ahora

کدام میزبان هاست در کانادا و خارج از کشور مناسب است

9 پست در این موضوع

دوستان بنده میخوام از کشور کانادا یا آمریکا یه هاست و دامین خریداری کنم. شما چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید که قیمت مناسب باشه و برای جوملا هم خوب و سریع باشه.

یه شرکت بهم معرفی کردند حتی در سایت گوگل و فیسبوک و بینگ هم تا مبلغ 225 دلار برات مارکتینگ تبلیغ میکنه.

Canadian Web Hosting from HostPapa

و امکانات سئو داره اما خیلی قوی نیست. فکر میکنم شرکتهایی باید باشن بهتر باشن با امکانات قویتر سئو.

مرسی از اینکه راهنمایی میکنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

برای من سوال شد که چرا به دنبال گرفتن هاست با دیتا سنتر خارج از ایران هستید . با توجه به تحریم ایران این احتمال وجود دارد که به یک باره اکانت شما بلاک شده و تمام اطلاعات شما از بین برود .

شما می توانید از شرکت هایی که مستقیم از خارج تهیه می کنند هم خریدرای کنید اما ترجیح می دهید مستقیم خرید کنید ؟ چند پیشنهاد وجود دارد اما آیا سایت شما وارز که نیست ؟

در واقع یکی از دوستانم در کانادا میخواد خریداری کنه و یه سایت جوملایی نصب کنه.

خودمم واقعا از دست هاستینگهای ایران خسته شدم. دو ماه سایت من خراب شده بود بهشون میگفتم میگفتن از سرور نیست. ناسلامتی شرکت معتبری هم بودن. تا نگو میزان رم کمی گذاشته بودن برای لود سایت.

بگذریم برای خودم نیست. سایت هم وارز نیست. یک سایت جوملایی هست با قالب glass که از joomla-template.ir خریداری شده. اینطوری که مشکلی توی کپی رایت نداریم؟

خودم این سایت رو دیدم مثل اینکه شرایط خوبی داره

Web Hosting - Shared cPanel Web Hosting - GreenGeeks

دوستان بنده میخوام از کشور کانادا یا آمریکا یه هاست و دامین خریداری کنم. شما چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید که قیمت مناسب باشه و برای جوملا هم خوب و سریع باشه.

یه شرکت بهم معرفی کردند حتی در سایت گوگل و فیسبوک و بینگ هم تا مبلغ 225 دلار برات مارکتینگ تبلیغ میکنه.

Canadian Web Hosting from HostPapa

و امکانات سئو داره اما خیلی قوی نیست. فکر میکنم شرکتهایی باید باشن بهتر باشن با امکانات قویتر سئو.

مرسی از اینکه راهنمایی میکنید

درود

به تائید فرمایش مهندس زارع :

کاربران زیادی با مشکل مواجه شدند و گزارشش به دست ما میرسه . متاسفانه به دلیل تحریم ها بصورت ناگهانی اطلاعات از روی هاست پاک و اجازه دیترسی بهتون داده نمیشه . بیشتر تحقیق کنید و هاست های ایرانی رو هم دست کم نگیرید

موفق باشید

دوستان عزیز و مهربان گفتم که برای خودم نیست فقط چون توی کارسایت هستم یکی از دوستانم توی کانادا منتظر هست بهش بگم.

دلیل اصلی نگرفتن هاست از ایران هم اینه که به احتمال زیاد دیگه بر نمیگرده ایران و سایتش هم یه سایت درویشی هست که حکومت خیلی خوشش نمیاد کسی فعالیت و اعتقاد عرفانی داشته باشه و جز مطالب جمهوری اسلامی چیزی بخونه. و ایشون هم حوصله دردسر درست کردن برای خودش و دیگران رو نداره. بنده هم نمیپذیرم که از یه هاستینگ ایرانی هاست بخرم بعد دردسر سایت درست کردن ایشون بیفته رو کله ی منو بیان سراغ بنده.:65d6a5d6s:

:21:

اینه که خودمم بهش پیشنهاد دادم تو اونجا هستی سایتت هم همونجا راه بنداز کلا

سایتی مثل

www.majzooban.org

که مشاهده میکنید هم فیلتره هم اعضای مدیریت سایت رو ظاهرا داغون کردن.

حالا برین داخلش ببینین جز چند تا مطلب و کتاب عرفانی چی هست؟!!

بگذریم وارد سیاست نشیم

خلاصه مرسی از راهنماییتون

------------

انجمن جای این صحبت ها نیست.

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

------------

انجمن جای این صحبت ها نیست.

شما اگر مکالمه ها رو بخونید میفهمید چرا اینها رو گفتم. ضمنن خدا رو شکر فعلا مدیر و ناظم گروه نیستین شما، مدیران انجمن تذکر میدن هرجا لازم باشه و بنده هم چشم میگم همیشه.

بنده هم میدونم جای این حرفا نیست اما دیدم دوستان تاکید دارن به تهیه ی هاست از ایران و چون خودمم باهاشون هم نظر بودم دلیلش رو گفتم.

شما اگر مکالمه ها رو بخونید میفهمید چرا اینها رو گفتم. ضمنن خدا رو شکر فعلا مدیر و ناظم گروه نیستین شما، مدیران انجمن تذکر میدن هرجا لازم باشه و بنده هم چشم میگم همیشه.

بنده هم میدونم جای این حرفا نیست اما دیدم دوستان تاکید دارن به تهیه ی هاست از ایران و چون خودمم باهاشون هم نظر بودم دلیلش رو گفتم.

اشتباه نکنید .کاربری حرفی غیر مرتبط با انجمن پست زده بودند و من جملاتشون رو حذف کردم و تذکر دادم :)

تاپیک بسته شد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری