را اضافه نمائید .

در نهایت امر نام قالب و یا فریم ورکی که استفاده میفرمائید را عنوان کنید تا راهنمائی بهتری شوید

با تشکر از دوست عزیزمون این مورد خوبیه که بعضی از دوستان هم ازش استفاده می کنند موارد بهتری هم هست ولی من بدنبال موردی می گردم که فارسی باشه نرم افزار برای موبایل و ویندوز هم داشته باشه اسکریپت قابل نصب روی سایت هم باشه یعنی بتونم کاملاً اختصاصیش کنم تجاری هم اگه می شناسید لطفاً معرفی کنید پولش زیاد مهم نیست .

در ضمن خیلی موارد رو برسی کردم بعضی ها باید سالانه اشتراک بدی که از این نوع بدردم نمی خوره

دوستان لطفاً راهنمایی کنید

این اسکریپت قابلیت انتخاب زبان فارسی و حتی ترجمه عبارات فارسی را از طریق کنسول مدیریتی در سایت سازنده را دارد در ضمن نرم افزارهای موبایل آن نیز وجود دارد در همان تایپیک اول لینک وجود دارد و محدودیتی در نصب بر روی سایت را ندارد بر روی هر سایتی شما می توانید این اسکریپت را استفاده نمائید و کلیه موارد اختصاصی را با چزئیات در پنل مدیریتی را می توانید تغییر دهید

رای ایجاد منوی شناور به صورت عمودی باید از css و خاصیت های آن استفاده کنیم، در نمونه کد زیر به همین روش منوی شناوری را در سمت چپ - پائین صفحه نمایش ثابت کرده ایم

.float-menu{
   display:block;
   position:fixed;        
   width:24px;
   height:100px;
   background-color:#9cf;
   float:left;    
   direction:rtl;
   left:-8px;
   bottom:50px;    
   padding:4px;
   border:1px solid #c5c5c5;
   border-left:0px;
   border-radius:0px 5px 5px 0px;
   -webkit-border-radius:0px 5px 5px 0px;
   box-shadow:0px 0px 5px #e5e5e5;    
   -webkit-box-shadow:0px 0px 5px #e5e5e5;
   -o-box-shadow:0px 0px 5px #e5e5e5;
}

توضیح:

- خاصیت position با مقادیر fixed باعث ثابت ماندن منو (حتی با اسکرول صفحه) می شود، در صورتی که نمی خواهید منو ثابت باشد، می توانید این خاصیت را با مقدار absolute و... تنظیم کنید که در این صورت باید مقادیر خاصیت left را تغییر دهید.

- تعیین مقدار منفی یا صفر برای خاصیت left باعث می شود که منو در سمت چپ صفحه نمایش قرار بگیرد.

- خاصیت bottom فاصله منو از پائین صفحه نمایش را تنظیم می کند.

- از خاصیت border-radius برای ایجاد گوشه های گرد و از box-shadow برای ایجاد افکت سایه استفاده می شود.

نکته: برای حذف اسکرول افقی (احتمالی) از خاصیت overflow-x با مقادیر hidden برای بلاک والد و اصلی استفاده می کنیم.

سلام دوستان من این ماژول و نصب کردم و نام کاربری هم دریافت کردم id رو هم روی سایت قرارداد م اما نمایش داده نمیشه . جوملا 2.5

سلام من قالب سایتم jm-services هست

این ماژول رو نصب کردم تو سایت هم ثبت نام کردم ولی فایل قالب سایت رو پیدا نمیکنم تو سایت اصلی گفته قبل از تگ </body> خط اسکریپت رو بزارین

ولی من نمیدونم کجا بزارم چون این تگ رو پیدا نکردم

توی فایل های زیر نبود که قبلش بزارم

index.php و فایل index قالب

سلام من هم این ماژول رو نصب کردم

نمی دونم این دوخط رو کجا قرار بدم

قالب shaper mega del جوملا 2.5

این ماژوله چی شده؟

لینکش کار نمیکنه دانلود نمیشه سایتش هم باز نمیشه!!!

باسلام.

این سایت چندماهی میشه که آی پی های ایران رو تحریم کرده و با آی پی ایران دسترسی به سایت و استفاده ازش امکانپذیر نیست.

از سایر سرویس های مشابه استفاده کنید.

مثل :zopim

موفق باشید و سربلند

زوپیم هم تحریم کرده!!!کار میکنه؟الان تقریبا هر چت آنلاینی رو چک کردم تحریمه.میتونید بهم معرفی کنید بازم؟

در در 10/23/2016 در 22:08، cibleco گفته است :

سایت اصلی افزونه باز نمیشود

قندشکن بزنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری