ayoubboraei

چند قیمت بدم ؟

10 پست در این موضوع

چند قيمت بدم ؟

با سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي مديران و دوستان عزيز

من حدود 5 6 ماهه که کار طراحي سايتو با جوملا شروع کردم و هنوز تازه کارم به همين خاطر مي خواستم اگه امکان داره منو تو قيمت دهي وب سايت کمک کنيد آخه من دقيق نمي دونم هر امکاني که به يه سايت اضافه ميشه چقد هزينه رو بالا مي بره؟ حالا من مشخصات و امکانات سايتي که تازه طراحي کردمو ذکر ميکنم و شما دوستان راهنمايي کنيد که چند قيمت بدم ؟

1: هاست 200 مگابايتي و دامين (هزينه حدود 40000 تومان)

2:ماژول ها

1- ماژول خوش آمد گويي

2- ماژول منوي بالا باز شونده (sw menu)

3- ماژول اسلايد شوي بالا (غير فلش با سرعت لود سريع حتي با gprs و بدون نياز به فلش پلير)

4- ماژول فعاليت هاي اصلي شرکت (بنر رو خودم ساختم)

5- ماژول اسلايد شو عکس (همراه با لينک به گالري تصاوير شرکت)

6- ماژول نرم افزار ها (انتخاب و ويرايش عکس با خودم بوده همراه با لينک به سايت هاي خارجي نرم افزارها)

7- ماژول تعدادي از پروژه هاي انجام شده (بنر رو خودم ساختم)

8- ماژول سخن روز

9- ماژول کپي رايت

3: کامپوننت ها

1- کامپوننت فوکا گالري

2- کامپوننت فوکا مپ( دردسر زيادي کشديم تا تونستم اين کامپوننتو ست کنم آخه توي انجمن ها هر جا مطرح کردم کسي جوابي نداد و بعد از 3 4روز معطلي خودم اينقد با آموزش هاي انگليسي که توي سايت فوکا بود ور رفتم تا بلاخره موفق شدم اين کامپوننتو ست کنم البته توي اين 3 4 روزه کامپوننت هاي مختلفي از جمله گوگل مپو نصب کردم که گوگل مپ مشکلات خاص خودشو داشت با چيز پي ان رفتم کد خواسته شده رو از گوگل گرفتم و ست کردم اما وقتي چيز پي ان رو قطع مي کردم توي سايت نقشه ها بالا نميومد.)( 2 مکان ايجاد شده)

3- کامپوننت نقشه سايت (xmap)

4- کامپوننت sw menu

4: پلاگين ها

1- پلاگين فوکا مپ

5: آمارگير وب گذر(ثبت و تنظيم)

6: ويرايش جزيي قالب ( حذف ساعتي که کنار تاريخ بالاي سايت بود , به اين خاطر حذفش کردم چون ساعت روي آخرين زماني که وارد سايت ميشدي مي موند و بايد سايتو رفرش مي کردي تا دوباره بياد سر جاش ... تغيير فونت هه به فونت تاهوما و ... ) هر چند ويرايش جزيي بود ولي به نظر من فونت تاهوما خيلي تو زيبايي سايت تاثير ميذاره.

7: تمامي عکس هايي که توي اسلايد شوها و گالري تصاوير هست رو با مراجعه به کارخونه و با دوربين شخصي خودم گرفتم و حتي يه سري از عکسها که گوشه کنارشون از نظر مدير کارخونه اضافاتي داشتو با فتو شاپ براشون حذف کردم.

8: طراحي لوگوي سايت و ايجاد فاويکن (فاويکن توي تمامي مرورگرهاي پي سي و مرورگرهاي موبايلي بدون هيج مشکلي نمايش داده ميشه حتي با سرعت پايين)

در آخر اينو هم بگم که من توي شهرستان بم زندگي ميکنم و با هزينه خودم رفتم کرمان و بعد کارخونه (کارخونه 25 کيلومتريه شهر کرمانه) عکس و مطالب رو گرفتم.

اين همه گفتم داشت يادم ميرفت لينک سايتو بذارم( اين لينک سايت http://www.etminan-sanat.com )

ممنون ميشم دوستان و مديران منو تو اين راه کمک کنند.با تشکر%

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملاایران.

امر قیمتگذاری یک بحث مطلق نیست و نسبی هست .هر کس با توجه به تواناییهای خودش و کاری که انجام و مهمتر از اون علم بازاریابی ای که داره میتونه از مشتری پول بگیره....

بنده اگر باشم، برای این کار قیمتی بین 700 - 1.5 میدم.

این دیگه بسته بخودتونه که تا چه اندازه و چقدر بتونید کار خودتون و زحمت خودتون رو به مشتری بفهمونید.ممکن یک نفر بگه من این سایت رو میزنم با 150 تومن....و چه بسا خیلیها هم همین الان هستند که اینکار رو انجام میدن.

اما مهم اینه که خودتون به کارخودتون ارزش قائل بشید. اگر شما بی اهمیت باشید مطمئن باشید مشتری چندصد برار بیشتر از شما به کار شما اهمیتی نمیده....

در ضمن کارتون هم خیلی خیلی شیک و زیبا شده...در عین سادگی...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

فقط یک مشکل داره کد وبگذر طرح سایت و که زیباست خراب کرده :4d564ad6:

اگه قیمت رو کم بدی بنظرم ارزش کارت رو پایین آوردی آخه مگه کشک میسابیم که بگیم سیصد تومن بابا انقدر بازاره کارو خراب نکنید

برید ببینید دلار چقدر رفته بالا طلا چقد رفته بالا بابا یک شلوار میخوای بخری با یک پیراهن حداقل باید صدو خورده ای پیاده بشی آخه چرا قیمتارو کم میدین؟؟؟ اینطوری فکر می کنید کاره بیشتری میگیرید؟؟؟

بنظر من زیر 700 اصلا نگو خداییش بی انصافیه خستگی تو تنه آدم می مونه زیر هفتصد:image170:

قالب قالب خوبیه چون من خودم طراحیش کرده بودم اما خیلی جاهاش دستکاری کردی؟

دوست عزیز این قالب که فونتش توهامو بودش اولش چیو شما عوض کردی؟

حدود 500 تا 700 می تونه قیمت مناسب باشه چون عکس گرفتن به پای خودتون بوده

ترو خدا اینقدر دست کم نگیرید خودتون و . یه کم بیشتر برای خودمون ارزش قائل باشیم بهتره.

دوست عزیز من فکر می کنم یه راه دیگه هم هست برای قیمت دادن اونم اینکه یه محاسبه کنی که چقدر زمان گذاشتی چند ساعت و ببینی ساعتی چند بابت اینکاری که کردی پول بگیری ارزشمنده بعد محاسبه کنی.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری