mo-hammad

دو هاست جدا یکی برای دانلود و یکی بررای سایت

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من تصمیم دارم یه هاست دویست مگی برای آپلود سایتم و یه هاست ده گیگی برای آپلود فایلهام بگیرم این دو سرویس جدا ارائه میشه

حالا سوال اول من

اول این عکس رو ببینید این قوانین هاست دانلود هست جوابا رو بر اساس این بدید

Host-Information-DL.gif

1-برای پلاگین جی استور امکان این که لینک خارج از سرور اصلی سایت یعنی همون هاست دویست مگی باشه رو داره یعنی من فایلم رو - رو هاست دانلودم یعنی ده گیگی آپلود کنم و لینکش رو برای فروش رو جی استور بزارم؟

2-چون هاست دانلود جداست نمی تونم پس از این افزونه استفاده کنم درسته ؟ چون باید فاایلها تو پوشه ی خودش باشن البته با توجه به عکسی که تو بالا گذاشتم که قوانین هاست دانلود هست همه ی سوالاتم رو جواب بدید

منظورم این اسکریپت هست بچه ها برای وی ای پی

3-نمیشه تو اون افزونه وی ای پی تو پوشه ی دانلودش به جای فایل آدرس لینک گذاشت ؟

اینم اون افزونه که مد نظرم هست : اسکریپت فروش فایل vip متصل به درگاه شتاب - زرین پال

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امکان ویرایش پست به دلایلی برای کاربران مسدود شده است . برخی لینک ها در انجمن فیلتر شده و به طور خودکار حذف می شود . پست های شما مرتب شد .

آموزش اتصال هاست دانلود به هاست اصلی در گوگل به وفور هست . برای کار شما استفاده از جی 2 استور رو پیشنهاد میکنم .

ممنون مسعود جان واقعا به بچه ها کمک میکنی :)

و سوال دیگه آیا با این روش استفاده از هاست یعنی هاست دانلود و هاست سایت میشه vip هم راه اندااخت ؟ منظورم غیر از سیستم فروش فایل هست .

اون افزونه که گفتم فایلهاش باید تو خود پوشه ی دانلود Vip آپلود بشه - به نظرت چجوری با این روش میتونم وی ای پی تشکیل بدم ؟

منظور شما از کلمه vip چیه ؟ میخواید فایل برای فروش قرار بدید ؟ به شما جی 2 استور پیشنهاد شد . برای اطلاع از روند کار افزونه های ارائه شده در سایت های دیگر به سایت سازنده مراجعه کنید .

نه ان فروش رو که جدا برای فروشگاه از جی استور استفاده میکنم - اما یه سری امکانتات جانبی برای اعضا میخوام بزنم که میخوام vip باشه تو بخش مثلا انجمن یه یه صفحه ی اختصاصی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری