javad.f

مشکل در هنگام نصب قالب

14 پست در این موضوع

با سلام

هنگام نصب قالب فارسی zenith2 که از سایت p30template دانلود کردم با خطای زیر رو به رو شدم:

Warning: POST Content-Length of 25559119 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0

لطفا راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

به انجمن جوملای ایران خوش آمدید.

در کدام مرحله به خطا روبرو شدید ؟

در لوکال نصب میکنید یا در هاست ؟

اگر در لوکال هستید در فایل php.ini مقدار post-max-size را افزایش دهید انشالله مشکل حل میشود

سلام

روی لوکال نصب کردم.لطفا مسیر دقیق فایل php.ini و تغییرات لازم را بنویسید.

با تشکر.

با سلام

مورد گفته شده رو انجام دادم حتی تا 500M و 1000M هم اندازه رو زیاد کردم.حالا پیامی که میده عوض شده و من طبق پیام upload_max_filesize رو هم زیاد کردم ولی پیام عوض نمیشه.

متن پیام:

خطا

آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد

حداکثر اندازه آپلود فایل PHP بیش از حد کوچک است: این تنظیمات را باید در فایل php.ini برای هر دو متغیر upload_max_filesize و post_max_size در تنظیمات PHP انجام دهید. (واقع در فایل php.ini و / یا فایل htaccess)

نمیدونم فکر کنم قسمت نیست یک قالب حرفه ای رایگان نصب کنم.:33:

سایز قالبتون چند مگابایته الان ؟

پی سی تمپلت قالب تنها نداره همش بسته نصبی هست . باید مثل یک جوملای خام نصبش کنید

سلام

ایندفعه حداکثر سایز رو گذاشتم 10000M مشکل قبلی حل شد حالا پیام عوض شده.

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد.

قالب iridescent که قرار داده بودین رو هم امتحان کردم اون هم 28 مگابایت هست اول مشکل حداکثر حجم داشت ولی بعدش اون هم همین پیام رو میده.

فقط الان خوشحالم که دارم یک چیزایی رو از شما اساتید محترم یاد میگیرم.

وقتی مشکل این طوری داره حل بشه خیلی بیشتر حال میده.:25:

با عرض سلام

داخل انجمن در مورد مشکل جدیدم جستجو کردم.فایل زیپ قالب رو که باز کردم هیچ فایل xml داخلش نیست.مشکل از این جاست.

قالب های ساده رو که نصب میکنم مشکلی وجود نداره فقط قالب های one page هست که نصب نمیشه.

اگر میشه لطف کنین لینک یک قالب تک صفحه ای رو که امتحان پس داده باشه برام بفرستین.

با تشکر از راهنمایی هایی که کردین.

شما اگه به پاسخ مهندس صدیقی توجه میکردید این سردرگمی به وجود نمی اومد . شما بسته نصبی قالب رو دارید . نه خود قالب . باید دقیقا مثل یک جوملا نصب کنید . انگار میخواید از ابتدا یک جوملا نصب کنید

سلام

منم همین مشکل رو تو لوکال پیدا کردم. راهی رو که اساتید گفتن رفتم ولی هنوز پیغام زیر رو میده :

حداکثر اندازه آپلود فایل PHP بیش از حد کوچک است: این تنظیمات را باید در فایل php.ini برای هر دو متغیر upload_max_filesize و post_max_size در تنظیمات PHP انجام دهید. (واقع در فایل php.ini و / یا فایل htaccess)

قالب Taman از joomfreak هست. حجمش هم حدود 4 مگ هست. ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر بسته سالم باشه به احتمال 90 درصد بلی . این نود درصد دلیل داره .

این رو در نظر داشته باشید . سرور ها ، یک سری تابع و سرویس باید داشته باشند تا جوملا نصب بشه . یک سری باید فعال و یک سری باید غیر فعال باشه . از هاست مطمئن خرید کنید که مشکلی نباشه .

میتونید داستان رو روی یکی از هاست های دوستانتون تست کنید مطمئن بشید.

سلام

اگه روی هاست هستید همین پیام خطا رو به پشتیبانی ارسال کنید براتون درست میکنند . چون شما دسترسی ندارید.

و راه دیگه. فایل نصبی رو با نرم افزار ftp مثل فایل زیلا بفرستید توی هاست. و داخل پوشه ی tmp اکسترکت کنید. بعد در قسمت نصب افزونه از طریق پوشه، بدون هیچ تغییری دکمه نصب رو بزنید. باید نصب بشه

اگر هم روی لوکال هستید افزونه را داخل پوشه ی tmp اکسترکت کنید. بعد در قسمت نصب افزونه از طریق پوشه، آدرس بدین و دکمه نصب رو بزنید. باید نصب بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری