sms118

تخفیف ویژه 20 درصدی بانک ایمیل و نرم افزار

3 پست در این موضوع

با سلام

تخفیف ویژه بانک ایمیل و نرم افزار تا پایان روز 15 فروردین 94

هر روز بانک ایمیل های جدید و خاص اضافه خواهد شد

یک محصول ویژه: بانک ایمیل صددرصد سالم

با کد تخفیف ارائه شده تمامی محصولات را با 20 درصد تخفیف دانلود نمایید

کد تخفیف: norooz94

فروش فایل همکار | فروشگاه فایل دیجیتال

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

امیدوارم این عرض بنده حمل بر بی ادبی نباشه

ولی از این بانک های ایمیل زیاده تو نت ولی صحت و درستیشون معلوم نیست

جهت بررسی بانک ها و اینکه دنبال خرید بانک سالم هستم

بنده بانک کرج رو از سایت شما خریدم و بر اساس چند آیتم مثل بررسی و whois سایت ها و ایمیل ها متوجه شدم که نه تنها برای کرج نیستن

بلکه یه سری از ایمیل ها برای ایران هم نیست!!!!!!!

و اونایی که تو ایران هست به شهرتان های مختلفی میرسه

که طبق سند و مدرک بررسی کردم و مستنداتش موجود هست!!!!

و اینکه این بانک هیچ فایده ای برای من نداشت:auau:

در مورد باقی بانک ها نمی تونم نظر بدم چون چک نکردم

گفتم بگم دوستان در جریان باشن

با عرض سلام خدمت دوست عزیز

خدمتتان عرض کنم که این بانک ایمیل ها اکثرا از طریق نرم افزار و طبق الگوی خاص جمع آوری میشه

اگر بانک ایمیل صددرصد سالم میخواهید به لینک زیر مراجعه نمایید

بانک ایمیل صددرصد سالم | فروش فایل همکار

این بانک که لینک آن خدمتتان ارائه شد صددرصد سالم می باشد و از طریق گزارش ارسال ایمیل انبوه جمع آوری شده و در واقع کسانی هستند که تبلغات ما را باز کرده اند

بانک ایمیل 100 درصد سالم ما به صورت تضمینی ارائه می شود و در صورت خراب بودن و یا مسائل خلاف حرف بنده برایتان ثابت گردید مبلغ شما عودت می شود

با تشکر