m3hdi

نصب بسته جوملا 3.3 بروی لوکال هاست

5 پست در این موضوع

یه مدتی بودش دوستان مشکل نصب جوملا 3.2 بروی لوکال هاست خودشون داشتن . منم به همچین مشکلی برخورده بودم بعد از کلی جستجو تو سایت Stack Overflow به نتیجه ای که می خواستم رسیدم .

1 . برای نصب جوملا 3.2 اگر از xamp استفاده میکنید باید حتما به نسخه xamp 1.8.3 بروز رسانی کنید . اگر از wamp استفاده میکنید از نسخه 2.4 به بالا باید استفاده کنید .

2 . مرحله اول نصب که مربوط میشه به ورود اطلاعات مربوط به مدیریت و اسم سایت که اون موارد پر می کنیم و کلید next می زنیم .

3 . در مرحله بعدی باید اطلاعات دیتابیس خودمون ، نام کاربری لوکال هاست که معمولا Root ، همچنین پسورد که در بیشتر موارد خالی هستش قرار می دیم .

" لطفا کلید Next رو نزنید "

4 . قبل از زدن کلید Next به مسیر زیر بروید :

E:\xampp\htdocs\Joomla3.4\installation\sql\mysql

نکته : من از xamp استفاده میکنم و بروی درایور E خودم هستش و اینکه یک پوشه ای به نام joomla 3.4 ایجاد کردم . این سه مسیر بسته به نوع سروری که استفاده میکنید و اسم پوشه و مسیر نصب اون متغییر هستش و مربوط به خودتون و نصب اون هستش .

5 - فایل joomla.sql با ادیتوری مثل Notepad ویندوز باز میکنیم و بعدش از منوی Edit و گزینه replace کلیک می کنیم .

در قسمت Find What عبارت : InnoDB قرار می دهیم .

در قسمت replace With عبارت : MyIsam قرار میدهیم .

6 . فایل ذخیره میکنیم و به ادامه روند نصب جوملا می رویم و مثل سابق جوملا خودمون نصب میکنیم . بدون هیچ مشکلی جوملای شما خیلی سریع و فوری نصب می شود .

برگرفته از وبلاگ آموزشی " مهدی طیبی " .

در قسمت نظرات منتظر شما هستم :25:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قبلا برای جوملا 2.5 آموزشش رو گذاشته بودم : آموزش رفع مشکل نصب جوملا 2.5 در مرحله دیتابیس

روی جوملا 3 هم تست کرده بودم و جواب داد ولی خواستم که روی سیستم های بقیه کاربرا هم تست کنم که چند سیستمی تست کردم و باز جواب داد.

ممنون از آموزشتون ولی بند 5 تنها برای زمانی هست که نصب اطلاعات نمونه در مراحل نصب نباشه.

برای نصب اطلاعات نمونه به ویژه در بسته های نصبی قالب ها این عملیات باید روی تمام فایل های پوشه installation\sql\mysql اعمال بشه. (که یه راه سادش استفاده از find in files در notepad++) هست.

باز هم ممنون.

موفق باشید

قبلا برای جوملا 2.5 آموزشش رو گذاشته بودم : آموزش رفع مشکل نصب جوملا 2.5 در مرحله دیتابیس

روی جوملا 3 هم تست کرده بودم و جواب داد ولی خواستم که روی سیستم های بقیه کاربرا هم تست کنم که چند سیستمی تست کردم و باز جواب داد.

ممنون از آموزشتون ولی بند 5 تنها برای زمانی هست که نصب اطلاعات نمونه در مراحل نصب نباشه.

برای نصب اطلاعات نمونه به ویژه در بسته های نصبی قالب ها این عملیات باید روی تمام فایل های پوشه installation\sql\mysql اعمال بشه. (که یه راه سادش استفاده از find in files در notepad++) هست.

باز هم ممنون.

موفق باشید

مرسی از توضیح خوبی که گفتی وحید جان .

سلام. ممنون از راهنمایی دوستان خوبم

من فایل joomla. sql باز کردم ولی همه عبارات MyIsam بود

اگه راهی ره ذهنتون میزسه خواهشا" راهنمایی کنید

میخوام بسته نصبی sj plus روی xamp1.8.3 نصب کنم ولی چند هفته میشه که تو مرحله ایجاد جداول پایگاه داده مونده

همین بسته نصبی رو از سایت سازنده دریافت کردم ولی فرقی نکرد

در مرحله نصب پایگاه داده یوزرنیم root و پسورد خالی گذاشتم ، نشد

رفتم از راه phpmyadmin یک دیتابیس دیگه ساختم ولی نشد

قبلا" بسته های نصبی دیگه رو نصبی دیگه رو راحت نصب کردم ولی این قالبو احتیاج دارم

از اساتید محترم خواهش میکنم منو راهنمایی کنن

گه راهی نمونده لطفا" یک قالب مشابه به من معرفی کنین

روی ومپ هم تست کنید . اگر بسته سالم باشه روی هاست مشکلی نخواهید داشت . البته اگر الزامی در لوکال بودن نیست .

معمولا اگر روش بالا رو تست کردید و جواب نداده مشکل از بسته هست .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری