rezabaghaie

(html)-نمایش تمام صفحه مورد نظر در فریم (frame)

5 پست در این موضوع

سلام

میخوام یک سایت برای یک نفر طراحی کنم - توی این سایت قراره که طرف همزمان چندسایت دیگه رو ببینه (مانیتورینگ وب).

چیزی که به ذهنم رسید استفاده از تگ های frame و iframe بود. میدونم که این تگ ها توصیه نمیشن ولی مجبورم!!!

مشکلی که دارم اینه که چون سایز هر فریم کوچیکه ، تمام صفحه سایت داخلش رو نشون نمیده ! من میخوام که سایت رو توی یک فریم 300*600 نشون بدم !

چجوری باید اینکار رو بکنم؟

آیا راهی هست که مشخص کنه چه عرض و ارتفاعی از سایت مورد نظر رو توی فریم نشون بده؟

شما روش دیگه ای غیر از frame پیشنهاد میکنید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای نمایش قسمتی از سایت در آی فریم یک نمونه کد براتون میذارم . در این فایل php فقط لیست قیمت نمایش داده میشه و باقی سایت حذف شده . با تغییر لینک و مقادیر فاصله ها میتونید به خواستتون برسید . کلمات کلیدی رو تغییر ندید . فواصل و اندازه پیکسل هارو با فایرباگ باید چک کنید .

[font=Verdana]<style>[/font]#outerdiv
{
  width:1161px;
  height:2556px;
  overflow:hidden;
  position:relative;
}

#tare8
{
  position:absolute;
  top:-1094px;
  right:-230px;
  width:1480px;
  height:3655px;
}
</style>
<div id="outerdiv">
   <iframe src="http://www.asiatech.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-ADSL-2" id="tare8" scrolling="no"></iframe>
[font=Verdana]</div>[/font]

با تشکر ! من یه راه حل براش پیدا کردم اما به یک مشکل بزرگتر رسیدم !

من ازین کدها استفاده کردم تا بتونم تمام صفحه رو در یک iframe کوچیک نشون بدم :

iframe {
width: 1108px;
height: 710px;
-webkit-transform:scale(0.25);
-moz-transform:scale(0.25);
-o-transform:scale(0.25);
transform:scale(0.25);
}

<table border =1>
<tr>
<td>
<iframe src ="http://example.com"/>
</td>
</tr> 
  </table>

ولی مشکل الان اینجاست که وقتی کوچیک میکنم با scale اندازه فیزیکی بزرگ میمونه و وقتی میزارم توی table خونه های جدول بزگر نشون داده میشه :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14244503631.jpg

چکار باید بکنم؟

تا جایی که من فهمیدم مشکل شما اندازست . شما اندازه محتوی سایت دیگه که دارید با آی فریم نمایش میدید که نمیتونید تغییر بدید :)

اگه اشتباه متوجه شدم بیشتر توضیح بدید . ترجیحا اگه بتونید بیارید روی هاست بهتر میشه راهنممایی کرد

تا جایی که من فهمیدم مشکل شما اندازست . شما اندازه محتوی سایت دیگه که دارید با آی فریم نمایش میدید که نمیتونید تغییر بدید :)

اگه اشتباه متوجه شدم بیشتر توضیح بدید . ترجیحا اگه بتونید بیارید روی هاست بهتر میشه راهنممایی کرد

ببینید من میخواستم یک سایت رو توی آی فریم نشون بدم - وقتی اندازه آی فریم رو کوچیک میکردم فقط یک قسمت کوچیک از سایت رو نشون میداد .

بعدش با استفاده از کد های Css اومدم اول سایز آی فریم رو بزرگ تعریف کردم ، بعدش با Transform:Scale اونو کوچیک کردم !یعنی تمام سایت مورد نظر رو توی یک قاب کوچیک نشون میداد ! تا اینجا تقریبا مشکل حل شد ! اما مشکل جدید اینه که وقتی من آی فریم رو توی یک جدول میزارم ، خونه جدول به اندازه فریم که اول تعریف شده بزرگ میشه و فضای خالی نشون میده ! مثل عکس بالا !

توی سایت stackoverflow گفتن که transform:scale اندازه نمایشی رو کوچیک میکنه ولی اندازه اصلی (فیزیکی) کوچیک نمیشه !

حالا من میخوام که اندازه فیزیکی رو هم با css کوچیک کنم !

امیدوارم متوجه شده باشین!

این سایت قراره یک صفحه داشته باشه که همزمان چندتا سایت دیگه رو بصورت زنده نشون بده ! شما روش دیگه ای پیشنهاد میکنید برای اینکار؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری