abarghoei

این سایت با چی ساخته شده

10 پست در این موضوع

با سلام

می خواستم بدونم آیا این سایت که بابای یکی از همکلاسیهام که 2 ملیون داده براش ساختن با چی ساخته شده و قیمت واقعیش چقدره ؟

New Page 1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
2 میلیون! حیف پول نیست! همون 300 تومن از سرش هم زیاده

دوست عزیز ، 300 تومن دیگه بی انصافیه !

نمیگم دومیلیون برای این سایت مناسبه ولی خداوکیلی خودت وقت میذاری یه همچین سایتی با همین قدر محتوا و مطلب و ... بزنی با 300 تومن ؟

بازهم قضاوت بدون اطلاع از زحمات طراح.

نمیشه گفت.بعضیا همینظوری با دیدن سایت میگن فلان قدر. در صورتی که ممکنه :

-طرف توی مدیریت خدمات ویژه ای برای مدیریت راحت تر سایت گذاشته باشه.مگه شما مدیریت رو دیدید؟

-آموزش به مدیریت محتوایی سایت داده باشه.مگه شما خبر دارید؟

-محتوای سایت رو خودش جمع آوری کرده باشه.مگه شما خبر دارید؟

بهینه ترین راه برای اینکه بدونید طرف برای سایت این مبلغ رو به چه دلیل گرفته ، اینه که ریز هزینه ها رو بده.یعنی بگه فلان کار اینقدر هزینه، فلان کاردیگه اینقدر هزینه،

و مهمترین موضوع اینکه ممکنه یه چیزایی رو خودش نوشته باشه و یا کاستومایز کرده باشه و باید به چلنج و رفع ایراد و مدت پشتیبانی سایت و هزارتا موضوع دیگه که الان تو ذهنم نیست و به نظرم بهتره یه تاپیک در این مورد که مبلغ رو چگونه تعیین باید کرد بزنید. تازه ما فقط در مورد جوملا میتونیم نظر بدیم.وقتی کسی به یک سیستم مدیریت محتوا مسلط نیست نمیتونه برای اون قیمت بده.بلکه نهایتا میتونه بگه من اینو با جوملا برات اینقدر میزدم.

یک سیستم مدیریت محتوایی مثل جوملا هست فقط با این تفاوت که از asp برنامه نویسی شده است و آموزشش هم توی اینترنت زیاده ولی در هر حال به نظر من به کارش ارزش داده چون اگر کم می گرفت ارزش کارش بالا نمیرفت الان کلی باردید کننده فقط به خاطر تخمین قیمت پیدا کرده .

با dotnetnuke طراحی شده - و اصلا شبیه جوملا نیست این مدیریت محتوا میشه گفت تا حدودی محیط مدیریتش شیبه دروپال هست اونم تا حدودی ولی ضعیف تر در کل دنیا معمولا کسانی که .net کار میکنن قیمت بالاتری نصبت به کسانی میگرین که با php کار میکنن تو ایران هم با اینکه عملا جفتش مجانی هست ولی باز هم قیمت بالاتره در مورد قیمت هم نمیشه از ظاهر سایت قضاوت کرد شاید پول هاست و دامنه پشتیبانی و سئو اولیه را با این قیمت در نظر گرفته

پیشنهاد می کنم کار با این cms هم یاد بگیرید چون من بارها شده با شرکت های مهندسی برای ساخت سایت قرار داد بستم که به خاطر زمینه کاریشون که مثل نرم افزار ها حسابداری یا اوتماسیون های صعنعتی که با زبان c# طراحی شده بود تمایل داشتن وبسایتشون هم با .net باشه ولی در کل .netnuke از نظر من در مقابل جوملا هیچی نیست مثل تفاوت شهر و روستا میمونه !!

اخه خیلی مشکل داره اصن left to ritgh رو هم درست در نیاورده

کلا مشکلات طراحی زیاد داره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری