hamed13

استفاده از نسخه فارسی k2 در بسته های نسبی انگلیسی

9 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت دوستان

من یه بسته نسبی جوملا 3.1 رو نصب کردم زبان سایت و بخش مدیریت رو به فارسی تغییر دادم

دسته بندی ها و مطالب نمونه با k2 ایجاد شده --

چطور میتونم این کامپوننت رو فارسی کنم طوری که مشکلی برای مطالب و دسته بندی ها ایجاد نشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فایل زبان فارسی کا2 در سایت سازنده هست . میتونید نصب کنید . برای محتوی کا2 اتفاقی نمی افته

علاوه بر نصب زبان فارسی باید از k2 شمسی هم استفاده کنید چون k2 اورجینال روی زبان فارسی تاریخش به مشکل میخوره

متشکرم

چطور باید از k2 شمسی استفاده کرد؟

توی امضای من هست میتونید تهیه کنید و روی سایتتون نصبش کنید هم فارسیه و هم کامل شمسی

بعد از نصب و ارسال پست مطلب در k2 تاریخ آن بهم میخوره و نمیشه ادیت کرد در زبا فارسی

چکار کنم؟

بعد از نصب و ارسال پست مطلب در k2 تاریخ آن بهم میخوره و نمیشه ادیت کرد در زبا فارسی

چکار کنم؟

تاریخ k2 شما با زبان فارسی درست کار نمکینه میتونید k2 کاملا شمسی رو از ارس جوملا دانلود کنید لینکش در امضای من هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری