topmihan

کسب درآمد به دلار ؟؟؟؟؟

11 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

وقتتون بخیر

چند سوال داشتم که میخوام با تجربه صحیح صادقانه و به درستی منو راهنمایی کنید

با تشکر

حقیقتا من نیاز دارم تا از طریق نت کسب درآمد کنم ( البته اگه به دلار باشه بهتره )

هنوز در زمینه طراحی سایت اونقدر تسلط (و صد البته مشتری نیست که منم کاری بگیرم ) ندارم که درآمدی داشته باشم

میخواستم ببینم راه های کسب درآمد مناسب رو بیان کنین واسم و بازم میگم خیلی بهتره به دلار باشه

تو نت که سرچ کنیم خیلی موارد میاره ولی خدا میدونه کدوم درسته و بهتره

ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید

با تشکر فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سایت ندارم ( آخه مدیریت سایت هزینه داره و منم فعلا جیبم خالیه )

بیشتر توضیح بدین

سلام دوست عزیز با تحقیقی که کردم فعلا بهترین سایت پیورتس هست میتونی آموزشش از تو این سایت استفاده کنی

Earn20t.rozblog.com

با درود خدمت شما این نوع کسب درآمدهایی که دوستان گفتن اصلا ارزش نداره دوستم یک نصحیت دوستانه؛برو php یادبگیری بعد بزن تو کار توسعه و افزونه نویسی واسه سیستم جوملا،اینطور میتونی جهانی هم کار کنی

با درود خدمت شما این نوع کسب درآمدهایی که دوستان گفتن اصلا ارزش نداره دوستم یک نصحیت دوستانه؛برو php یادبگیری بعد بزن تو کار توسعه و افزونه نویسی واسه سیستم جوملا،اینطور میتونی جهانی هم کار کنی

ممنون از پاسختون

فقط یه سوال

من الان در حال یادگیری php هستم

چقدر طول میکشه تا خوب یاد بگیرم؟؟؟در حدی که خودتون میگین برای افزونه نویسی خوبه

و اینکه وقتی یاد بگیرم چقدر تضمین هست که کار هم پیدا کنم؟؟؟آخه من شهرستان کوچکی زندگی میکنم و اینجا اصلا کار پیدا نمیشه

ممنون

بستگی به تلاش خودت داره ولی کمتر از یکماه نمیشه php رو خوب یادگرفت ضمنا اینترنت گسترده است شما اگه بتونید تو جوملا جهانی افزونه بذارید درآمدخوبی دارید

بستگی به تلاش خودت داره ولی کمتر از یکماه نمیشه php رو خوب یادگرفت ضمنا اینترنت گسترده است شما اگه بتونید تو جوملا جهانی افزونه بذارید درآمدخوبی دارید

ممنون تا حدودی دلگرم شدم

پس من سعی میکنم هرچه سریعتر پی اچ پی رو یاد بگیرم و افزونه نویسی کنم

انشالله اگه مشکل نداته باشین در آینده باز هم جهت راهنمایی گرفتن مزاحمتون میشم

برای موفقیت در چنین مسیری هیچ وقت توقع نتیجه سریع رو نداشته باشید اگر میخواید یه برنامه نویس و افزونه نویس حرفه ای بشید

باید با صبر و حوصله و تلاش و پشتکار زیاد جلو برید همیشه هم برای خودتون هدف روشنی تعیین کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری