Mohammad Deljou

راهنمایی در مورد : اتصال قسمت دانلود k2 به افزونه پرداخت ؟

4 پست در این موضوع

درود

من روی 2 تا پروژه دارم کار میکنم . که قرار سرویس دانلود داشته باشه . و قرار بعد از پرداخت کاربر بتونه دانلود کنه .

کلا این 2 تا سایت بارش روی دوش کامپوننت k2 هست و قرار لینک های دانلود از همین کامپوننت قرار داده بشه .

خوب من کامپوننت k2 store هم به این کامپوننت متصل کردم . و به راحتی به مطالب میشه قیمت داد . و روال پرداختش هم ساده هست .

اما یه مشکلی هست . شما میتونی بدون اینکه پول پرداخت کنی روی لینک دانلود کلیک کنی و فایل را دانلود کنی .

در واقع من می خواستم جوری باشه که لینک دانلود پس از پرداخت برای کاربر باز بشه .

اگر بخوام کد نویسی کنم که کلی باید بشینم وقت بزارم تا این مورد را بنویسم . که با توجه به کمبود وقت ممکن نیست. اگر هم بخوام به کپوننت های دیگر متصل کنم که باز هم یکسری داستان های جدید پیش میاد .

حالا دوستان اگر کامپوننت مشابهی دارند که با k2 ست میشه یا ایده ایی جدیدی دارند ارائه کنند . من دیگه اینقدر سرم شلوغ که جا برای فکر کردن ندارم .فقط ساده روان و بدون دردسر باشه . نسخه 11.5 هم باشه مشکلی نیست خودم تبدیل به 2.5 میکنم .

سایت سازنده هم در این مورد چیزی نگفته بود .

موفق پایدار

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

دوست عزیز برایاینکه فایل نمایش داده نشه ، میشه یه کاری کرد و به راحتی مشکل رو برطرف کرد

اینکه هر زمان شما مطلبی رو به k2 اضافه میکنید ، از تنظیمات سمت چپ ، تمام گزینه هایی که مربوط به نمایش پیوست هستش رو به حال مخفی در بیارید ، در این حالن وقتی کاربر پرداخت رو انجام داد فرآیندی که تنظیم شده براش اجرا میشه (یا فایل ایمیل میشه ، یا اینکه لینک نمایش داده میشه )

توجه کنید که برای هر مطلب این عمل رو باید تکرار کنید./

سلام

دوست عزیز برایاینکه فایل نمایش داده نشه ، میشه یه کاری کرد و به راحتی مشکل رو برطرف کرد

اینکه هر زمان شما مطلبی رو به k2 اضافه میکنید ، از تنظیمات سمت چپ ، تمام گزینه هایی که مربوط به نمایش پیوست هستش رو به حال مخفی در بیارید ، در این حالن وقتی کاربر پرداخت رو انجام داد فرآیندی که تنظیم شده براش اجرا میشه (یا فایل ایمیل میشه ، یا اینکه لینک نمایش داده میشه )

توجه کنید که برای هر مطلب این عمل رو باید تکرار کنید./

لطفا تاریخ سوال کاربر را مشاهده بفرمایید ! و در مورد پاسخ هم شما اگر تنظیمات را قصد داشته باشید به کل مطالب یک مجموعه بدهید کافیست تنظیمات مجموعه مادر را تغییر دهید تا به تنظیمات مطالب داخل مجموعه اعمال شود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری