miladam

ادامه مطلب

26 پست در این موضوع

دوستان سلام من جومولا 3 نصب کردم میخوام وقتی ادامه مطلب مطالب سایت م و زدم ادامه مطلب تو صفحه جدیدی باز بشه چیکار باید بکنم ممنون؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه مشکلت اینه که توی صفحه اصلی مطالبت نشون داده میشه و میخای وقتی ادامه مطلب میزنن صفحه اصلیت نپره راهش اینه که یه منو برای کتگوری هات بسازی . اگه این موضوع شامل حالت نبود باید به طریقه زیر عمل کنی:

بر روی فایل با آدرس زیر یک فایل آور رایت کن:

modules/mod_articles_news/tmpl/_item.php

سپس کد زیر رو حدودا در خط 18 به این شکل در بیار:

<a href="<?php echo $item->link;?>" target="_blank">

و حدودا در خط 37 هم به این شکل در بیار:

echo '<a class="readmore" href="'.$item->link.'" target="_blank">'.$item->linkText.'</a>';

البته باز هم میگم بعیده که مشکل شما این باشه. شما ابتدا به کتگوری هاتون منو اختصاص بدید.بعد ببینید به اون چیزی که میخاید میرسید یا نه؟

ویرایش شده در توسط sadaf3d

ببین داداش من مثلآ یه مطلبی تو سایتم دارم میخوام وقتی رو ادامه مطلب کلیک کردم تو یه تب جدید باز بشه ؟

آره داداش صفحه اوله

حدس میزدم.

ببینید مشکل شما رو من میدونم چی هست.اما فکر میکنم شما مشکلتون رو اشتباهی دارید حل میکنید.

یه سوال حاشیه ای دیگه.چرا میخاید بره تو صفحه جدید باز بشه؟؟؟

من آموزشی که در رابطه با اصلاح کدها بالا دادم برای اینه که کل دکمه های "ادامه مطلب" بره به حالت باز شدن در صفحه جدید.

برای اصلاح کدها اولین گام اینه که بر روی فایل در آدرس مربوطه یه فایل آوررایت کنید.این کار را بلدید؟

نمیدونم .فقط میخوام مطالبم تو یه تب دیگه باز بشن .نه داداش آوررایت و بلد نیستم

برای آورراید کردن ، یک فیلم آموزشی کوتاه ساختم که میتونی از این لینک دانلود کنی.فقط هزینه مشاهده این فیلم یک صلوات برای امام زمان است.اللهم صل علی محمد و آل محمد. بعد از اینکه آورراید رو یاد گرفتی از اون قسمتی که در پست اول کدها رو گفتم ، تغییرشون بده.

لینک دانلود:

http://uplod.ir/swzbt5f2t0ww/override-hazine,salavat.zip.htm

override-hazine,salavat.zip - 5.9 MB

هر دو لینک یکی هستند.آپلود سنتر انجمن جوابگو نبود.

ویرایش شده در توسط sadaf3d

مرسی ممنون هنوز دانلود نکردم مرسی کمک کردی موفق باشی:25:

مرسی داداش هنوز دانلود نکردم ممنون :25::25::25:[ghelyion]

بچه ها خواهشآ کمک کنید من میخوام ادمه مطالب سایتم در پنجره جدید باز بشه ولی نمیدو نم چیکار باید بکنم جواب بدین لطفآ

کسی نیست جواب بده دوستان؟

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

وا !!!!

چرا اینجوری میکنید؟

خب داریم با همدیگه پیش میریم دیگه!!!!رفتید یه تاپیک دیگه زدید و چندتا پست میذارید و درخواست کمک میدید چه معنی میده؟

شما آورراید کردن رو یاد بگیرید. بعدش هم طبق همون کدهایی که گفتم عمل کنید.کارتون درست میشه.حتی اگه بدون آورراید هم این کار رو انجام بدید مشکلتون حل میشه اما اگه آورراید نکنید در صورت بروزرسانی افزونه مورد نظر و یا بروزرسانی جوملا ممکنه مشکلتون برگرده به حالت اول.

ببخش تازه واردم میشه من رمز جومولام رو به شما بدم شما واسم این کار و انجام بدین من رفتم ولی ارور داد؟ ممنون میشم؟

دادن یوزر پس به کاربران معمولی مثل من (غیرمدیر) در این انجمن کار درستی نیست.تا کجا رفتید که ارور داد؟ متن ارور چیه؟ در کدوم مرحله ارور گرفتید؟ آور راید که کاری نداره و اون کدهایی هم که خدمتتون عرض کردم رو نباید به جوملاتون اضافه کنید. بلکه باید به اون شکلی که نوشتم اصلاح کنید.اونی که بنده دادم خدمتتون سینتکس یا ساختار نهایی کد های اون فایلی هست که آدرسش رو دادم خدمتتون. این کدها هم فقط یک کلمه اضافه داره.همین

ببین داداش من نمیدونم سوالم رو درست مطرح کردم یا نه من یه سایت خبری دارم میخوام دکمه ادامه مطلب و که میزنم مطالب تو یه تب جدید باز بشه مثل سایت بیتوته

اون آوارید رو هم رفتم رو فایل mod_articels_newکلیک کردم خطااین خطا رو دادOverride already exists

- شما توی این آدرسی که از سایت بیتوته گذاشتید دکمه "ادامه مطلب" میبینید؟

ببینید اگه میخاید یه سری لینک مثل سایت بیتوته توی سایتتون باشه قضیش فرق داره و نیاز به این کارهایی که من گفتم نیست و راه حل دیگه ای مثل استفاده از افزونه های مربوطه داره.

- متن ارور شما کاملا مشخصه.شما کار آورراید رو درست انجام دادید. من که فیلم رو به صورت کامل گذاشتم.نباید مشکلی داشته باشید.با دقت به فیلم نگاه کنید.

من در پست اولی که در این تاپیک گذاشتم اصرارم برای اطمینان پیدا کردن از منظورتون بود. خب حالا من چندتا سوال مطرح میکنم شما بگید کدوم منظورتونه؟

-من میخام تو جوملا یه کاری کنم که مثل صفحه اول سایت بیتوته وقتی کاربر بر روی لینک مطلب کلیک کرد ، ادامه مطلب در یک صفحه جدید باز بشه.برای این کار دوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کنه؟

-من یه سری مطلب دارم و تیتر اونها رو میخام تو صفحه اول سایتم لیست کنم و قدری از مقدمه مطلب رو هم بیارم و در پایان اون مقدمه دکمه با عنوان " ادامه مطلب" قرار بدم.بعد وقتی کاربر بر روی اون دکمه کلیک کرد بره و در صفحه جدید مطلب رو بخونه.برای این کار باید چیکار کنم؟

از بین دو سوال بالا یکی رو که مشکل شما همونه انتخاب کنید تا با هم بریم جلو

اولین مشکل شما اینه که برای مجموعه هاتون منو نساختید. این کار رو انجام بدید.برید به قسمت مدیریت سایت>"منوها">"مدیریت منوها">"ایجاد منوی جدید"

بعد از اینکه این کار رو کردید مجموعه های مطلبتون رو به اون منو تخصیص بدید. نکته: لازم نیست برای این منو ، ماژول منو تخصیص بدید. این کار رو انجام بدید و بعد میریم مرحله بعد.

من نگفتم مجموعه بسازید:5::5::5:

من گفتم منو بسازید.

بذارید از پایه توضیح بدم.شما یه تعداد مطالب دارید.این مطالب رو درون یه تعداد مجموعه قرار دادید. حالا باید برای اون مجموعه ها طبق همون روشی که گفتم منو بسازید. این کار رو انجام بدید.

ساختم دو تا واسه سرگرمی و خانه داری /مرحله بعد چیکار باید بکنم؟:4d564ad6:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری