mrsz

کارگاه آموزش طراحی قالب با فریم ورک وارپ

11 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

dd34e32172fe0202ef287e574244e1d2_XL.jpg

کارگاه آموزش طراحی قالب با فریم ورک وارپ

تبدیل قالب psd به جوملا

مدرس : مهندس علیرضا زارع

برگزار کننده : سایت بهینه سازی سایت

جزئیات در لینک زیر

http://www.mrsz.ir/services/workshop/کارگاه-آموزش-طراحی-قالب-جوملا-با-فریم-ورک-وارپ.html

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خسته نباشی مهندس

ما که شهرستانیم و نمیتونیم بیایم

اگه بتونید آموزشتونو بصورت فیلم واسه ما هم قرار بدین خوب میشه

با تشکر از شما

درود

تشکر از شما بابت برگزاری این کارگاه

من اگر فرصت بشه حتما توی این کارگاه خوب شرکت میکنم

خسته نباشی مهندس

ما که شهرستانیم و نمیتونیم بیایم

اگه بتونید آموزشتونو بصورت فیلم واسه ما هم قرار بدین خوب میشه

با تشکر از شما

درود

بصورت آموزش قبلا در انجمن قرار گرفته ( البته مطمئنا به پای کلاس حضوری نمیرسه ) ولی دیدنش خالی از لطف نیست : آموزش آموزش طراحی قالب با استفاده از فرم ورک وارپ

آقای مهندس لطف می کنید هزینه پذیرایی را از ما شهرستانی ها هم بگیرید و فیلم تصویری رو در اختیارمون بگذارید با تشکر

سلام خدمت دوستان. اقا هرچه که من گفتم که گوش ندادید. گفتم بعد از 15هم بزارید که منم بتونم بیام خوب:dadad4:

سلام

اختیار دارید جناب مهندس فتحی

بنده به شخصه هر چه از جوملا دارم از شما ، سایر اساتید و این انجمن دارم و در مقابل شما درس پس میدهیم .

هدف هم از این کارگاه انتقال بخشی از دانسته ها به کاربران عزیز این انجمن هست تا به نوعی دین خود را به انجمن ادا کرده باشم.

کاش شرایط ش محیا میشد تا به صورت آنلاین آموزش میدادید مهندس

اینجوری همه ی شهرستانی ها میتونستند شرکت کنند

مهندس به چه صورت هستش سرفصل های این آموزش ایا فقط بخش مربوط به تنظیمات قالب قرار هستش آموزش بدید و یا اینکه با کدهای مربوط به فریم ورک هم سر و کله می زنید و باهاش یه طرح با بلاک بندی های جدید می سازید ؟؟؟

و در کل اگر به صورت فیلم آموزشی باشه طرفدارهاش بیشتر هستند چون ورکشاپ تعداد حضورش محدود ولی به صورت فیلم و تصویری تعداد نفراتی که بخوان خرید انجام بدن زیاد هستش .

اگر امکان داشتش روز 5 شنبه یا جمعه ساعت دو به بعد می گذاشتید عالی بودش .