mrsz

من یه سیستم پشتیبانی آفلاین میخوام

2 پست در این موضوع

با سلام به تمامی استاید جوملا

من یه سیستم پشتیبانی آفلاین میخوام

که طرف بتونه بصورت صوت یه پیامی رو بگه و بعد پشتیانی بصورت صوت جوابش رو ارسال کنه

برای یه سایت تست صدا می خوام که طرف بیاد یه دهن بخونه :ad54ad: و بعد خلاصه مدیر سایت جوابش رو یده

اگه سیستم رکورد کردن صدا از سایت هم باشه که خیلی دیگه عالی

خوب همچنین افرونه ای داره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببینید راحت ترین راهی که به نظرم میرسه استفاده از افزونه های تیکتینگ مرسوم هست که که کاربر فایل صداش رو ضمیمه تیکت کنه حالا نهایتا بشه با یکم دستکاری فایل رو آماده پلی آنلاین هم بکنید.(البته ممکنه افزونه هایی که پخش آنلاین رو پشتیبانی میکنه هم باشه)

اما یه موضوعی که هست، برای اتفاق افتادن این کاری که شما میخاید انجام بدید،چون دارید یه کاری انجام میدید که به صورت مدیا هست و علاوه بر اون به صورت زنده هست، در نتیجه سرور سایتتون باید یه قابلیتی به نام live stream یا چیزایی شبیه به این رو داشته باشه.یعنی به این صورت که بر روی سرورتون red5 یا دیگر امکانات مشابه وجود داشته باشه.red5 رو میشه گفت بهترین اوپن سورس موجود هست که سرور های معروف از اون استفاده میکنند.همچنین ffserver هم این کار رو میکنه اما همه اینایی که دیدید راه حل های سروری هست و شما باید یک سرور اختصاصی داشته باشید.البته من یه راهکار جدید دیدم که متاسفانه برای جوملا نیست و مربوط به ال ام اس مودل هست.اون هم اینه:

Moodle plugins directory: Online audio recording

ما راهکارهای بسیار خوبی برای اتصال این دو سیستم مدیریت محتوا و آموزشی(جوملا و مودل) به هم دیگه داریم.

بازم همونطور که گفتم راحت ترین راه همون کاری بود که در ابتدای عرائضم گفتم خدمتتون.

منتظر نظرات سایر متخصصین انجمن هم باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری