mohsen-13

نسخه حرفه ای Widgetkit هدیه به کاربران انجمن جوملای ایران

44 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

اکثر دوستان با کامپوننت Widgetkit سایت یوتم آشنا هستند.این کامپوننت و پلاگین و ماژول های آن امکانات زیر را به سایت شما اضافه میکند:

اسلایدشو و گالری تصاویر و اسلایدست و آکاردئون و نقشه گوگل و لایت باکس و پخش فایل های تصویری رو صوتی که همه اینها براحتی و توسط shortcode ها در موقعیت های مختلف سایت قابل نمایش هستند.

برای استفاده ابزارک ها در مطالب و ماژول اچ تی ام ال سفارشی کافیست با استفاده از سینتکس های این کامپوننت shortcde های تولید شده توسط کامپوننت را در هنگام ایجاد ابزارها درون محتوا قرار دهید.

این کامپوننت و استایل های آن همگی زبان فارسی (RTL) را ساپورت میکند بنابراین در این زمینه هم مشکلی ندارید و یا مشکلات کمتری خواهید داشت.من استایل های این کامپوننت رو برای دوستان قرار دادم و برای استفاده باید آنها را در پوشه مربوط به ابزار مربوطه کپی کنید در مسیر زیر :

/media/widgetkit/widgets

که برای کپی استایل های اسلایدشو باید در مسیر زیر کپی شوند :

/media/widgetkit/widgets/slideshow/styles

یعنی در مسیر اولی برای هر ابزار یک پوشه هست و درون اون هم یک پوشه به نام استایل موجود است.

توضیحات کامپوننت از سایت سازنده

نسخه خریداری شده این کامپوننت بهمراه استایل های آن و بدون محدودیت نصب در پیوست موجود می باشد.

منبع:انجمن تخصصی پارس جوم

ویرایش شده در توسط mmfallah
درج تگ هدیه
2 کاربر پسند شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام،

با تشکر از mohsen-13 بخاطرنسخه حرفه ای Widgetkit؛ فرمودید که:

"نسخه خریداری شده این کامپوننت بهمراه استایل های آن و بدون محدودیت نصب در پیوست موجود می باشد."

یعنی فایل هائی که برای دانلود قرار داده اید کرک شده اند؟ و همگی می توانند از آن استفاده کنند بدون

از بین رفتن بعضی از feature های آن؟

متشکرم

فایل ها کرک شده نیستند نسخه اصلی هستن داخل سایت ویجت کیت که برید سه تا پلن داره سومین گزینش 59 دلاره فکر کنم و برای توسعه دهندهها و طراح های سایته و دانلود کامپونت بدون محدودیت نصب رو میده ، اقای گنجی مدیر انجمن تخصصی پارس جوم اکانت داشتن داخل این سایت خریداری کردن و منتشر کردن

سلام،

من فایل های zip widgetkit pro_j25_j3x-1.5.2 و zip widgetkit_bonus_styles.zip‏

را در جوملا 3.3.6 نصب کردم؛ ولی چگونه باید از آ ن استفاده کنم؟ آیا باید بعنوان یک آتم و آپشن برروی

منو های ایجاد مطالب صفحات جوملا قرار داده شود تا بتوان از آن استفاده کرد؟

متشکرم

سلام

شما بعد از نصب این افزونه به قسمت کامپوننت ها رفته و گالری ، اسلاید شو ، گوگل مپ و ... مورد نظر خود را بسازید . سپس از طریق ایجاد یک ماژول جدید از نوع ویجت کیت آن را در موقعیت و صفحه مورد نظر خود منتشر کنید .

با سلام و تشکر بسیار به مدیر محترم انجمن آقای alirezazare،

توصیه شما بسیار واضح است وکاربرد آسان ولی

در بالا آقای mohsen-13 گفته شده است که:

" برای استفاده باید آنها را در پوشه مربوط به ابزار مربوطه کپی کنید در مسیر زیر :

/media/widgetkit/widgets

یعنی در مسیر اولی برای هر ابزار یک پوشه هست و درون اون هم یک پوشه به نام استایل موجود است."

من منظور ایشان را نفهمیدم: در جوملا و در پوشه wamp و در پوشه www آن یک فولدر media است که در داخل

آن هم یک فولدر media ، در کدامیک باید: /media/widgetkit/widgets و /media/widgetkit/widgets/slideshow/styles

قرار دهم؟ وآیا باید در درون فولدر media جوملا پوشه ای بنام widgetkit بطور دستی بسازم و در درون آن پوشه ای

برای هریک از پلاگین ها و آیتم های widgetkit مثل: lightbox ,slideshw,acordion ,map,... آنها دستی

بسازم و آن آیتم ها را در آنها قرار دهم؟ یا توضیحات بالا که آقای mohsen-13 فرمودند مبهم بوده و من به درستی

متوجه نشدم؟

متشکرم

" برای استفاده باید آنها را در پوشه مربوط به ابزار مربوطه کپی کنید در مسیر زیر :

/media/widgetkit/widgets

یعنی در مسیر اولی برای هر ابزار یک پوشه هست و درون اون هم یک پوشه به نام استایل موجود است."

من منظور ایشان را نفهمیدم: در جوملا و در پوشه wamp و در پوشه www آن یک فولدر media است که در داخل

آن هم یک فولدر media ، در کدامیک باید: /media/widgetkit/widgets و /media/widgetkit/widgets/slideshow/styles

قرار دهم؟ وآیا باید در درون فولدر media جوملا پوشه ای بنام widgetkit بطور دستی بسازم و در درون آن پوشه ای

برای هریک از پلاگین ها و آیتم های widgetkit مثل: lightbox ,slideshw,acordion ,map,... آنها دستی

بسازم و آن آیتم ها را در آنها قرار دهم؟ یا توضیحات بالا که آقای mohsen-13 فرمودند مبهم بوده و من به درستی

متوجه نشدم؟

متشکرم

آموزش کار با ویجت کیت در سایت سازنده موجو هست بسیار کامل توضیح داده شده

Documentation - YOOtheme

مدیر محترم انجمن آقای amir talebi از مرجعی(Documentation - YOOtheme) که

توصیه فرمودید متشکرم :بسیار کامل است.

ممکن است بفرمائید که در میان کامپوننت های مختلف مثل widgetkit و غیره، کدامیک

در مقایسه با هم از نظر کامل و حرفه ای بودن و آسانی در استفاده و به لحاظ فنی، شما

آنرا برای جوملا بهتر می دانید و توصیه می فرمائید؟

متشکرم

/media/widgetkit/widgets

بسازم و آن آیتم ها را در آنها قرار دهم؟ یا توضیحات بالا که آقای mohsen-13 فر

مودند مبهم بوده و من به درستی

متوجه نشدم؟

متشکرم

دوست عزیز فایل زیپ widgetkit_bonus_styles.zip رو داخل مسیر /media/widgetkit/widgets آپلود کنید و بعد اکسترکتش کنید.

به همین راحتی

مدیر محترم انجمن آقای amir talebi از مرجعی(Documentation - YOOtheme) که

توصیه فرمودید متشکرم :بسیار کامل است.

ممکن است بفرمائید که در میان کامپوننت های مختلف مثل widgetkit و غیره، کدامیک

در مقایسه با هم از نظر کامل و حرفه ای بودن و آسانی در استفاده و به لحاظ فنی، شما

آنرا برای جوملا بهتر می دانید و توصیه می فرمائید؟

متشکرم

کار با هر افزونه ای به نیاز شما در طراحی سایت بستگی داره تمامی افزونه های که برای جوملا نوشته میشه و مخصوصا نسخه های تجاری همگی قدرتمند هستند .

ویجت کیت چند ابزار مهم را در کنار هم جمع کرده تا کاربر براحتی نیاز به هر یک داشت استفاده کند .

اما گاهی شما نیاز به یک اسلایدشو فقط دارید که نصب ویجت کیت کار معقولی نیست .

سلام،

من در درایور/:F لپ تاپ ام 10 عکس دارم که بترتیب به صورت slw1 تا slw10 آنها را شماره گذاری کردم

و خواستم تا با آیتم اسلاید شو widgetkit آنها را نشان دهم ولی فقط slw1 را قبول می کند؟!

چگونه می توانم همه آنها را یکی پس از دیگری نمایش دهم؟

متشکرم

سلام،

من در درایور/:F لپ تاپ ام 10 عکس دارم که بترتیب به صورت slw1 تا slw10 آنها را شماره گذاری کردم

و خواستم تا با آیتم اسلاید شو widgetkit آنها را نشان دهم ولی فقط slw1 را قبول می کند؟!

چگونه می توانم همه آنها را یکی پس از دیگری نمایش دهم؟

متشکرم

دوست عزیز یه تا عکس گذاشتم از روش توضیح میدم

بعد از انتخاب تب slideshow در داخل کامپونت

- طبق تصویر و راهنمای 1 روی add new کلیک میکنید

- سپس طبق راهنمای شماره 2 نام اسلایدشو رو مینویسید که داخل سایت نمایش داده نمیشه وفقط برای انتخاب در ماژول هاست

- طبق شماره 3 میتونید با کلیک روی add new item هر چندتا ایتم که خواستید اضافه کنید مثلا شما گفتید ده تا عکس پست سر هم نشون داده بشه باید ده تا ایتم جدید ایجاد کنید

- در شماره 4 باید استایل مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید که باتوجه به استایل ممکنه یک قسمت دیگر برای هر آیتم به نام caption هم اضافه بشه که باید توضیحات مختصر و لینک مورد نظرتون اونجا نمایش داده بشه

- بعد از انتخاب استایل در قسمت title عنوان هر عکس رو بنویسید که در بعضی استایل ها نمایش داده میشه

در قسمت content هم فقط باید کد تصویر و اگر تصویر لینکی هم داره قرار داده بشه یعنی ابتدا درقسمت مطالب یک مطلب جدید ایجاد کنید ویرایشگر جوملا تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس اگه عکس نیاز به لینک داره به عکس لینک دادهبشه و بعدش با زدن دکمه تغییر ویرایشگر کد عکس و لینک نمایش داده میشه اون رو کپی کنید و داخل این قسمت پیست کنید توجه کنید که تصاویر همه باید هم اندازه باشن و اینکه هیچگونه فاصله و خط جدیدی و حتی متن بعد از عکس یا قبل از اون نباید ایجاد شده باشه تو کدها چون باعث خراب شدن اسلایدشو میشه

در قسمت caption هم که فقط در بعض از استایل ها موجوده میتونید لینک ادامه مطلب و متن مختصری رو قرار بدید

در صورتی که قسمت effect رو هم روی random قرار بدید تمامی افکتهای موجود برای تعویض تصاویربه صورت رندوم اجرا میشه

[ATTACH=CONFIG]8209[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8210[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8211[/ATTACH]

سلام با تشکر فراوان

ورژن 2 widgetkit v رو بذارید عالی میشه.

سپاس فراوان

سلام با تشکر فراوان

ورژن 2 widgetkit v رو بذارید عالی میشه.

سپاس فراوان

دوست عزیز این نسخه تقریبا جزو اخرین نسخه های ریلیز شده هست هنوز نسخه 2 نیومده آخرین نسخه 1.5.5 هست و فایلی که قرار داده شده نسخه 1.5.2

سلام

ضمن تشکر بابت انتشار این افزونه

این فایل دومی که ضمیمه کردید اگر درست فهمیده باشم، استایل های اضافی هست

چطور باید نصبش کرد؟

از طریق نصب افزونه ها نصب نمیشه و خطای "فایل نصب xml یافت نشد" میده

سلام

ضمن تشکر بابت انتشار این افزونه

این فایل دومی که ضمیمه کردید اگر درست فهمیده باشم، استایل های اضافی هست

چطور باید نصبش کرد؟

از طریق نصب افزونه ها نصب نمیشه و خطای "فایل نصب xml یافت نشد" میده

دوست عزیز هم داخل پست اصلی و هم داخل این پست توضیح دادم مطالعه کنید متوجه نشدید توضیحات بیشتری میدم

هدیه نوروزی نسخه حرفه ای Widgetkit هدیه به کاربران انجمن جوملای ایران

دوست عزیز هم داخل پست اصلی و هم داخل این پست توضیح دادم مطالعه کنید متوجه نشدید توضیحات بیشتری میدم

هدیه نوروزی نسخه حرفه ای Widgetkit هدیه به کاربران انجمن جوملای ایران

دوست عزیز فایل زیپ widgetkit_bonus_styles.zip رو داخل مسیر /media/widgetkit/widgets آپلود کنید و بعد اکسترکتش کنید.

به همین راحتی

آموزش خاصی نیاز نداره . در بالا هم یک سری عکس گذاشتند که مفیده . کار کنید متوجه میشید به چه صورته . شما ابتدا داخل کامپوننت میسازید ، بعد از مدیریت ماژول ها ، یک ماژول ویجت کیت ایجاد میکنید

من که الان ورژن 1.4.4 رو دارم روی سیستم باید چیکار کنم و چطوری آپدیت کنم به این ورژن که اطلاعات قبلی و فایلهای قبلم از بین نره؟

من نصب کردم و استایل هم در پوشه ی گفته شده اکسترکت کردم. اما چ چیز جدیدی اضافه شد به کامپوننتم؟ نفهمیدم؟

من نصب کردم و استایل هم در پوشه ی گفته شده اکسترکت کردم. اما چ چیز جدیدی اضافه شد به کامپوننتم؟ نفهمیدم؟

به کامپوننت ها چیزی اضافه نمیشه

بلکه به افکت ها و استایل های کامپوننت اضافه میشود

فرضا در گالری به جای 5 استایل حدود 15 استایل خواهید داشت.

آقای زارع یه مشکل هم برام پیش اومده. اسلایدشوها که با همین کامپوننت هست بعضی وقتها عکسهاش نمایش داده نمیشه و فقط متنی که نوشتم رو نمایش میده.

در بخش انگلیسی بیشتر اینطوری هست اما کلا بعضی وقتها نمایش داده نمیشه. مشکل از کجا میتونه باشه؟ چند بار تست کردم اسلایدشو جدید ساختم اما فایده نداشت.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری