amin

قالب فارسي Zaara

34 پست در این موضوع

قالب به راحتی و بدون مشکل نصب میشه

ولی صفحه اصلی سایت رو که باز میکنم این پیام رو میده

helix framework not found.

مشکلش چیه؟

پلاگین helix framework رو نصب نکردید ...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود دوستان بنده میخوام این سایت و قالب جوملا رو دو زبانه کنم. هم بسته نصب آسان پارسیش موجود هس و هم بسته نصب آسان انگلیسی. حالا میخوام یکی این کار رو برام یکنه. آیا ممکن هست؟

لطف کنید هرکی انجام میده هزینه رو هم بگه.

چپ چین و راست چین هم لازم نداره. قالب خودش یه جوریه که توی تنظیماتش یه گزینه عوض کنی منوها به سمت راست و یا چپ میرن.

فقط میخوام از همین قالب zaara دو تا باشه که یکیش به منوهای پارسی و یکیش به منوهای انگلیسی اختصاص داده بشه. هرکی براش امکانش هست لطف کنه کمکم کنه. فقط میخوام وقتی پارسی میشه همه ی محتویات پارسی و وقتی انلیسی میشه همه ی محتویات انگلیسی باشه. سپاس بیکران

برای دو زبانه کردن صحیح و منطقی سایت (به شرط همسان بودن محتوای هر دو زبان)، دو تا کار کوچیک باید انجام بدید:

1- قالب اصلی وانگلیسی رو نصب کنید . حالا برای قالب یه استایل در یه فایل جداگانه برای زبان فارسی (rtl) ایجاد کنید. بعد به index قالب باید بفهمونیم که وقتی rtl=1 (وقتی بسته زبان فارسی رو نصب میکنیم در فایل fa-IR.xml این مقدار قرار داده شده <rtl>1</rtl>

شد بره فایل rtl.css رو لود کنه و قالب رو rtl نمایش بده . به این ترتیب به قالب یاد میدیم که با مقدار direction خودشو هماهنگ کنه.

2- کامپوننت جومفیش رو نصب کنید و از قابلیت دو زبانه بودن قالب لذت ببرید.(در جومفیش شما میتونید ترجمه ی تمام منوها، مطالب، ماژولها و موقعیت ماژولها و حتی فرم ها رو وارد کنید و با ltr شدن قالب، محتوای انگلیسی شما لود میشه)

>>>> البته من این قالب شما رو نه نصب کردم نه دموشو دیدم نه هیچی. فقط راه حل اصولی رو گفتم. اگه نمیتونید خودتون انجام بدید از دوستان درخواست کنید یا به بنده پ خ کنید.:128fs318181:

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
توضیح بیشتر

درود به اعضای انجمن

اگر بخواهیم قسمت تاریخ که کنار تیتر مطلب میاد رو برای زبان فارسی اصلاح کنیم باید کجا رو تغییر بدیم

باسپاس

جای سوالتون این تاپیک نیست ها !!!

چی شو میخواین تغییر بدین؟ باید استایل قالب رو تغییر بدید

درود به اعضای انجمن

اگر بخواهیم قسمت تاریخ که کنار تیتر مطلب میاد رو برای زبان فارسی اصلاح کنیم باید کجا رو تغییر بدیم

باسپاس

اگه همین قالب رو دقیقا نصب کنی تاریخ کنار مطلبش خودش پارسی هست. خورشیدی

نیازی به درست کردن نداره

بنده نصب کردم و دار باهاش کار میکنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

یه خواهش دارم از طراحان و حرفه ای ها

بنده میخوام نام سایت رو بالای همین قالب زارا بنویسم. چطوری میتونم یه دیو اضافه کنم به اندازه ای که میخوام و نام سایت رو که بصورت عکس هست توش قرار بدم؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید

عکس رو میزرام که کاملا متوجه منظورم بشین

سپاس بیکران

[ATTACH=CONFIG]1754[/ATTACH]

attachment.php?attachmentid=1754&d=1339648918

فکر کنم مربوط به این خط در فایل اندکس قالب بشه

<div id="header" class="clearfix">

<?php $helix->addFeatures('logo,fontsizer') ?>

<?php $helix->addModules("search") ?>

</div>

و این هم cssهای اونها در فایل template.css

/*Header Area*/

#header {position:relative}

a#logo,#logo-text{float:left;margin:0 10px}

a#logo{background:url(../images/logo.png) no-repeat 0 50%}

#logo-text h1{font-size:200%;font-weight:bold;text-transform:uppercase;border:0!important;margin:10px 0 0!important;padding:0!important}

#logo-text h1 a{}

#logo-text p.site-slogan{margin:0;padding:0;color:#999}

/*Search*/

#sp-search{float:right;margin:50px 0 0}

#sp-search input#mod-search-searchword{padding:4px 10px;margin:0}

.mod-search{margin:0;padding:0}

/* Layout */

#sp-leftcol, #sp-rightcol, #sp-maincol ,#sp-inset1, #sp-inset2, #inner_content {float:left}

#sp-leftcol, #sp-rightcol, #sp-maincol {padding:10px 0 0 0}

#inner_content .sp-inner {background:#111;padding:10px;margin-left:5px;margin-right:5px;margin-bottom:10px;}

/*Font Resizer*/

div.font-sizer{width:45px;height:16px;line-height:16px;position:absolute;z-index:1;top:5px;right:0}

div.font-sizer a.btn_fs_big,div.font-sizer a.btn_fs_reset,div.font-sizer a.btn_fs_small

{background-image:url(../images/font-resizer.png);background-repeat:no-repeat;height:16px;width:15px;border:medium none;cursor:pointer;display:block;float:left;text-indent:-999em;padding:0}

div.font-sizer a.btn_fs_big{background-position:0 0}

div.font-sizer a.btn_fs_reset{background-position:-15px 0}

div.font-sizer a.btn_fs_small{background-position:-30px 0}

div.font-sizer a.btn_fs_big:hover{background-position:0 -16px}

div.font-sizer a.btn_fs_reset:hover{background-position:-15px -16px}

div.font-sizer a.btn_fs_small:hover{background-position:-30px -16px}

اما باید چیکار کنم دقیقا؟

ویرایش شده در توسط ahora

با سلام و خسته نباشید

متاسفانه این قالب زیرشاخه های منو رو نشون نمیده لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

با سلام و خسته نباشید

متاسفانه این قالب زیرشاخه های منو رو نشون نمیده لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

درود

دوست عزیز این تاپیک مربوط به 2 سال پیشه کسی یادش نیست چی به چی بود . شما دمو آنلاین سایتتون رو در صورتی که روی هاسته قرار بدید تا بررسی بشه

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری