Payam.Hayati

راه اندازی فروشگاه با جوملا 2 یا 3؟

11 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام عزیزان

قصد راه اندازی فروشگاه همانند سایت farinsoft.com رو دارم پیشنهاد شما برای راه اندازی همچین وب سایتی استفاده از کدام ورژن جوملا می باشد؟

قصد داشتم از ماژول بانک پاسارگاد برای پرداخت ها استفاده کنم اما مثل اینکه این ماژول فقط برای ورژن های 1.5 و 1.7 هست مکه به ورژن 1.7 به 2.5 هم می خوره.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دیگه برای هر سایتی فقط جوملا ۳ پیشنهاد میشه. افزونه هماگه نیست باید سفارش بدین براتون طراحی کنند

سلام عزیزان

قصد راه اندازی فروشگاه همانند سایت farinsoft.com رو دارم پیشنهاد شما برای راه اندازی همچین وب سایتی استفاده از کدام ورژن جوملا می باشد؟

قصد داشتم از ماژول بانک پاسارگاد برای پرداخت ها استفاده کنم اما مثل اینکه این ماژول فقط برای ورژن های 1.5 و 1.7 هست مکه به ورژن 1.7 به 2.5 هم می خوره.

سلام دوست عزیز

سایت farinsoft با جوملا راه اندازی شده و با فروشگا ویرچومارت پیاده سازی گردید

اگر نیاز به توضیح خاصی بود بگید تا کمکتان کنیم

اگر مثل همین فروشگاه بخواید که از جومشاپینگ و جوملا آخرین نسخه استفاده نمائید

اگر فروشگاه حرفه ای تر نیاز هست که از فروشگاه ساز مجنتو استفاده نمائید.

تاریخ دوباره تکرار شد!

یادمه برای ورژن 1.5 هم که این اتفاق افتاد که دیگه نمیشد کامل به 2.5 upgarde کرد همانند استفاده از افزونه های جوملا 1 که با فعال کردن یک پلاگین به راحتی در ورژن 1.5 قابل استفاده بودند.

فکر می کنم جوملا 3 در حال حاضر یعنی دردسر!

قدیم با ویرچومارت کار کردم الآن ورژن جدید فارسی سازی شده هست برای جوملا 2.5؟مشکلاتی نداره؟!

سایر فروشگاه سازها که نامبرده شد از ویرچومارت برتر هستند؟

لطفا" لینک قرار بدید.

فروشگاه ساز مجنتو از ویرچوال مارت برتر که هست

طبق تجربه ام میگم

انجمن زیر هم پشتیبان این فروشگاه ساز میباشد

مجنتو فارسی - پشتیبان رسمی مجنتو در ایران

البته کار کردن باهاش تلاش بیشتری میخواهد چون امکاناتش بیشتر هست

همچنین طراحی قالب برای این فروشگاه ساز به مراتب از جوملا سخت تر هست

با سلام اگر قصد طراحی حرفه ای داشتید و هزینه ای زیاد ندارید فقط کافی از طریق خصوصی در ارتباط باشید

با سلام اگر قصد طراحی حرفه ای داشتید و هزینه ای زیاد ندارید فقط کافی از طریق خصوصی در ارتباط باشید

بینگو!!book]

این سایت با بسته eshapper شرکت shape5 طراحی شده و بالاتر از 2.5 نداره ولی میشه ارتقا داد .

سلام عزیزان

پیشنهاد میشه از جوملا 3 استفاده بفرمایید .

هم ویرچومارت و هم جومشاپینگ از نسخه 3 جوملا پشتیبانی میکنند افزونه پرداخت برای جوملا 3 هر دو فروشگاه ساز هم موجود هست

ارسال شده در (ویرایش شده)

نسخه فارسی سازی شده ویرچومارت برای جوملا 3 رو پیدا نکردم،لطفا" لینک قرار بدید.

برای پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد یک ماژول برای جوملا در نظر گرفته بنده نصب کردم و در ظاهر کار مشکلی نیست.(دمو)

سوالی که پیش میاد این هست که این ماژول رو چطور برای هر دکمه خرید که در مطالب قرار گرفته ست کنم؟

از سبد خرید هم خبری نیست آیا این ماژول رو باید در یک فروشگاه ساز به کار ببرم؟ویرچومارت امکان استفاده از این ماژول را دارد؟می تونم بدون استفاده از فروشگاه سازها مجموعه ها و مطالب مرتبط رو با امکانات خود جوملا پیاده سازی کنم و بعد پلاگین پرداخت رو در هر مطلب که یک محصول هست قرار بدم؟

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

بنا به پیشنهاد دوستان تصمیم به استفاده از فروشگاه ساز opencartگرفتم که در نگاه اول کامل تر از افزونه های جوملا دیدمش.

از همگی ممنون.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری