mohsen-13

نسخه حرفه ای Widgetkit هدیه به کاربران انجمن جوملای ایران

44 پست در این موضوع

احتمالا با ماژول دیگه ای که تو همین پیج هست تداخل جی کوئری دارد

ماژول ها را یکی یکی حذف کنید تا مشخص بشه با کدوم ماژول تداخل داره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ماژولها رو باید حتما حذف کنم؟ امکانش هست که در بخش انتخاب منوهای ماژول، اون ماژول رو که در همه ی صفحه ها زده منتشر بشه عوض کنم فقط روی صفحه ی مورد نظرم؟ مثلا انگلیسی برای صفحات انگلیسی و فارسی برای صفحات فارسی؟ یا اینکه غیرفعال کنم ماژول رو هم باز میشه؟

منظور از حذف پاک کردن ماژول نیست .

کلیه ماژول های صفحه مذکور را بجز ویجت غیر فعال کنید و چک کنید . اگر کار کرد یکی یکی ماژول هارو فعال و باز چک کنید تا ماژولی که تداخل داره پیدا بشه

منظور از حذف پاک کردن ماژول نیست .

کلیه ماژول های صفحه مذکور را بجز ویجت غیر فعال کنید و چک کنید . اگر کار کرد یکی یکی ماژول هارو فعال و باز چک کنید تا ماژولی که تداخل داره پیدا بشه

آقای آشوری کلیه ی ماژولها رو غیرفعال کردم ولی باز اسلاید شو کار نمیکنه.

قالب فارسی و زیبای جوملا گلس

اینجا نصب هست.

واقعا یه مشکل شده.

سپاسگزارم اگر کسی میتونه راهنماییم کنه برای حل این مشکل.

آقای آشوری کلیه ی ماژولها رو غیرفعال کردم ولی باز اسلاید شو کار نمیکنه.

قالب فارسی و زیبای جوملا گلس

اینجا نصب هست.

واقعا یه مشکل شده.

سپاسگزارم اگر کسی میتونه راهنماییم کنه برای حل این مشکل.

دوست عزیز من نگاه کردم الان کار میکرد اسلایدشو سایتت اما عکس دومیت باز نمیشد و خراب کرده بودش

از کدوم استایل برای اسلایدشوت استفاده می کنی ؟

این تداخل نیست . نمیدونم چرا اینطوری شده . شما وسط کار سایت رو به پوشه pe منتقل کردید ؟

به احتمال 99 درصد به روت هاست برید مشکل حل میشه ولی فکر کنم در حال حاضر شما یکبار گالری که ساختید رو پاک کنید مجدد بسازید . عکس هارو هم به پوشه دیگه منتقل کنید

این تداخل نیست . نمیدونم چرا اینطوری شده . شما وسط کار سایت رو به پوشه pe منتقل کردید ؟

به احتمال 99 درصد به روت هاست برید مشکل حل میشه ولی فکر کنم در حال حاضر شما یکبار گالری که ساختید رو پاک کنید مجدد بسازید . عکس هارو هم به پوشه دیگه منتقل کنید

اول سپاس از وقتی که میزارید آقای آشوری. شما همیشه در انجمن آنلاین هستید. ممنونم

بعد اینکه نه اصلا وسط کار منتقل کردم. از اول همونجا نصب کردم برای تست و یادگیری و رفع اشکال

توی روت هاست هم گذاشتم باز نشده. این اسلایدشو هم بارها پاک کردم و ساختم باز هم نشد.

اما این انتقال عکس رو چشم انجام میدم ببینم میشه

سپاس

انتقال عکس رو انجام دادم. باز هم نشد. عکس اول رو در همه ی حالتها میاره همیشه. از هر اسلاید شو که استفاده کنم. اما عکسهای بعدی رو نمیاره.

خواهش میکنم راهنمایی کنید و اگر کسی هم کارش هست و وقت بزاره هزینه رو بهم پیام خصوصی بده تا درواست کنم زحمتش رو بکشه.

سپاس

سلام

من نسخه تجاری ورژن 1.4.8 رو دارم دوستمون زحمت کشیدن ورژن جدید و تجاریشو شیر کردن

چطور باید آپدیت کنم به این ورژن اگه آپدیت کنم اسلایدهایی و چیزایی که الان تو ویجی کیت گذاشتم از بین نمیره ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

من نسخه تجاری ورژن 1.4.8 رو دارم دوستمون زحمت کشیدن ورژن جدید و تجاریشو شیر کردن

چطور باید آپدیت کنم به این ورژن اگه آپدیت کنم اسلایدهایی و چیزایی که الان تو ویجی کیت گذاشتم از بین نمیره ممنون میشم راهنمایی کنید

عادی مثل یک افزونه نصب کنید . اصولا نباید پاک بشه ولی شما برای احتیاط بک آپ داشته باشید .

نصب: فایل نصب xml یافت نشد

این خطا هنگام نصب استایلها نمایش داده میشود

دوستان من دو تا درخواست دارم شرمنده اینجام مطرح میکنم اگه امکان داره راهنماییم کنید.

1- من com_aicontactsafe_2_0_21c_stable سازگار با آخرین نسخه جوملا رو میخواستم.

2- من میخواهم یه فرم سفارش آنلاین برای سایت طراحی که اقلام سفارش به تعداد مورد نظر سفارش گذاری بشه و بعد از تأیید نهایی برای فروشنده مشتری هم ارسال بشه.

تشکر فراوان

ممکن است بفرمائید که در میان کامپوننت های مختلف مثل widgetkit و غیره، کدامیک در مقایسه با هم از نظر کامل و حرفه ای بودن و آسانی در استفاده و به لحاظ فنی، شما آنرا برای جوملا بهتر می دانید و توصیه می فرمائید؟

با سلام.

لینک فایل های کامپوننت مثل اینکه خراب هستن اگه میشه تصحیح بفرمائید.

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری