امیر طالبی

50% تخفیف نوروز 94 قالبهای اورجینال و فارسی پی سی تمپلیت

22 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام وخسته نباشید.میخواستم بدونم آیا این قالب های قابلیت دو زبانگی هم دارند؟

درود

کاربر گرامی

بله کلیه قالبها قابلیت دوزبانگی و یا چند زبانگی را دارند

با تشکر

موفق و سربلند باشید

نمایش آنلاین فارسی نداره قالبهاتون؟!!

بله محدودیت نصب دارید . امکان نصب بروی یک دامنه با پسوندهای مختلف و لوکال هاست خواهید داشت .

دمو فارسی محصولات قدیمیتر با توجه به جابجایی سرور دموها قابل نمایش از پی سی تمپلیت نیست که میتوانید اکثر دموهای اضافه شده را در سایت demofarsi.com مشاهده بفرمایید

سلام. چه فونتهای فارسی تو قالبها استفاده شده؟ اگه بخواهیم می تونیم فونتهای فارسی دلخواهمونو به قالبی که می خریم اضافه کنیم. برای من مهمه چون می خوام چند تا قالب نمونه با تنوع فونت برای ارائه نمونه کار به مشتری هام داشته باشم.

ممنون

سلام. چه فونتهای فارسی تو قالبها استفاده شده؟ اگه بخواهیم می تونیم فونتهای فارسی دلخواهمونو به قالبی که می خریم اضافه کنیم. برای من مهمه چون می خوام چند تا قالب نمونه با تنوع فونت برای ارائه نمونه کار به مشتری هام داشته باشم.

ممنون

با اجازه بنده فقط بر اساس تجربه پاسخ میدم و کاره یی نیستم.

معمولا شما میتونید فونتهای مختلفی استفاده کنید اما این رو باید در نظر داشته باشید که فونتهای مناسب برای تکست وب، یه سری فونت خوانا و معروف هستند که همیشه طراحها از اونها استفاده میکنن. چه در قالب پارسی و چه انگلیسی. برای همین تنوع زیاد در فونت طراحی رو بی ریخت و جلف میکنه.

اما خب کامپوننتهایی ارائه شده که شما میتونید هر فونتی دوست داشته باشید بارگزاری کنید روی سایت.

ضمن تشکر از پاسخ شما. به جز فونتهای استاندارد فونتهایی مثل ترافیک زر نازنین و مانند اینها نیز تقریبا عرف کار شده اند و در بعضی از بخشهای سایت می توان از آنها استفاده کرد. اما به قول شما نه به صورت هرج و مرج. در اکثر قالبها من فقط یک فونت در پیش نمایش دیدم. می خواستم بدونم فونتهای پیش فرض قالب کدومها هستند؟ اگه کسی جواب بده ممنون می شم؟

ضمن تشکر از پاسخ شما. به جز فونتهای استاندارد فونتهایی مثل ترافیک زر نازنین و مانند اینها نیز تقریبا عرف کار شده اند و در بعضی از بخشهای سایت می توان از آنها استفاده کرد. اما به قول شما نه به صورت هرج و مرج. در اکثر قالبها من فقط یک فونت در پیش نمایش دیدم. می خواستم بدونم فونتهای پیش فرض قالب کدومها هستند؟ اگه کسی جواب بده ممنون می شم؟

اگه شما طراح سایت هستید و حرف نمونه کار و اینهاست مطمئنا میدونید که تغییر فونت سایت کار پیچیده ای نیست .

قالب ها معمولا یک فونت دارند . اگر موردی باشه در توضیحات قالب اشاره شده .

ممنون

فونتها در هر محصولی متفاوت هست و یک فونت در تمامی محصولات استفاده نشده است شما برای مشاهده فونت استفاده شده کافیست توضیحات هر قالب را مطالعه بفرمایید . در صورتیکه نیاز به فونت خاصی هم داشته باشید به صورت رایگان به محصول خریداری شده اضافه خواهد شد

نمایش آنلاین فارسی نداره قالبهاتون؟!!

سرور دمو محصولات در حال جابجایی میباشد قالبهای جدید فعال شده است اما قالبهای قدیمیتر در حال بارگذاری میباشد

با سلام.مشتری من ازم خواسته با فونت نستعلیق کار کنم.میشه کمکم کنیدشدیدا نیاز دارم

با سلام.مشتری من ازم خواسته با فونت نستعلیق کار کنم.میشه کمکم کنیدشدیدا نیاز دارم

تاپیک تجاری آخه چه به سوال کردن!؟ لطفا قوانین رو رعایت کنید و برای مشکلتون تاپیک جدا بزنید.متشکرم

شما از هر فونتی در طراحی میتونید استفاده کنید به شرط اینکه نسخه وب آن موجود باشه یا ایجاد کنید ! برای نوشتار نستعلیق میتونید از فونت ایران نستعلیق استفاده کنید و با دستور فونت فیس ، فونت را به قالب تزریق کنید .

این آموزش شاید مناسب شما باشه :

آموزش

دانلود فونت :

دانلود

با سلام

من یک قالب خریداری کردم ولی هیچ توضیحی در مورد نحوه دریافتش داده نشده؟

چجوری ب دستمون می رسه؟

یه ایمیل اومده که آدرس دامنه ای که قراره سایت روش نصب بشه رو بفرستم ! به کجا بفرستم ؟ اونم آدرسی که الان ی چیزه شاید بعدن تغییر کنه؟

بخش پشتیبانی سایتم که گفته باهاش تماس بگیرید کار نمی کنه !

نگران نباشید کاربر محترم . نام سایت برای لایسنس قالب هست . قالب اورجینال روی یک دامنه کار میکند .

پس ابتدا تصمیم دامنه رو قطعی کنید بعد در قسمت پشتیبانی سایت تیکت ارسال کنید تا فایل قالب برای شما ارسال شود .

با سلام.

با تشکر.

آخه ارسال تیکت سایتم کار نمی کنه ؟!!

یعنی من آدرس سایت رو مشخص کنم و خریداری کنم ، بعد فعال بشه و برام ارسال بشه ؟

با سلام

من یک قالب خریداری کردم ولی هیچ توضیحی در مورد نحوه دریافتش داده نشده؟

چجوری ب دستمون می رسه؟

یه ایمیل اومده که آدرس دامنه ای که قراره سایت روش نصب بشه رو بفرستم ! به کجا بفرستم ؟ اونم آدرسی که الان ی چیزه شاید بعدن تغییر کنه؟

بخش پشتیبانی سایتم که گفته باهاش تماس بگیرید کار نمی کنه !

پاسخ خدمت شما به ایمیل ارسال شد لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید .

محصولات با توجه به داشتن لایسنس برای یک دامنه حداکثر دو دامنه متفاوت لایسنس زده میشود و ارسال میگردد توجه داشته باشید پسوندهای مختلف و نام های مشابه مشکلی ندارد و هر تعداد هست اعلام بفرمایید همچنین امکان نصب بروی لوکال را نیز خواهید داشت

پشتیبانی سایت با مررگر کروم مشکل داره با فایرفاکس ارسال تیکت را انجام بدید در حال رفع مشکل بخش پشتیبانی هستیم

با سلام قالبی خریداری کردم که همراه آن یوزر و پسوردی ارسال شده که برای دانلود ضروری است ولی دانلود کردم و اصلا یوزر و پسورد نخواست. ولی در xampp هم اکسترکت کردم ولی فعال نشد. لطفا راهنمایی بفرمایید. نسخه2.5

همچنین مدتی پیش قالب نسخه3 خریداری کردم که یک بار روی هاست نصب شد ولی بعدا کلا سفید شد و بعدش دوباره هم نصب می کنم پس از اکسترکت از همان اول صفحه سفید می ده و روی لوکال هم همینطوره. لطفا راهنمایی کنید.

با سلام قالبی خریداری کردم که همراه آن یوزر و پسوردی ارسال شده که برای دانلود ضروری است ولی دانلود کردم و اصلا یوزر و پسورد نخواست. ولی در xampp هم اکسترکت کردم ولی فعال نشد. لطفا راهنمایی بفرمایید. نسخه2.5

همچنین مدتی پیش قالب نسخه3 خریداری کردم که یک بار روی هاست نصب شد ولی بعدا کلا سفید شد و بعدش دوباره هم نصب می کنم پس از اکسترکت از همان اول صفحه سفید می ده و روی لوکال هم همینطوره. لطفا راهنمایی کنید.

با سپاس از خرید شما

لطفا برای پشتیبانی محصولات تنها از پشتیبانی سایت پی سی تمپلیت استفاده بفرمایید

پایدار باشید