sfmhoo

کمکککک فوری لطفاً*** trojan+malware در سایت

6 پست در این موضوع

با سلام

دوستان ازتون خواهش میکنم که کمک کنید

دو تا از سایت هام مشکل پیدا کردن

مرکز شبانه روزی توانبخشی و نگهداری سالمندان حاج رحیم رحیم مشائی

وب سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي اميد

اولیش ظاهرا به تازگی دچار malware شده و وقتی سایت بالا میاد انتی ویروس نود32 ارور میده و یکسری فایل آلوده شناسایی میکنه و بعد سایت cannot میده.

دومی هم به همین صورته و مینویسه تروجان. و کلا فقط چند لحظه سایت به نمایش در میاد و باز اف میشه

این فایل هایی هم که مینویسه نمیشه در هاست پیدا کرد و به ظاهر وجود خارجی ندارن.

هردوهم از سایت های مهم هستند برای صاحبانشون و حسابی تو دردسر افتادم... مخصوصا اولی خیلی اورژانسیه

خواهش می کنم ازتون کمک کنید، اولی مال یک مرکز خیریه توانبخشی و نگهداری سالمندانه که کاری هم براشون انجام دادم بیشتر جنبه کمک و خیریه داشت.

اگر کمک کنید ثواب می کنید و ممنونتون میشم

منتظر پاسخ های شما اساتید هستم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام علیکم

دو راه دارید .یا از هاستینگ بخواهید که با اسکن ویرویس سرور، سایتهاتون رو چک کنه، که عموماً این کار رو انجام نمیدند و به خودتون میسپارن و میگن که برید از طریق هاست و از طریق ویرویس اسکن هاست اقدام کنید.که هرچند با اون هم کاری از پیش نمیبرید و به احتمال 99/9999% با اونم نمیتونید پیدا کنید.

و راه دوم اینکه یک نسخه بکاپ از کل هاستتون تهیه کنید و بیارید روی سیستمتون و با یک آنتی ویرویس اورجینال؛ باگ ها و تروجان ها رو پیدا کنید و پاکسازی کلی انجام بدید...که البته باز هم ممکنه برخی از جاهای سایت به مشکل خورده باشه؛ که اونموقع میبایست بتونید خطاها و ارورهایی که جوملا میده رو رفع کنید...

اگر هم همه ی موارد بالا رو تست کردید.میتونید بدید یکی از دوستان جوملاکار درخدمتتون باشه...:ooof::128fs318181:

موفق باشید

با سلام

دوستان ازتون خواهش میکنم که کمک کنید

دو تا از سایت هام مشکل پیدا کردن

مرکز شبانه روزی توانبخشی و نگهداری سالمندان حاج رحیم رحیم مشائی

وب سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي اميد

اولیش ظاهرا به تازگی دچار malware شده و وقتی سایت بالا میاد انتی ویروس نود32 ارور میده و یکسری فایل آلوده شناسایی میکنه و بعد سایت cannot میده.

دومی هم به همین صورته و مینویسه تروجان. و کلا فقط چند لحظه سایت به نمایش در میاد و باز اف میشه

این فایل هایی هم که مینویسه نمیشه در هاست پیدا کرد و به ظاهر وجود خارجی ندارن.

هردوهم از سایت های مهم هستند برای صاحبانشون و حسابی تو دردسر افتادم... مخصوصا اولی خیلی اورژانسیه

خواهش می کنم ازتون کمک کنید، اولی مال یک مرکز خیریه توانبخشی و نگهداری سالمندانه که کاری هم براشون انجام دادم بیشتر جنبه کمک و خیریه داشت.

اگر کمک کنید ثواب می کنید و ممنونتون میشم

منتظر پاسخ های شما اساتید هستم

درود

اسلایدشو هر دو سایتتون یکی هست ؟

درود

اینا تروجان نیست

نود ۳۲ کلا به صورت false positive گیر میده اپنم بهاطر استفاده از برخی مدهای جاوا اسکریپت و یا برخی کدهای برنامه نویسی اینکریپت شده

عموما هم ماژول اسلاید شو هست

پس نگران نباشید نیاز به اقدامیم نیست،ضمنا ما توی سایت تروجان نداریم بلکه worm داریم یا کدهای مخرب اونم اگه واقعا اثبات بشه

اگه خ مهمه واستون اون فایل جاوایی که گیر میده رو باز کنید و کد رو ویرایش کنید

Threat detectedESET Smart Security

Threat detected

Access to the web page was blocked. Show URL

Threat: HTML/Iframe.B.Gen virus

Open ESET Knowledgebase | ESET

منم می خواهم سایت رحیم مشایی رو ببینم پیغام بالا می اید

اما با کلیک Show URL سایت نشان داده می شود

خوب برای رفع این مشکل بزرگواران یک راه حل پیشنهاد بدهند

درود

بالا توضیح دادم

eset به کدها و iframe ای جاوا خ گیر میده باید موقع بازدید اینجور سایت ها غیر فعال کنید انتی ویروستونو یا سایت مورد نظر رو توی whitelist بزارید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری