majid.fathi

مدل لپتاپ مناسب

3 پست در این موضوع

سلام.

اوایل بین خرید لپتاپ و پی سی شک داشتم با بررسی متوجه شدم با کانفیگ مشابه یک پی سی هزینه ی بالاتری خواهد داشت و علاوه بر ان امکان جابه جایی وجود نداره.

می خواستم دوستان یک راهنمایی در مورد خرید یک لپتاپ مناسب انجام بدهند.

مورد مصرفی ، کارکرد طولانی در طول روز، پردازش و مدل سازی که معوملا توسط cpu انجام می شه.

ویژگی ها:

1- سی پی یو خوب و گرافیک متوسط به بالا

2-هارد حتما ssd (حتی 128 گیگ ssd هم نسبت به یک 1 ترابایت 7200 ترجیح می دم)

3- کولینگ بسیار مهم هست برام مشکل اصلی لپتاپ هایی که داشتم گرمای بالا و نیتجه ای ان خرابی و مشکلات فن، کاهش عمر مفید دستگاه و قطعات بوده

4- بودجه 3 تا 4 میلیون

در این بین سری لپتاپ های گیم msi توجه ام را جلب کرده فقط مشکل گرم شدن زیاد گزارش شده بود.

MSI GE60 2PC Apache - B - لپ تاپ ام اس آی GE60 مدل 2PC Apache

مورد دیگه لنوو y5070

Lenovo Y5070 - C - لپ تاپ لنوو Y5070-C

مشکل عدم وجود هارد ssd و گرم شدن

مدل g56jl asus

ASUS G56JK - A - لپ تاپ ایسوس G56JK - A

از ایسوس

مشکل ، عدم وجود هارد ssd

ولی سیستم کولینگ خوبی داره (البته این ها از روی نظرات کاربرها گفته شد و یک متخصص بهتر می دونه)

این که این مدل ها از سری لپتاپ های مناسب بازی انتخاب شد فقط به دلیل این بود که یک لپتاپ بازی معمولا کانفیگ بالایی داشته، کولینگ خوبی هم دارند. ولی اگه یک لپتاپ مناسب تر دوستان می شناسند ممون می شم معرفی نمایند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مجید جان ایسوس رو بیشتر پیشنهاد میکنم البته همون نداشتن هارد ssd شاید برات مهم باشه اما از نظر خرابی کمترین خرابی رو دارن واز نظر فن وسیستم خنک کنندهبهترین رو دارن از نظر گیفیت ساخت وکانفیک هم که فوقالعاده هستن البته فکر کنم امکان تعویض هارد داشته باشن وخودت بتونی ssd روش سوار کنی

مجید جان ایسوس رو بیشتر پیشنهاد میکنم البته همون نداشتن هارد ssd شاید برات مهم باشه اما از نظر خرابی کمترین خرابی رو دارن واز نظر فن وسیستم خنک کنندهبهترین رو دارن از نظر گیفیت ساخت وکانفیک هم که فوقالعاده هستن البته فکر کنم امکان تعویض هارد داشته باشن وخودت بتونی ssd روش سوار کنی

یک مشکل اینکه بغد از خرید نیاز هست هارد را تعویض کرده ، هارد ssd جایگزین بشه. دو مورد پیش می یاد.

1- هاردی که تعویض می شه عملا به درد خودم نمی خوره و فروشنده هم به قیمت خوبی بر نمی داره

2- وقتی خودم هارد ssd بگیرم در عمل خیلی بیشتر از هاردی در میاد که شرکت سازنده به صورت عمده حریده و روی سیستم ها نصب کرده.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری