proma

پر شدن سرور و تمام شدن پهنای باند..هک شدم؟

11 پست در این موضوع

سلام

من بعد از 2 ماه به سایتم سر زدم دیدم که پهنای باند مصرفی تموم شده. (ماهی حداکثر 1 گیگ مصرف داشتم)

و اینکه حجم سرور هم پر شده و تعجب می کنم چرا. آیا هک شدم؟ گیج شدم جریان چیه. کسی میتونه کمک کنه؟

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14239063701.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام. نه. نبوده.

در کنار فروشگاه انجمن هم داشتم.

قالب ها و افزونه های مورد استفاده در سایت تون رو از کجا گرفتید ؟

ببینید تعداد کاربرهاتون زیاد نشده ؟ شاید سایت مورد حمله ی ربات قرار گرفته

برای اینکه اجازه بدید ربات های جستجوگر گر خاص به سایتتون دسترسی داشته باشه کد زیر روی در فایل httaccess قرار بدین

SetEnvIfNoCase User-Agent .*google.* search_robot
SetEnvIfNoCase User-Agent .*yahoo.* search_robot
SetEnvIfNoCase User-Agent .*bot.* search_robot
SetEnvIfNoCase User-Agent .*ask.* search_robot

Order Deny,Allow
Deny from All
Allow from env=search_robot  

پهنای باند سایت تموم شده . پس به هیچ کجای سایت دسترسی ندارم که ببینم یوزرها زیاد شدن یا نه

کد مربوطه رو وارد کردم تو hta

الان چه جوری میشه این مشکل رو برطرف کرد؟ باید صبر کنم تا پهنای باند سر ماه صفر بشه؟

به پشتیبانی تیکت بزنید موضوع رو مطرح کنید . پهنای باند اضافی بگیرید تا بتونید وارد بشید . بعد از بررسی اقدام کنید .

با سلام. دوستان و اساتید گرامی.

بنده هم دقیقا مشکل اتمام یکباره پهنای باند رو دارم دو ماه هست پشت سر هم این اتفاق می افته. تو اینترنت گشتم به نظر حمله Ddosهست.

در هاست لوگ ها رو بررسی کردم. آی پی که همه پهنای باند رو استفاده کرده دقیقا همون آی پی هاستم هست. فکر کنم یعنی از کامپیوتر خارجی حمله انجام نشده. فایلی در هاستم هست که این کار رو انجام میده!

چیکار کنم. چطور بشناسم. یا بعد از این مشکل رو پیشگیری کنم.

راهکار حل مشکل چیست. همه کاربرام رو از دست دادم!!!

تبلیغات پاپ آپ استفاده نمیکنید؟

اگر اره هست ، مطمئنان همونه ، فکر کنید روزی 200 نفر بیاد ، سایت هم 1 مگ باشه خب میشه روزی 200 مگ، سالی میشه؟؟ 6 گیگ پهنای باند خالص

تازه اگر سایتتون 1 مگ باشه و کاربر هم فقط صفحه اصلی رو ببینه بعد ببنده

اگر اره هست ، مطمئنان همونه ، فکر کنید روزی 200 نفر بیاد ، سایت هم 1 مگ باشه خب میشه روزی 200 مگ، سالی میشه؟؟ 6 گیگ پهنای باند خالص

ببخشید منظورم از سالی ، همون ماهی بود ، ماهی 6 گیگ

به پشتیبانی هاست تیکت بزنید ببینید مشکل از کجاست.در ضمن در این جور موارد خریدن پنهای باند مشکل را حل نمیکنه.مشکل سایت را باید بطرف بشه.

میتوانید با اقای افضلی که یکی از مدیران این سایت هستند در تماس باشید. در ضمینه ه ک وامنیت سایت کار میکنند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری