sfmhoo

ویروسی شدن سایت با نرم افزارهای مخرب و ارور آنتی ویروس و عدم نمایش سایت

10 پست در این موضوع

سلام دوستان لطفا به دادم برسید

یکی از سایت ها که برای یک موسسه خیریه هم هست به مشکل برخورده و از طرف موسسه مربوطه بدجوری تحت فشارم چون سایتشون براشون مهمه.

ظاهرا سایت ویروسی شده و به عنوان سایت مخرب شناخته میشه. و ارور صفحه قرمز با این عنوان "The site ahead contains malware" یا "َattack site" و این چیزا میاد... خودتون باز کنید میبینید.

مشکل کجاست و آیا قابل حله یا باید از اول یک سایت جدید طراحی کنم؟!

خواهشا کمکم کنید خیلی خیلی ضروریه و پای آبرومون وسطه...

چون خیریه هم هست واقعا ثواب میکنید اگر راهنمایی بفرمایید

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

سایت تون توسط گوگل به عنوان اسپمر شناخته شده

علت:

وجود اسکریپت های مخرب،trojan ،malware و ... و حتی کدهای جاوا اسکریپت بیش از حد (معمولا جهت افزایش بازدید)

آموزش آموزش حل مشکل Report Attack در گوگل

با درود خدمت شما ، ظاهرا قالب شما نال هست و دارای بک لینکه که بصورت Ifream هست،بسته قالبتون باید بررسی بشه

منظورتون از اون کدهایی هست که معمولا بصورت کد شده با base64 هست و در قسمت com content وجود داره و باعث اسکرول افقی هم میشه؟

والا یه بررسی سطحی کردم چیزی پیدا نکردم.

این گوگل وب مستر و سایتایی که دوستان میگن چیزی پیدا نکردم.

ممنون میشم کسی میتونه کمک کنه... خیلی ضروریه

منظورتون از اون کدهایی هست که معمولا بصورت کد شده با base64 هست و در قسمت com content وجود داره و باعث اسکرول افقی هم میشه؟

والا یه بررسی سطحی کردم چیزی پیدا نکردم.

این گوگل وب مستر و سایتایی که دوستان میگن چیزی پیدا نکردم.

ممنون میشم کسی میتونه کمک کنه... خیلی ضروریه

بله همونایی که کد شده،بسته ای که استفاده کردین ناله؟

بله... زیاد با قالب های نال کار کردم و معمولا اون کدها یک جای مشخصه و مشکل malwarw و attack نداشتن بجز یکی دیگه که هاستینگ میگه حمله اسپم زیاده و فعلا برای آی پی خارج از ایران بن شده.

ولی این یکی خیلی اذیت کرده... فرصت اینکه بخوام از نو یه سایت طراحی کنم ندارم و خیریه هم هست و از طرفی کلی هم طلبکارن و شاکی

دوستان کسی نمیتونه کمکی کنه؟خیلی ضروریه... خواهش می کنم کمک کنید

درخواست پشتیبانی خودتون رو اینجا ارسال بفرمائید تا همکاران ما کمکتون کنند

http://*******hosting.ir/cp

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری