پرند

مشکل تایید پرداخت j2store

15 پست در این موضوع

سلام دوستان خسته نباشید من پلاگین بانک ملت j2store رو نصب کردم پرداخت با موفقیت انجام میشه ولی بعد ازپرداخت فایل دانلود نمیشه واین پیغام رو نمایش میده ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید؟ کارم ضروریه ؟

public_html/plugins/j2store/payment_mellat/payment_mellat/tmpl/verify.php on line 19

این پیغام مربوط به چی هست ممنون میشم منو کمک فرمایید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این متنی که گذاشتید چیزی رو مشخص نمیکنه فقط داره مسیر فایلی رو که خطا میده نمایش میده باید خطایی رو هم که میده بذارید تا مشخص بشه چه مشکلی داره

ممنون از پاسختون جناب Saber این مشکل رو داره. فایل verify.php روهم براتون گزاشتم؟

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home5/pnetwor1/public_html/plugins/j2store/payment_mellat/payment_mellat/tmpl/verify.php:6) in /home5/pnetwor1/public_html/plugins/j2store/payment_mellat/payment_mellat/tmpl/verify.php on line 19

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home5/pnetwor1/public_html/plugins/j2store/payment_mellat/payment_mellat/tmpl/verify.php:6) in /h

ome5/pnetwor1/public_html/plugins/j2store/payment_mellat/payment_mellat/tmpl/verify.php on line 19

http://s5.picofile.com/file/8168418984/verify.php.html

سلام دوست گرامی ممنوم ازشما ، درست شد ولی بعد از پرداخت مبلغ روکم میکنه ، ولی به صفحه پرداخت برنمیگرده وفایل رودانلود نمیکنه وتوقسمت مدیریت سفارشات به جای "تایید شده " عبارت "ناتمام" رودرج میکنه مشکل ازچی هستش ممنون میشم منو راهنمایی بفرماید؟

Capture.PNG

احتمال زیاد پلاگین پرداخت شما درست کار نمیکنه باید پس از پرداخت در صورت پرداخت موفق به صورت تایید شده ثبت بشه

باتشکر از صابر عزیزم میتونید در سایت من دمو را ببینید که کاملا درست کار میکنه مال شما نسخه رایگان برای 2.5 می باشد توصیه می کنم برای جوملا 3 را تهیه کنید البته من رایگان ندیدم جایی

سلام دوستان . من دارم یک پلاگین پرداخت می نویسم تو قسمت برگشت از سایت بانک مشکل دارم و پلاگین j2store تایید نمیکنه از متخصصین این امر درخواست دارم یک توضیح کوچک در مورد فایل verfy.php که در همین پست هم هست را توضیح بدن تا بتونم ازش در برنامه ای که می نویسم استفاده کنم.

اصل سوالم اینه که کدام قسمت این فایل مربوط به تایید در نرم افزار j2store است؟

از اساتید اگر کسی میتونه در زمینه j2store به من کمک کنه لطفا در خصوصی pm بده من به چند تا از مدیر گروه ها پیام دادم جواب ندادن.:auau:

فایل verfy.php و کلا وریفای و تایید کردن پرداخت بسته به کدهای هر بانکی فرق میکنه شما باید طبق توضیحات و مستندات بانک ملی وضعیت پرداختتون رو بعد از برگشت از بانک بررسی و عمل وریفای رو انجام بدید

مهندس بانک verfy میشه پول از حساب کم و به حساب من واریز میشه . ولی j2store تایید نمیکنه و حالتش همان حالت جدید میمونه.

با بانک مشکل ندارم با فروشگاه مشکل دارم. دقیقا نمیدونم کدام کد ها عمل تایید برای نرم افزار انجام میده تا همون تو پلاگین تنظیم کنم.

ظاهرا فایل verfy.php و کد زیر با هم عمل تایید نرم افزار انجام میدن ولی دقیقا کارش متوجه نمیشم . یعنی متوجه میشم ولی نمیدونم چرا جواب نمیده

function _postPayment( $data )
   {
       // Process the payment
       $app = JFactory::getApplication();
       $vars = new JObject();
       $html = '';
       $orderpayment_id = $app->input->getInt('orderpayment_id');

// load the orderpayment record and set some values
       JTable::addIncludePath( JPATH_ADMINISTRATOR.'/components/com_j2store/tables' );
       $orderpayment = JTable::getInstance('Orders', 'Table');

$orderpayment->load( $orderpayment_id );
       if($orderpayment->id == $orderpayment_id) {

$bank_information = $this->params->get('bank_information', '');

//we have to save the bank information in the customer note because that is the only field availale to display now
       	//TODO: Trigger a plugin event so that you can show custom info depending on the payment plugin.

//get the customer note. We dont want to overwrite it.

if(JString::strlen($bank_information) > 5) {
       		$customer_note = $orderpayment->customer_note;

$html ='<br />';
        	$html .='<strong>'.JText::_('J2STORE_BANK_TRANSFER_INSTRUCTIONS').'</strong>';
        	$html .='<br />';
        	$html .=$bank_information;

$orderpayment->customer_note =$customer_note.$html;
       	}

$payment_status = $this->getPaymentStatus($this->params->get('payment_status', 4));

$orderpayment->transaction_status = $payment_status;
       $orderpayment->order_state = $payment_status;
          $orderpayment->order_state_id = $this->params->get('payment_status', 4); // DEFAULT: PENDING

// save the orderpayment
       if ($orderpayment->save()) {
		JLoader::register( 'J2StoreHelperCart', JPATH_SITE.'/components/com_j2store/helpers/cart.php');
		 // remove items from cart
           J2StoreHelperCart::removeOrderItems( $orderpayment->id );
       }
       else
       {
       	$errors[] = $orderpayment->getError();
       }

// let us inform the user that the order is successful
       require_once (JPATH_SITE.'/components/com_j2store/helpers/orders.php');
       J2StoreOrdersHelper::sendUserEmail($orderpayment->user_id, $orderpayment->order_id, $orderpayment->transaction_status, $orderpayment->order_state, $orderpayment->order_state_id);
       $vars->onafterpayment_text = $this->params->get('onafterpayment', '');
       // display the layout
       $html = $this->_getLayout('postpayment', $vars);

// append the article with banktransfer payment information
       $html .= $this->_displayArticle();
       }
       return $html;
   }

راستی بانک ملی با این قسمت ادرس برگشت مشکل داره و نمی تونه در برگرداندن از بانک به سایت پردازش کنه به عبارتی هنگ میکنه

$CallbackURL = JURI::root()."verify.php?&orderId=".$orderID;

ولی اگه قسمت اخر

?&orderId=.$orderID

حذف کنی جواب میده و منم مجبور حذف کردم. لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لینک برگشت پلاگینهای پرداخت j2store این شکلیه نه اونی که شما گذاشتید

$vars->notify_url = JURI::root()."index.php?option=com_j2store&view=checkout&task=confirmPayment&orderpayment_type=".$this->_element."&paction=process&tmpl=component";

شما داری لینک برگشت رو میدی به فایلی به نام verify.php در روت هاستت که هیچ ارتباطی به j2store نداره اونوقت چطور میخای کامپوننت j2store پرداختت رو تایید کنه!!

مهندس فایل verfy واسطه اول تاییدیه برای بانک دوم فرستادن پارامتر به j2store و تاییدیه نرم افزار . اولا چه پارامتر هایی را باید به این ادرس که قرار دادید بفرستیم اصلا نیازی هست چیزی بفرستیم یا نه؟

دوما این ادرس که در پلاگین بانک ملت نبود میشه بفرمایید از کجا آوردید؟ و پلاگین چجوری تایید میکنه؟

سوما من این ادرس را در فایل verfy با اسکریپت قرار دادم، نشد. در قالب فرم ، و با پارامتر ارسال کردم.وارد ادرسی که دادید شد ولی تراکنش تایید نشد.:auau:

منظورم از تایید تراکنش ، تاییدیه کامپوننت j2store

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری