Pooyan Afzali

تست نفوذ حرفه ای +ارتقای امنیت سایت رایگان

2 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

اولین هدیه

برای هدیه عید نوروز تصمیم گرفتم کاربرانی که آدرس سایتشونو توی این پست بزارن به صورت قرعه کشی 5 نفر رو انتخاب و سایتشونو تست نفوذ و ارزیابی امنیتی رایگان انجام بدم که در حالت عادی و تجاری

مشمول هزینه بین 250-500 تومن میشه . بسیاری از کاربران تصورشون اینه با برنامه هایی مثل Acunetix میشه خ راحت تست نفوذ زد که 1- کاملا اشتباهه و کار کردن با برنامه هایی مثل این برنامه گران قیمت که

توی نت ریخته نیاز به تخصص لازم داره 2- برنامه های امنیتی معمولا وقتی کرک میشن کارایی لازم رو ندارن و ایراداتسی پیدا می کنن 3- عمل تست نقوذ برای این 5 تا سایت عموما به صورت دستی و بدون نرم افزار انجام میشه

4- اگر هم در کنار تست نفوذ دستی از برنامه خاصی انجام بشه قطعا اون برنامه به هیچ عنوان داخل نت به صورت عمومی منتشر نشده مثل همین Acunetix یا اسکریپت joomscan و قابل دسترس نیست

بلکه فقط افراد خاصی اون برنامه یا اسکریپت ها رو دارن که کارشون تخصصی تست نفوذ هست

این توضیحات بالا رو دادم که کاربران عزیز دچار سو برداشت نشن:25: و ضمنا هر عمل تست نفوذ بین یک تا سه روز طول میکشه بسته به حجم و صفحات و افزونه های سایت و هاست کاربر ممکنه طول بکشه.

دومین هدیه ارتقای امنیت این 5 تا سایت هست که به صورت رایگان انجام میشه که در حالت عادی و تجاری چیزی حدود 100-300 تومن هزینه داره که شامل یکسری موارد میشه که اینجا اعلام نمیشه و باعث افزایش ارتقای

امنیت سایت در مقابل حملات سایت میشه

بسیاری از کاربران تصورشون اینه با نصب افزونه هایی مث rsfirewall و استفاده از یکسری کد های htaccess امنیتشون کامله که کاملا اشتباهه .این دو مورد اهمیت خ خوبی دارن اما کافی نیستند و یکسری فایل ها در هسته جوملا

تغییر می کنه اقدامات دیگه که عمومی اعلام نمیشه. از اونجایی که تنظیمات امنیتی در ظاهر سایت تغییری ایجاد نمیکنه ملموس نیست

کاربرانی که مایلند توی قرعه کشی شرکت کنند اسم سایت مورد نظرشونو داخل این تاپیک بزارن

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود به همه شما عزیزان و تبریک سال نو

عرض کنم که من قرعه کشی رو انجام دادم و تعداد 5 نفر رو به صورت تصادفی توسط نرم افزار قرعه کشی The Hatانجام دادم و اسامی مشخص شد

که از این قراره

Amir hacker

Top mihan

Amin Ramroudi

رعنا

m3hdi

این دوستان یک هفته فرصت دارند کنترل پنل هاست+مدیریت سایتشونو برای من پیام خصوصی کنند در غیر این صورت از قرعه کشی حدف و جایگزین می شوند

ضمنا اول قرار بود اون هایی که نوشتن در حال حاضر سایت نداریم از قرعه کشی حذف بشن اما بالاخره تصمیم این شد که این دوستان هم شرکت داده بشن

بهر حال توی این قرعه کشی دو نفر سایت فعال ندارند این دوستان دو هفته فرصت دارند یک سایت فعال معرفی کنند در غیر این صورت جایگزین می شن یعنی m3hdi و Top mihan

نکته خ مهم اینه که هیچ تضمینی برای هک نشدن این سایت ها داده نمیشه چون احمقانه هست که بگیم هک نمیشن! من فقط سعی میکنم باگ هاشونو پیدا کنم و همچنین تا حد مناسب ارتقای امنیت بدم

ضمنا اقدامات امنیتی روی یک سایت اصلا محسوس نیست که توی سایت قابل رویت باشه و شاید یک روز بعد از اقدامات من رفتن روی هوا اگه مقالات منو دنبال کرده باشید هک شدن یه پدیده چند علیتی هست

ممکنه از سرور و.... هک بشن پس این 5 کاربر عزیز بعد از اقدامات من حق هیچگونه ادعایی رو ندارند! اینو گفتم چون تجربه های قبل موارد مشابه اینو اثبات کرده

در پناه حق پیروز باشید

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری