ابوالفضل طالبی

کامپوننت و ماژول پرداخت بانک پاسارگاد نسخه 2.5 جوملا _ رایگان

57 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمالا نسخه جوملا شما 1.5 نیست؟

یا اینکه نسخه 1.5 افزونه را نصب نکرده اید؟:heey:

من 2.5 دارم

ولی منتشر کننده زده 1.5 1.7 و 2.5 پس باید کار کنه درسته؟

سلام

این ماژول شما برای پاسارگاد معمولیه ! میشه اونو تبدیل به امن پاسارگاد کنید تا ما هم ازش استفاده کنیم؟

Fatal error: Call to a member function getUserStateFromRequest() on a non-object in /home/softkade/domains/greencard98.com/public_html/administrator/components/com_p30pasargad/admin.p30pasargad.php on line 0

این ارور مال چیه؟

دوستان جسارت نباشه ولی آیا به این راحتی می توان به این افزونه ها اعتماد کرد؟

دوستان جسارت نباشه ولی آیا به این راحتی می توان به این افزونه ها اعتماد کرد؟

این افزونه ها توسط استاد طالبی که از شناخته شده ترین و بهترین افزونه نویسها و مدرسین افزونه نویسی هستن نوشته شده

و جای بسی تشکر داره که به رایگان در اختیار همه قرار گرفته شاید همین افزونه ها با هزینه های بالا خریداری بشه همچین دیدگاهی پیدا نمیکنیم....

این افزونه ها توسط استاد طالبی که از شناخته شده ترین و بهترین افزونه نویسها و مدرسین افزونه نویسی هستن نوشته شده

و جای بسی تشکر داره که به رایگان در اختیار همه قرار گرفته شاید همین افزونه ها با هزینه های بالا خریداری بشه همچین دیدگاهی پیدا نمیکنیم....

شما این سوالا رو جواب میدین بعد ارور افزونه رو جواب نمیدین مشکلش چیه

جالبه

خیلی ممنون از زحمتی که کشیدید

ببخشید من نصب کردم اینو در قسمت کامپوننتها که میزنم روش صفحه سفید میاد و لود نمیشه

پی سی ملت هم نصب کردم ولی اون مشکلی نداره

شما می تونید از .htaccess نمایش خطا ها را روشن کنید و مشاهده کنید مشکل از کجاست، اینطوری بهتر میتونید آن را حل کنید.

شما می تونید از .htaccess نمایش خطا ها را روشن کنید و مشاهده کنید مشکل از کجاست، اینطوری بهتر میتونید آن را حل کنید.

مشکل اینه افزونه کد شده هستش وگرنه قابل حله

Fatal error: Call to a member function getUserStateFromRequest() on a non-object in /home/softkade/domains/greencard98.com/public_html/administrator/components/com_p30pasargad/admin.p30pasargad.php on line 0

این ارور مال چیه؟

کسی میدونه این ارور برای چیه؟

در ضمن من mhash رو هم فعال کردم

با سلام خدمت مدیر سایت

من پرایویت کی رو در مسیری که گفتید کپی کردم اما زمانی که ورود به درگاه را می زنم به من ارور فروشگاه محترم اطلاعات قابل شناسایی نمی باشد رو میده چیکار باید بکنم چون توی لینک تستی بانک پاسارگاد درست کار می کنه

لطفا کمک کنید خیلی گیرم

چک کنید تما باید private key تو فایل certificate.xml باشه

دوم ترمینال کد و یوزر و پسورد رو در تنظیمات افزونه درست وارد کرده باشید

این موارد درست بود با بانک تماس بگیرید

الان چطوری اطلاعات که ار بانک گرفتیم تو این ماژول وارد کنم کجا؟ اصلا مدریت این کجاست؟

خیر

برای اتصال این افزونه به درگاه های بانک باید پلاگین مربوطه را خریداری نمایید

p30joomla

من دنبال یه افزونه ام برای ارتباط با کاربر..یجورایی اطلاعات بگیره و بهش اطلاعات بده.برای سایت تور هم هست.لطفا راهنماییم کنید

با سلام و با تشکر از افزونه ی خوبی که ارائه کردید.

دوستان این افزونه هیچ مشکلی نداره و اگر آی پی رو درست به بانک اعلام کنید، ترمینال و مرچنت رو دقیق در محل خودش وارد کنید و در مسیری که مشخصی کردن فایل Certificate.xml رو که توش private key رو کپی کردید ، جایگذاری کنید خیلی راحت به درگاه وصل خواهید شد.

اما

یک مشکل بزرگی که داره و الان من نمیدونم باید چطور مرتفع کنم اینکه تراکنش ها پس از انجام و کم شدن پول از دارنده کارت، باید در سیکل واریزی به حساب مدیر وب سایت واریز بشه، اما چون Verify نمیشه اون تراکنش، ممبلغ برگشت میخوره به حساب دارنده کارت.این یعنی ممکنه الان پاسارگاد تغییراتی داده باشه که آقای طالبی اعمال نکرده درون این افزونه.

من تمامی موارد رو بررسی کردم، از باز بودن پورت 443 و آی پی ها گرفته تا ....:dadad4:

فقط تنها مشکل و اصلی ترین مشکل همین بود که گفتم. Verify نشدن تراکنش ها و در اصل اگر این مشکل حل نشه این افزونه غیر قابل استفاده خواهد بود.

من بدون مشکل نصب کردم و اطلاعات مربوط به بانک رو قرار دادم ، حتی اصلاحیه جدید رو که برای بانک هست رو هم قرار دادم ولی وقتی میخواد به صفحه بانک بره ، تو قسمت اتصال به درگاه بانک میمونه و دیگه ادامه نمیده

سلام ممنون میشم راهنمایی کنید این مشکل رو چجوری رفع کنم من وقتی میخوام برم برای پرداخت این مشکل پیش میاد چیکار کنم

ارور مربوط به بانک پاسارگاد

اطلاعات فرستاده شده از جانب فروشگاه با فرمت استاندارد همخوانی ندارد.

ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجا میتونه باشه

این ارور مال چیه؟

منم همين مشكل رو دارم. كسي ميدونه راه حل اين مشكل چيه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری