rezaei.m.p

***امنیت***عضو شدن افراد به صورت اتوماتیک***

9 پست در این موضوع

با سلام

من چند وقته دارم مشاهده می کنم که یه سری کاربر توی سایت من عضو می شوند بدون اینکه من متوجه بشوم و با اسم های عجیب غریب

یه اسکرین شات می گذارم:

[ATTACH=CONFIG]8128[/ATTACH]

چگونه می توانم بفهمم که حفره امنیتی کجا است؟

با تشکر

نکته:من هیچ عضو گیری انجام ندادم و الان حدود 10 صفحه کاربر ایجاد شده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در ضمن این هم یه نمونه از ایمیل هایی است که فرستاده شده است:

*****************************************************************************************************************

<helpfulsermon7079@mail.bg>: host mx-balancer.mail.bg[193.201.172.96] said: 550

5.2.1 <helpfulsermon7079@mail.bg>: Recipient address rejected: Mailbox is

temporarily on hold, not accepting messages (in reply to RCPT TO command)

Final-Recipient: rfc822; helpfulsermon7079@mail.bg

Original-Recipient: rfc822;helpfulsermon7079@mail.bg

Action: failed

Status: 5.2.1

Remote-MTA: dns; mx-balancer.mail.bg

Diagnostic-Code: smtp; 550 5.2.1 <helpfulsermon7079@mail.bg>: Recipient address

rejected: Mailbox is temporarily on hold,

not accepting messages

---------- Forwarded message ----------

From: networkrezaei new world <info@networkrezaei.ir>

To: helpfulsermon7079@mail.bg

Cc:

Date: Fri, 13 Mar 2015 15:50:18 +0000

Subject: مشخصات حساب کاربری برای Lee Chartres در ثبت نام دوره الکترونیک

سلام Lee Chartres عزیز،

از اینکه در وب سایت ثبت نام دوره الکترونیک ثبت نام نموده اید متشکریم. حساب کاربری شما ایجاد شده است و تنها باید توسط خود شما فعال گردد

شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید حساب کاربری خود را فعال نمایید و یا میتوانید این آدرس را در آدرس بار مرورگرتان وارد نمایید

http://**********.ir/index.php/component/users/?task=registration.activate&token=729e5c64cbd6f8db4af41******82f

پس از فعال سازی شما میتوانید به حساب کاربری خود با رمز و نام کاربری که در ادامه میاید به وب سایت http://**********.ir/ وارد شوید

************************************************************************************************************

درود

قالب تون نال هست یا اورجینال ؟

افزونه هایی که استفاده میکنید اورجینال هست ؟

در فرم عضویت کپچا قرار دهید

تا مورد حمله ی روبات قرار نگیرید

با سلام

قالب را می توانم بگویم ارجینال هست چون از بسته رابین فکر کنم انتخاب کرده ام البته دقیق یادم نیست و در مورد افزونه ها هم فقط یکی دوتا از اون ها نال شده است که اغلب از انجمن گرفتم فرم ساز و خبرنامه

در ضمن من اصلا فرم عضویت ایجاد نکردم چگونه باید کد امنیتی بهش اضافه کنم؟ میشه بیشتر راهنمایی فرمایید

با تشکر

درود

در کنار راه حل های دوستان میتونید آی پی های ثبت نام کننده رو بلاک کنید و از کد کپچای گوگل استفاده کنید

درود

در کنار راه حل های دوستان میتونید آی پی های ثبت نام کننده رو بلاک کنید و از کد کپچای گوگل استفاده کنید

می بخشید اصلا من ثبت نام ندارم از کد کپچای گوگل کجا استفاده کنم؟

شما اگه عضویت لازم ندارید کلا خاموشش کنید . از مدیریت کاربران ، نوار ابزار گزینه انتخاب ها . کپچا سیستم ضد روبات هست . تاپیک مهندس فتحی رو ببینید .

شما اگه عضویت لازم ندارید کلا خاموشش کنید . از مدیریت کاربران ، نوار ابزار گزینه انتخاب ها . کپچا سیستم ضد روبات هست . تاپیک مهندس فتحی رو ببینید .

ممنون خاموشش کردم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری