13 پست در این موضوع

سلام خدمت اساتید محترم می خواهم چندتا آموزش ویدئویی ضبط کنم ولی متاسفانه صدا صاف صاف ضبط نمی شه و یه خورده هوا هم همراه صدا هست از چه طریقی می شه ضبط ویدئو رو صاف انجام داد ؟

کامپیوتر تنظیمات خاصی داره ؟ یا میکروفن گرون قیمت لازمه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام خدمت اساتید محترم می خواهم چندتا آموزش ویدئویی ضبط کنم ولی متاسفانه صدا صاف صاف ضبط نمی شه و یه خورده هوا هم همراه صدا هست از چه طریقی می شه ضبط ویدئو رو صاف انجام داد ؟

کامپیوتر تنظیمات خاصی داره ؟ یا میکروفن گرون قیمت لازمه ؟

سلام دوست عزیز از چه برنامه ای استفاده میکنید؟

از اسنگ ایت استفاده کنید. کیفیت سدا رو بر روی 44.1khz بذارید.با camtasia studio ویرایش کنید و حذف نویز رو فعال کنید. ضمنا از میکروفن های گرانقیمت لازم نیست الزاما استفاده بشه اما میکروفنی باشه که دور میکروفنش بالشتک داشته باشه بهتره.توی تنظمبات درایور صدا هم میتونید قدرت صدا رو بیشتر کنید که البته این قسمت به قدرت مادربوردتون هم ربط داره.

ارسال شده در (ویرایش شده)

میتونید یه پاپ فیلتر بخرید

پاپ فیلتر پارچه ای مدل POP SHILD 5

یا خودتون بسازید

How to make a very cheap homemade pop filter

how to create a pop filter - Google-Suche

همین طور باید در محیط آکوستیک ضبط کنید.

یا یه اتاق ضد صدای ساده درست کنید:

http://www.wikihow.com/Acoustically-Tune-a-Room

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

دوست عزیز سلام

من توصیه می کنم از کامتازیا استفاده کنید خیلی عالیه تمامی شرکتهای آموزشی از این نرم افزار استفاده می کنند .

منم camtasia رو بهتر میدونم نصبت به بقیه تو کلاس شبکه که تدریس میکنم ازش استفاده میکنم به مشکلیم نخوردم تاحالا

1 کاربر پسند دیده است

دوستان عزیز پاسخ ها و راهنمایی های شما مفید بود بنده از نرم افزار Camtasia Studio دارم استفاده می کنم که در هنگام اتمام ضبط متوجه صدای باد فضای موجود در آموزش می شوم یعنی ممکنه با یک فیلتر به روشی که خانم ملکی گفت مشکلم حل بشه ؟

در ضمن من برای ضبط از وبکم دارای میکروفن استفاده می کنم .

برای رفع هوای صدا ، باید دور میکروفون با اسفنج پوشونده بشه. دوستان گفتند میکروفون گرون قیمت لازم نیست ولی نه دیگه میکروفون وب کم . از هدست استفاده کنید. بهتر هست .

دوستان راه دیگه ای نداره توی تنظیمات خود کامپیوتر ( ویندوز 7) برای این مورد امکاناتی نیست ؟ من دیدم آموزش هایی حتی کوچکترین صدای خش خش و باد و نویز ندارن راه حل اساسی این کار رو بفرمایید ؟

کسی نبود بیشتر توضیح بده ؟ راه حل نهایی چیه ؟ :65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

از نرم افزار BB FlashBack و یا camtasia با یک هدست مناسب استفاده کنید . برای کمتر شدن نویز هم میتونید یم اسفنج یا پارچه دور میکروفون بپیچید

ببینید - کارت صدا های آنبورد - میکروفون های بهتر رو ساپورت نمیکنه

بهترین مایک برای ظبط آموزش - مایک های خازی هست اگه اشتباه نکنم که تا یه محدوده ای صدا رو میگیره که باعث میشه صداهای اطاف کمتر گرفته بشه توسط مایک

یه کارت صدای اکسترنال - هر چند ارزون بگیر - من مارک maudio رو پیشنهاد میدم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری