ashkan_fisher

مشکل بالا نیامدن سایت روی برخی از سیستم ها

26 پست در این موضوع

سلام وقت بخیر

من سایت اینجا رو طراحی کردم (اولین بارم بوده)

دو تا مشکل دارم

یک اینکه سایت رو برخی از سیستم ها یا موبایل ها نمایش داده نمیشود و ارور زیر نمایش داده می شود :

Forbidden

You don't have permission to access on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

ما در شرکت دو کامپیوتر داریم که یکی وصل میشه و دیگری نه

سوال دومم هم در ارتباط به کندی سایت است.

سرور سایت ویندوز هست ، این درست است که سایت جوملایی روی لینوکس بهتر بالا می آید ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

الان که من چک کردم سرور دان هست . به نظر میرسه هاست خوبی تهیه نکردید .

بله . لینوکس برای کار با جوملا بهتر هست. با ویندوز ممکنه به مشکل بخورید . این به این معنی نیست که روی ویندوز نمیشه جوملا کار کرد :dadad4:

درود

سرویسهایی که روی سرور لینوکسی هست برای جوملا بهینه تر هست ولی ارتباطی به کندی سایتتون با دان شدن سرور نداره .

در زمینه سرعت سایتتون شما می تونید از طریق سایت GTmetrix.com ارامترها رو چک کنید و برای رفع کندی اقدام کنید

این نتیجه آنالیز سایت شماست : Latest Performance Report for: http://www.vmdco.com/ | GTmetrix

برای تک تک مواردی که امتیاز پایین بهتون داده تو انجنمن راهکار هست و می تونید با یه سرچ ساده به نتیجه برسید .

یکی از ایرادهایی اصلی که به سایتتون وارد شده تصاویر شماست . تصاویر شما optimize*نیستند و سایز نمایش داده شده با سایز اصلی تصاویر همخوانی نداره . یعنی شما از طریق ویرایشگر سایز تصاویر رو تغییر دادید .

موارد رو چک بفرمائید انشالا که سرعت بهتر میشه

و یک مورد هم که به نظرم میاد اینه که سرعت پاسخگویی سرور شما هم مناسب نیست .

موفق باشید

یک دنیا ممنونم ...

به هر حال من تا حالا اسم جوملا رو هم نشنیده بودم و تلاشم رو کردم :)

عدرخواهی میکنم سایز اصلی تصاویر در بخش های مختلف (اعم از صفحات اصلی ، سر مقاله ها و کناره های سایت از کجا مشخص میشه؟)

دوم اینکه به نظر شما جای چه چیزی در صفحه اول خالیه ؟ چون حس میکنم یکم صفحه لخت هستش

سلام وقت بخیر

من سایت اینجا رو طراحی کردم (اولین بارم بوده)

دو تا مشکل دارم

یک اینکه سایت رو برخی از سیستم ها یا موبایل ها نمایش داده نمیشود و ارور زیر نمایش داده می شود :

Forbidden

You don't have permission to access on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

ما در شرکت دو کامپیوتر داریم که یکی وصل میشه و دیگری نه

سوال دومم هم در ارتباط به کندی سایت است.

سرور سایت ویندوز هست ، این درست است که سایت جوملایی روی لینوکس بهتر بالا می آید ؟

شما باید هاست لینوکس تهیه کنید.

عملکرد شما همانند این است در مجلس عروسی سیاه و یا در مراسم ختم لباس های رنگی و سفید بپوشید.

امکان پذیر است اما جزو قاعده نیست.

شما باید هاست لینوکس تهیه کنید.

عملکرد شما همانند این است در مجلس عروسی سیاه و یا در مراسم ختم لباس های رنگی و سفید بپوشید.

امکان پذیر است اما جزو قاعده نیست.

هیچ الزام صد در صدی برای استفاده از هاست لینوکس نیست و صرفا پیشنهاد میشه به دلیل سازگاری بیشتر

یک دنیا ممنونم ...

به هر حال من تا حالا اسم جوملا رو هم نشنیده بودم و تلاشم رو کردم :)

عدرخواهی میکنم سایز اصلی تصاویر در بخش های مختلف (اعم از صفحات اصلی ، سر مقاله ها و کناره های سایت از کجا مشخص میشه؟)

دوم اینکه به نظر شما جای چه چیزی در صفحه اول خالیه ؟ چون حس میکنم یکم صفحه لخت هستش

در همون لینک GTMetrix روی آیتم مربوط به سایز تصاویر که کلیک کنید عنوان تصاویر به همراه سایزشون رو نوسته می تونید بررسی کنید

اینکه صفحه ایتداییتون خلوت به نظر میاد یک بحث کاملا صلیقه ای هست . ولی می تونید نمونه کارهای سایت های ایرانی رو ببینید و با سایت خودتون مقایسه کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

با تشکر

آخرین سوال هم بپرسم

من هرچی آموزش برای حدف index.php میبینم نوشته لینوکس؟

برای این هاست ویندوزی کاری نمیشه کرد؟

درضمن آپاچی که در این متن ها به کار برده میشه برای چی هستش؟

و دیگر اینکه من سرور لینوکسی تهیه کنم انتقالش مستلزم کار خاصی هستش یا نه؟

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

بله . یکی از مشکلات ویندوز همین هست . چنین قابلیتی نداره . راهکار داره ولی پیچیدست .

انتقال سرور کار سختی نیست . مخصوصا میتونید از اکیبا استفاده کنید و از سایت بک آپ بگیرید . و به هاست جدید منتقل کنید . اصولا خود هاستینگ ها با دریافت هزینه و یا رایگان انتقال رو انجام میدن .

بله . یکی از مشکلات ویندوز همین هست . چنین قابلیتی نداره . راهکار داره ولی پیچیدست .

انتقال سرور کار سختی نیست . مخصوصا میتونید از اکیبا استفاده کنید و از سایت بک آپ بگیرید . و به هاست جدید منتقل کنید . اصولا خود هاستینگ ها با دریافت هزینه و یا رایگان انتقال رو انجام میدن .

من سرور را به لینوکس انتقال دادم یعنی خودشون انجام دادن

الان من وارد cpanel و file manager میشم فایل های سایتم رو نمی بینم

مگه مثل ویندوز تو فایل منیجر نمیشه فایل ها را دید؟

داخل پوشه ی home و زیر پوشه public_html

الان سایتتون کار میکنه دیگه ? اگه بله پس فایل ها همینجاست :)

داخل پوشه ی home و زیر پوشه public_html

الان سایتتون کار میکنه دیگه ? اگه بله پس فایل ها همینجاست :)

داخل اون فقط یه cgi-bin هست که چهار کیلو بایت هستش

سایت شما روی این سرور نیست . این هاست خالیه . آدرس سایتتون چیه ؟ اگه vmdco.com هست که سرور ویندوزی بوده و الان دان شده . شاید در حال انتقال هستند

سایت شما روی این سرور نیست . این هاست خالیه . آدرس سایتتون چیه ؟ اگه vmdco.com هست که سرور ویندوزی بوده و الان دان شده . شاید در حال انتقال هستند

آخه یهو سایت عالی شد من تماس گرفتم گگفتند حرف من را انجام دادن و سرور لینوکسه

اما خودم هم شک کردم وقتی. دی م پوشه خالی است

الان اگه این وظیفه رو به من دادن ما یه پوشه داشتیم قبلا به اسم wwwrootکه از فایل های اون من بکاپ می گرفتم

اون بکاپ رو کجا باید پیاده کنم؟

اگه هر دو هاست از یک شرکت هست خودشون منتقل میکنند . اگه خودتون میخواید بزنید هم فایل ها و هم دیتابیس رو باید منتقل کنید

در ضمن هنوز dns با هاست جدید ست نشده . ممکنه دو روز طول بکشه

اگه هر دو هاست از یک شرکت هست خودشون منتقل میکنند . اگه خودتون میخواید بزنید هم فایل ها و هم دیتابیس رو باید منتقل کنید

در ضمن هنوز dns با هاست جدید ست نشده . ممکنه دو روز طول بکشه

این قضیه dns رو از کجا متوجه شدین؟

من خودم هم دوست ندارم آنقدر سوال بپرسم اما الان که سورور عوض شد این ارور میاد

Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

احتمالا سرور sql دان شده . البته اگه به تنظیمات دست نزدید

سلام

خواستم تشکر کنم بابت راهنمایی هاتون

خدارو شکر سایت صحیح کار می کند .

چند سوال داشتم

1 - میخواستم ببینم چه راهی برای این امر هست که مثلا من بالای مطلب بنویسم "اینجا" بعد کار بر که روی آن کلیک می کند صفحه بیاد پایین و وسط متن را نشان بدهد

2 - میخواستم بدونم چگونه میشه مطلب را چند صفحه ای کرد که اون پایین مثل سایت های روزانه مثل زومیت شمارکان صفحه داشته باشه

3- میخواستم ببینم برای زیبا سازی متن ( مثلا می خواهم یک خط تیره کلفت باشه و وسطش نوشته خاص نوشته شده باشه) از چه راهکارهایی میتونم استفاده کنم؟

4- بعضی از سایت ها برای مثال "دیجی کالا" برای جستجوی کالا به کاربر امکان محدود سازی نتایج جست و جو رو میده مثلا "بنده ساعت چرم - استیل - فلان (کاربر تیک میزنه) ، من اگه اینو بخوام پیاده کنم چه راهی به من پیشنهاد میدین؟

1 - میخواستم ببینم چه راهی برای این امر هست که مثلا من بالای مطلب بنویسم "اینجا" بعد کار بر که روی آن کلیک می کند صفحه بیاد پایین و وسط متن را نشان بدهد

برای این کار باید کدنویسی و کوئری بلد باشید با id اسکرول کنید .

2 - میخواستم بدونم چگونه میشه مطلب را چند صفحه ای کرد که اون پایین مثل سایت های روزانه مثل زومیت شمارکان صفحه داشته باشه .

بسته به این داره مطالب از کجا میاد . اگر جوملا در تنظیمات کای جوملا این گزینه قابل تنظیم است . تعداد مطالب در صفحه

3- میخواستم ببینم برای زیبا سازی متن ( مثلا می خواهم یک خط تیره کلفت باشه و وسطش نوشته خاص نوشته شده باشه) از چه راهکارهایی میتونم استفاده کنم؟

از ویرایشگر متن jce استفاده کنید . امکاناتی در حد word به شما خواهد داد .

4- بعضی از سایت ها برای مثال "دیجی کالا" برای جستجوی کالا به کاربر امکان محدود سازی نتایج جست و جو رو میده مثلا "بنده ساعت چرم - استیل - فلان (کاربر تیک میزنه) ، من اگه اینو بخوام پیاده کنم چه راهی به من پیشنهاد میدین؟

افزونه های فروشگاهی ، ماژول های فیلتر دارند . معمولا تجاری هستند

واقعا ممنونم از معرفی JCE

عجب چیزیه!!!!

یک سوال بسیار مهم دارم

از من خواسته شده لیستی برای اسامی دکتر ها شامل مشخصات و ایمیل و .. را در سایت بگذارم...

تو سایت های دیگر که نگاه میکنم میبینم صفحه ای همچنین که وجود دارد دو قابلیت دارد:

1- تعداد نام آیتم های نشان دهنده در صفحه (مثلا ده تا دکتر را نشان بدهد)

2- چینش القبایی برای یافتن سریع تر شخص

لطفا به من بگویید اصلا چگونه من میتوانم یک همچین صفحه ای درست کنم که بعد ار آن بتوانیم این فیلتر ها را نیز اعمال کنم :|

عذر می خوام انقدر سوال می پرسم

می خواهم چیزیس شبیه به این شه :

Find a Doctor: Johns Hopkins Medicine

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری