adiban

نشان دادن مطلب در بازه زمانی خاصی

8 پست در این موضوع

سلام مهندسین

من ماژول یا کامپوننت میخوام که بتونم فرمی که ساختم را در بازه زمانی خاصی از روز نشان دهد

یعنی بطور مثال از هفت صبح تا شش شب فعال باشه بعدا اتوماتیک غیر فعال شود

ایا راه حلی دارید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فک نمیکنم همچین چیزی آماده وجود داشته باشه برای چنین مورادی باید اختصاصی نوشته بشه

خیر. همچین چیزی آماده وجود داره و من قبلا تو همین انجمن به یه نفر پاسخ دادم.فقط کمی برنامه نویسی هم لازم داره.

برای توضیحات بیشتر به این تاپیک مراجعه کنید:

زمانبندی صفحات جوملا

البته من این چیزی رو که معرفی کردم مختص ماژول ها هست. اگه شما فرمتون رو در قالب ماژول نتونستید بیارید بگید تا راه حل اون رو در ادامه همون تاپیک مربوطه پیش ببریم.

ضمنا من یه ذره گیچ شدم.شما در عنوان این تاپیک نوشتید میخاید مطلب رو در بازه زمانی خاصی نشون بدید ولی تو توضیحاتتون توی پست اول گفتید که یه فرم رو میخاید این کار رو باهاش بکنید. لطفا بیشتر توضیح بدید. اگه بعد از تلاشتون برای یادگیری کار با این افزونه،بازهم کار باهاش رو نتونستید یاد بگیرید و یا اینکه به مشکل برخوردید در نهایت سعی میکنم یه فیلم آموزشی کار با این افزونه که خیلی ها ممکنه نیاز داشته باشند رو بسازم و قرار بدم.

خیر. همچین چیزی آماده وجود داره و من قبلا تو همین انجمن به یه نفر پاسخ دادم.فقط کمی برنامه نویسی هم لازم داره.

برای توضیحات بیشتر به این تاپیک مراجعه کنید:

زمانبندی صفحات جوملا

البته من این چیزی رو که معرفی کردم مختص ماژول ها هست. اگه شما فرمتون رو در قالب ماژول نتونستید بیارید بگید تا راه حل اون رو در ادامه همون تاپیک مربوطه پیش ببریم.

ضمنا من یه ذره گیچ شدم.شما در عنوان این تاپیک نوشتید میخاید مطلب رو در بازه زمانی خاصی نشون بدید ولی تو توضیحاتتون توی پست اول گفتید که یه فرم رو میخاید این کار رو باهاش بکنید. لطفا بیشتر توضیح بدید. اگه بعد از تلاشتون برای یادگیری کار با این افزونه،بازهم کار باهاش رو نتونستید یاد بگیرید و یا اینکه به مشکل برخوردید در نهایت سعی میکنم یه فیلم آموزشی کار با این افزونه که خیلی ها ممکنه نیاز داشته باشند رو بسازم و قرار بدم.

دوست خوبم ما هم گفتیم نیاز به برنامه نویسی داره کاملا آماده وجود نداره شما هر کدوم از این افزونه ها رو هم که وجود دارن ببینید بازهم باید دست به کدنویسی ببرید

دوست خوبم ما هم گفتیم نیاز به برنامه نویسی داره کاملا آماده وجود نداره شما هر کدوم از این افزونه ها رو هم که وجود دارن ببینید بازهم باید دست به کدنویسی ببرید

سلام بر مدیرانجمن و سرپرست کل عزیز.

شما درست میفرمایید.این کار معمولا کدنویسی نیاز داره.

در این افزونه هم برای دستیابی به هدف کاربر محترم انجمن، یک خط کدنویسی نیاز داره که در اون ساعت مبدا که میخاید در اون لحظه انتشار آغاز و ساعت مقصد که میخاید انتشار متوقف بشه و همچنین آی دی مورد نیاز برای مخفی کردن ، طبق سینتکسی خاص باید نوشته بشه.

با توجه به جمله زیر بنده فکر کردم از اونجایی که فرمودید باید اختصاصی نوشته بشه، منظورتون اینه که افزونه ی اختصاصی نوشته بشه و اگر منظورتون این نبوده من معذرت میخام.

فک نمیکنم همچین چیزی آماده وجود داشته باشه برای چنین مورادی باید اختصاصی نوشته بشه

در این افزونه هم برای دستیابی به هدف کاربر محترم انجمن، یک خط کدنویسی نیاز داره که در اون ساعت مبدا که میخاید در اون لحظه انتشار آغاز و ساعت مقصد که میخاید انتشار متوقف بشه و همچنین آی دی مورد نیاز برای مخفی کردن ، طبق سینتکسی خاص باید نوشته بشه.

سلام

شما که زحمت کشیدید و همه بررسی ها رو انجام دادید محبت کنید اون یک خط رو اضافه کنید تا مشکل این کاربر برطرف بشه.

پیشاپیش ممنون

سلام

میشود بیشتر راهنمایی کمک کنید؟

تشکر از وقتی که گذاشتید مهندسین محترم

سلام

شما که زحمت کشیدید و همه بررسی ها رو انجام دادید محبت کنید اون یک خط رو اضافه کنید تا مشکل این کاربر برطرف بشه.

پیشاپیش ممنون

به لینکی که در پست شماره 3 دادم خدمتتون مراجعه بفرمایید. چند مدت قبل اون کد و برخی توضیحات رو همون جا خدمتتون ارائه دادم.توی همین انجمن کمی آموزش و لینکهای مربوطه جهت دانلود و غیره رو دادم خدمت یکی از کاربران قبلی.

سلام

میشود بیشتر راهنمایی کمک کنید؟

تشکر از وقتی که گذاشتید مهندسین محترم

شما اون افزونه ای رو که در پست شماره 3 بهش لینک دادم رو مطالعه بفرمایید و دانلود و نصب کنید. سپس طبق راهنمایی که همون جا هایلایت کردم پیش برید.

شما برای این کار به سه چیز نیاز دارید. 1-آی دی ماژول 2- ساعت آغاز انتشار 3- ساعت پایان انتشار. اینها رو در سینتکس کد مربوطه قرار میدید و کار تمومه.

البته هنوز به توضیح مبهمی که در مورد مشکلتون داده بودید پاسخ بنده رو ندادید. شما دقیقا میخاید چی رو زمان بندی کنید. مطلب یا فرم یا ماژول یا چی؟

پست شماره 3 همین تاپیک رو مطالعه کردید؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری