ميثم كاظمي

خريد محصولات تجاري بصورت اشتراكي

6 پست در این موضوع

با سلام و درود و تبريك سال نو به دوستان،كاربران؛ مديران زحمتكش انجمن جوملا...

همانطور كه مي دونيد با آمدن جوملا 3 خيلي از شركت هاي توسعه دهنده جوملا افزونه هاي خيلي بيشتري بصورت رايگان و تجاري ارائه مي دهند...از انجا كه بيشتر افزونه هاي با كيفيت و اورجينال بصورت تجاري عرضه مي شه(مخصوصان كامپوننت ها) و از همه مهتر پول ما هم ....خيلي كم ارزش خريد بعضي از افزونه هاي براي ما خيلي گرون تموم مي شه و قدرت خريد هم مي ياد پايين ...گفتم اگه بشه بخشي براي خريد اشتراكي افزونه ها باز شه شايد بعضي دوستان بتونند همكاري و همياري كنند تا با هم شراكتي افزونه مورد نظرمونو بخريم...(يه چيزي بگم افزونه هاي نال هم ديگه خيلي ورژنشون هم با ورژن اصلي فاصله دارند و كاربردي ندارند بجز در موارد خاص مثل ماژول ها كوچيك حالا احتمال مشكل دار بودنشون هم كه بماند ......)

اگر بشه يه جورايي معاوضه هم داشت بد نيست گفتم شايد بعضي هم اينجوري بخوان .....

منتظر نظر دوستان هستيم....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

يه پيشنهاد ديگه هم براي انجمن داشتم مي شه يه بخش رو براي افزونه هاي تجاري و اورجينال جوملا با حق اشتراك داشت كه هم دوستان با پرداخت حق اشتراك بتونند هم پيشنهاد بدن بابت افزونه هم دانلود vip داشته باشند ...:25:

هركي كه افزونه اي به اون بخش هديه داد به اندازه ارزش افزونه و نظر مديريت به امتيازش توي بخش vip اضافه بشه....

1- برای این کار می تونید با مهندس مردان زاده ارتباط برقرار کنید حتما راه حل های مناسبی دارند.

2- در مورد پیشنهادتون هم بررسی میشه .

همانطور كه مي دونيد با آمدن جوملا 3 خيلي از شركت هاي توسعه دهنده جوملا افزونه هاي خيلي بيشتري بصورت رايگان و تجاري ارائه مي دهند...از انجا كه بيشتر افزونه هاي با كيفيت و اورجينال بصورت تجاري عرضه مي شه(مخصوصان كامپوننت ها) و از همه مهتر پول ما هم ....خيلي كم ارزش خريد بعضي از افزونه هاي براي ما خيلي گرون تموم مي شه و قدرت خريد هم مي ياد پايين ...گفتم اگه بشه بخشي براي خريد اشتراكي افزونه ها باز شه شايد بعضي دوستان بتونند همكاري و همياري كنند تا با هم شراكتي افزونه مورد نظرمونو بخريم...(يه چيزي بگم افزونه هاي نال هم ديگه خيلي ورژنشون هم با ورژن اصلي فاصله دارند و كاربردي ندارند بجز در موارد خاص مثل ماژول ها كوچيك حالا احتمال مشكل دار بودنشون هم كه بماند ......)

درود

شما تو بخش تجاری انجمن تاپیک بزنید دوستان در صورت تمایل حمایت می کنند . بخوایم بخشی تحت این عنوان راه اندازی کنیم انجمن از مسیر خودش دور میشه . انجمن هدفش رفع ایراد هست در مرحله اول نه ارائه افزونه .

يه پيشنهاد ديگه هم براي انجمن داشتم مي شه يه بخش رو براي افزونه هاي تجاري و اورجينال جوملا با حق اشتراك داشت كه هم دوستان با پرداخت حق اشتراك بتونند هم پيشنهاد بدن بابت افزونه هم دانلود vip داشته باشند ...:25:

هركي كه افزونه اي به اون بخش هديه داد به اندازه ارزش افزونه و نظر مديريت به امتيازش توي بخش vip اضافه بشه....

این مورد هم باز بر میگرده به هدف انجمن که اصلا این نیست . البته یک سری صحبت ها شده در خصوص راه اندازی فروشگاه انجمن که احتمالا با منظور شما موازیه که انشالا در سال جاری شاهدش خواهید بود و ممنون از پیشنهاداتتون

من هستم.

بنده میتونم خیلی راحت توسط دوستم که در کانادا هست از سایتهای خارجی هر افزونه یی رو بخوایم خریداری کنم و اینجا مبلغش رو تقسیم کنیم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری