reza jafari

قالب تک صفحه ای accio نسخه اورجینال

23 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با درود به کاربران جوملا ایران،امروز قالبی رو تهیه کردم و صلاح دیدم اونو تو انجمن هم قرار بدم این قالب که نام اون ACCIO هست یک قالب تک صفحه حرفه ای بوده که از themeforest تهیه شده و بصورت اورجینال تقدیم کاربران انجمن میگردد.

accio_preview.__large_preview.png

بدلیل مشکل در آپلودسنتر انجمن مجبور شدم تا این قالب رو بصورت لینک غیرمستقیم قرار بدم.

لینک دانلود غیرمستقیم از سایت uplod.ir:

Download Accio zip

دمو از سایت سازنده:http://demoshinetheme.com/accio

ویرایش شده در توسط reza jafari
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عالیه - فقط این قالبا رو چجوری می نویسن و میسازن ؟

با درود خدمت شما این جور قالبا با رو با فریم ورک مینویسن البته کامپوننت هایی مثل template Creator هست که میتونید بدون نیاز به برنامه نویسی قالبهایی این چنینی رو باهاش بسازین.

ویرایش شده در توسط reza jafari

سلام

بابت این قالب تشکر

فقط خواستم ببینم سوالات درمورد این قالب رو در همین تاپیک بیان کنیم یا نه ؟؟

سلام

بابت این قالب تشکر

فقط خواستم ببینم سوالات درمورد این قالب رو در همین تاپیک بیان کنیم یا نه ؟؟

با درود،بله در همین تاپیک سوال خود را بپرسید.

درود

ابتدا تشکر بابت این قالب که واقعا کارآمد هست روی لوکال نصب کردم خیلی کارا میشه باهاش کرد [ghelyion]

سوال اول اینکه این قالب از فریم ورک استفاده میکنه؟؟قابلیت پشتیبانی از زبان های rtl رو داره یا نه؟

درود

ابتدا تشکر بابت این قالب که واقعا کارآمد هست روی لوکال نصب کردم خیلی کارا میشه باهاش کرد [ghelyion]

سوال اول اینکه این قالب از فریم ورک استفاده میکنه؟؟قابلیت پشتیبانی از زبان های rtl رو داره یا نه؟

با درود؛این قالب از بیس نوشته شده شده و فریم ورک خاص خودشو رو داره متاسفانه rtl نیست بنابراین میبایست در css قابلیت rtl رو اضافه کنید.

با درود؛این قالب از بیس نوشته شده شده و فریم ورک خاص خودشو رو داره متاسفانه rtl نیست بنابراین میبایست در css قابلیت rtl رو اضافه کنید.

ای بابا حیف این قالب :hooom: خب پس هیچی فعلا سوالات تعلیق شد تا بعد :auau: به قول خودمون باید بهش کلک رشتی بزنیم و به زبان فارسی طرحمون رو باهاش طراحی کنیم.

همین جا یه سوال دیگه یادم اومد اینکه چطوری میشه بهش فونت اضافه کرد؟تو تنظیمات قالب داره ولی از فونت های گوگل فرامیخونه

ای بابا حیف این قالب :hooom: خب پس هیچی فعلا سوالات تعلیق شد تا بعد :auau: به قول خودمون باید بهش کلک رشتی بزنیم و به زبان فارسی طرحمون رو باهاش طراحی کنیم.

همین جا یه سوال دیگه یادم اومد اینکه چطوری میشه بهش فونت اضافه کرد؟تو تنظیمات قالب داره ولی از فونت های گوگل فرامیخونه

با استفاده از font-face میتونید بهش فونت بدین،مثل همه قالبها.

خب این بسته نصبی جوملا هست ؟ چطور شما می گید قالب تک صفحه ای ؟

قالب های هدیه شده در انجمن برای راحتی کار کاربران بصورت بسته نصبی ارائه میشه . الان مشکل خاصی هست که بسته نصبی هست ؟

نه مشکلی نیست آقای صدیقی عزیز

برای اطلاعات خودم پرسیدم چون دوستمون گفت قالب تک صفحه ای اینجور متوجه شدم که باید html باشه دان که کردم دیدم بسته نصبی جوملا هست به همین خاطر خواستم بدونم قالب تک صفحه ای اون هم بسته نصبی جوملا درسته یا اشتباه ؟ می شه مثلا من یه بسته نصبی معنای قالب تک صفحه ای بهش بدم یاکارایی این قالب اینجوریه

بازهم خدمت دوستان عرض می کنم که قصد بی احترامی به به دوستان انجمنی و انجمن و تایپیک رو نداشتم و ندارم

نه مشکلی نیست آقای صدیقی عزیز

برای اطلاعات خودم پرسیدم چون دوستمون گفت قالب تک صفحه ای اینجور متوجه شدم که باید html باشه دان که کردم دیدم بسته نصبی جوملا هست به همین خاطر خواستم بدونم قالب تک صفحه ای اون هم بسته نصبی جوملا درسته یا اشتباه ؟ می شه مثلا من یه بسته نصبی معنای قالب تک صفحه ای بهش بدم یاکارایی این قالب اینجوریه

بازهم خدمت دوستان عرض می کنم که قصد بی احترامی به به دوستان انجمنی و انجمن و تایپیک رو نداشتم و ندارم

با درود خدمت شما،این قالب طرح اون تک صفحه ای هست،نه html شما اول دمو رو میدیدن بعد نظر میدادین،سوالی بود در خدمتم.

سلام

ببخشید این قالب روی جوملا 3.3.6 هم نصب میشه؟..آخه امتحان کردم نصب نمیشه هیچ پیغامی هم نمیده :auau:

سلام

ببخشید این قالب روی جوملا 3.3.6 هم نصب میشه؟..آخه امتحان کردم نصب نمیشه هیچ پیغامی هم نمیده :auau:

این بسته نصبی قالب هست از مدیرت افزونه ها قابل نصب نیست باید مثل یک جوملای خام از ابتدا نصبش کنید

این بسته نصبی قالب هست از مدیرت افزونه ها قابل نصب نیست باید مثل یک جوملای خام از ابتدا نصبش کنید

متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدین از این روش تا حالا استفاده نکردم:33:..ممنون

یه سوال دیگه برای فارسی کردن این قالب باید چیکار کنم؟؟.. یعنی من میخوام دو زبان رو با این قالب روی سایتم داشته باشم...ممنون میشم راهنمایی کنین

یعنی هیچ کس نمیتونه جواب منو بده..من قالبو دو زبانه میکنم طبق آموزش های قبلی ولی دیگه هیچی از تم قالب رو نمایش نمیده!:auau:

یعنی هیچ کس نمیتونه جواب منو بده..من قالبو دو زبانه میکنم طبق آموزش های قبلی ولی دیگه هیچی از تم قالب رو نمایش نمیده!:auau:

بسته نصبی یعنی یک جوملای کامل به همراه قالب ، این بسته رو باید مثل یک جوملا خام نصب کنید .

و در مورد دو زبانه ، بهتر بود ابتدا داکیومنت قالب رو نگاه میکردید . این قالب راست چین ساپورت نیست . شما فقط میتونید عناوین رو فارسی کنید . و برای اینکار باید از قالب کپی بگیرید . فکر میکنم این روش جواب بده .

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

بسته نصبی یعنی یک جوملای کامل به همراه قالب ، این بسته رو باید مثل یک جوملا خام نصب کنید .

و در مورد دو زبانه ، بهتر بود ابتدا داکیومنت قالب رو نگاه میکردید . این قالب راست چین ساپورت نیست . شما فقط میتونید عناوین رو فارسی کنید . و برای اینکار باید از قالب کپی بگیرید . فکر میکنم این روش جواب بده .

سلام..ممنون که جواب دادین..من از قالب کپی گرفتم و پیش فرض رو برای هر زبانی ست کردم اما نمیدونم برای تغییر متنها و عکس ها به طور جداگانه برای هز زبان چکار باید بکنم؟

چون یه کامپوننت به نام Shinetheme Page Builder داره که انگار فقط باری یه زبان هست و تمای مختلف داره و اطلاعات میگیره نمیدونم برای اینکه دو زبان رو داشته باشه باید چیکار کنم!؟:33:

قسمت فرم تماس با ما کار نمیکنه چون اصلا input captcha رو نداره ولی ارورش رو میده علت چیه؟؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری