maralweb

فروش کامپونتت تجاری سئو حرفه ای com_sh404sef_4.4.6.2271_full برای جوملا 3 و 2.5

15 پست در این موضوع

sh404SEF اين كامپوننت يكي از بهترين كامپوننت هاي سئوي موجود براي جوملا مي باشد اين كامپوننت دسترسي به نظيري به لينك هاي سايت شما ميدهد لينك هاي شكسته لينكهاي صفحات سايت و ...با استفاده از اين كامپوننتميتوانيد رتبه سايت خود را افزايش داده و سئوي سايت را بالا ببريد

همیشه یکی از مهمترین مسائلی که وبمستر ها درگیر هستن باهاش مساله سئو و کوتاه کردن لینکه و این مساله برای سایت هاییکه رتبه و رنک گوگل براشون اهمیت داره خیلی خیلی مهم میشه ، افزونه های زیادی در این رابطه برای جوملا وجود داره اما طی چند سالی که من با این سیستم کار کردم و افزونه های متفاوت رو تست کردم SH404SEF بهترین گزینه ای بود که بهش برخوردم ، از نظر امکانات بسیار عالی و مزیتی که داره اینه که سایت شما رو از نظر امنیتی بسیار کنترل میکنه و تاثیر خیلی زیادی تو امنیت سایت داره ، با کمی دستکاری تو تنظیمات SH404SEF میتونید کاری کنید که عملکرد سیستم و کامپوننتای نصب شده رو سیستم قابل شناسایی نباشه ، توصیه اکید دارم برای وبمستر ها که حتما از این افزونه استفاده کنن ، ضمن اینکه اگر قصد سئو کردن لینکهاتونو ندارید حداقل میتونید از Security Function های این کامپوننت استفاده کنید ، نسخه های قدیمی SH404SEF یه سری مشکلاتی داشتند که به مرور حل شد و الان خود SH404SEF کامپوننتای معروفو به خوبی پشتیبانی میکنه ضمن اینکه پلاگین سایر کامپوننتا برای SH404SEF موجوده ....

SH404SEF زود به زود اپدیت میشود و به محض اینکه اپدیت به دست من برسد ارسال خواهد شد.

قیمت خرید 139 هزار تومان

قیمت فروش فقط 39 هزار تومان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خیلی عالیه

آموزش هم هست که کامل و مرجع باشه

بخری و نتونی درست ازش استفاده کنی ، فایده نداره

خیلی عالیه

دوست عزیز این آموزش رو خود سایت سازنده قرار داده (البته انگلیسی هست)

sh404SEF® User Manual

موفق باشید

خیلی عالیه

لازم به ذکر است هم فایل ترجمه فارسیش به پیوست ارایه می شه یعنی مدیریت اگه خودتون بخواهید کاملا فارسی می تونید مشاهده کنید و در ضمن آموزش کامپوننت به صورت کاملا فارسی به وسیله کارشناس سئو توضیح داده شده است.

سلام

چند سوال*:

1- آیا این کامپوننت که شما تقریبا یک چهارم قیمت اراپه میدین اورجینال هستش؟؟

2- آیا تک کاربره هست یا خیر؟؟چون من واسه چند سایت لازمش دارم

3- فرمودین زود به زود آپدیت میاد واسش و شما آپدیتش رو اراپه میدین...رایگان؟؟؟تا چه زمانی آپدیت بصورت رایگان اراپه میشه؟؟؟

ممنون از شما

سلام

چند سوال*:

1- آیا این کامپوننت که شما تقریبا یک چهارم قیمت اراپه میدین اورجینال هستش؟؟

2- آیا تک کاربره هست یا خیر؟؟چون من واسه چند سایت لازمش دارم

3- فرمودین زود به زود آپدیت میاد واسش و شما آپدیتش رو اراپه میدین...رایگان؟؟؟تا چه زمانی آپدیت بصورت رایگان اراپه میشه؟؟؟

ممنون از شما

1- بله خودم به قیمت 139 خریداری کردم

2- خیر تک کاربره نیستش

3- موقع خرید گفتن یکسال آپدیت ارایه می دن.

این دوست گرامیمون از بنده با آبدیت یک ساله خریده و اومده اینجا برای فروش گزاشته متاسفانه آبدیت شما قطع می شه دوست گرامی دیگه بهتون آبدیت داده نمی شه نه اینکه جلوی فروش بنده گرفته باشید بلکه این افزونه برای شما اکنت خریده و اگر کاربری گزارش کنه مطمعا برای موارد پرداختی بنده مشکل ایجاد می شه .

دوستانی که نیاز به آموزش دارند دوتا آموزش براش اماده کردیم که امید وارم کاربردی باشه

۱. فیلم آموزش سئو جوملا با sh404sef

۲. آموزش سئو و بهینه سازی جوملا با sh404sef

مدیران اگر امکان داره پست رو حذف کنید اگر نیاز بود بفرمایید براتون متن ایمیل رو بفرستم

1- بله خودم به قیمت 139 خریداری کردم

2- خیر تک کاربره نیستش

3- موقع خرید گفتن یکسال آپدیت ارایه می دن.

شما در هنگام دریافت افزونه لایسنس دریافت کردید و میتونید مستقیم از طریق سایت جوملایی خودتون آپدیت کنید ؟

به شما مشخصات کاربری برای لوگین به سایت سازنده داده شده ؟

این دوست گرامیمون از بنده با آبدیت یک ساله خریده و اومده اینجا برای فروش گزاشته متاسفانه آبدیت شما قطع می شه دوست گرامی دیگه بهتون آبدیت داده نمی شه نه اینکه جلوی فروش بنده گرفته باشید بلکه این افزونه برای شما اکنت خریده و اگر کاربری گزارش کنه مطمعا برای موارد پرداختی بنده مشکل ایجاد می شه .

فروش افزونه سه حالت داره

یا شما لایسنس اورجینال به نام خریدار تهیه و به ایشون ارائه کردید

یا خودتون لایسنس خودتون رو که به نام شما هست رو به ایشون اراوه کردید

یا لایسنسی در کار نیست و شما از جایی این افزونه رو خریدید که به شما وعده ی آپدیت داده اند .

لطفا هر دو بزرگوار به سوالات مطرح شده پاسخ بدید و مستندات خود را ارائه کنید ( پ خ ) تا وضعیت تاپیک مشخص شود . متشکرم .

قبل از مشخص شدن این موضوع از هر گونه اظهار نظر خودداری کنید .

درود خدمت شما البته ایشون تماس گرفتند و قرار بود به یکی از مدیران پیغام بدهند تا این پست حذف کنند

ولی بنده برای شما متن ایمیل pdf فرستادم

عذرخواهم

ولی الان تکلیف چی شد؟؟

استارتر با آپدیت به 39 میده؟؟

یا جناب shahryarjb اراپه میدن؟؟

یا هیچکی؟؟؟

عذرخواهم

ولی الان تکلیف چی شد؟؟

استارتر با آپدیت به 39 میده؟؟

یا جناب shahryarjb اراپه میدن؟؟

یا هیچکی؟؟؟

درود خدمت شما بنده نسخه یک ساله با آبدیت + یک افزونه دیگه اورجینال رو خدمتتون ۱۳۰ می دم

درود خدمت شما البته ایشون تماس گرفتند و قرار بود به یکی از مدیران پیغام بدهند تا این پست حذف کنند

ولی بنده برای شما متن ایمیل pdf فرستادم

شما یک مطلب رو در تاپیک عمومی مطرح کردید و من به خودم اجازه میدم پاسخ شما رو هم به صورت عمومی و در همین تاپیک اعلام کنم .

کاربر maralweb شما هم به توضیحات بنده دقت کنید .

اسنادی که فروشنده ارسال کردند مکاتبه ی ایمیل بین فروشنده و خریدار است و اصلا قابل استناد نیست . فروشنده افزونه اورجینال موظف است مشخصات حساب کاربری ، در سایت سازنده را در اختیار خریدار قرار داده تا ایشان از خدمات سایت از جمله پشتیبانی و آپدیت و .... استفاده کند و همچنین افزونه را از طریق سایت دانلود کند نه اینکه فایل افزونه از طریق ایمیل شخصی فروشنده ارسال شود .

اگر فروشنده ، اسناد پرداخت وجه ارزی در سایت ارائه دهنده افزونه که مشخص کند با مشخصات شخص خریدار انجام شده ( طبق گفته فروشنده ) را به خریدار ارائه نکند ، این خرید صحت نداشته و خریدار میتواند از طریق پلیس فتا ، شکایت خود را مطرح کرده و درخواست استرداد وجه کند .

مطلب آخر . با فرض ارسال مدارک کامل مربوط به پرداخت ارزی از سوی فروشنده ، باز هم به شخص واسط خرید افزونه ارتباطی ندارد که خریدار با افزونه اش چکار میکند . بازفروشی میکند ( که کاری مرسوم است و همه انجام میدهند ) شخصا استفاده میکند و یا آن را دور میریزد .

دوستان میتونند از صاحب تاپیک این افزونه رو با قیمت مناسب تر خریداری کنند . البته باز بسته به نظر شما داره ولی در خرید افزونه اورجینال باید دقت کنید .

توصیه کلی به تمامی کاربران . لطفا قبل از خرید افزونه تجاری ، حتما در انجمن تاپیک بزنید و یا با مدیران در تماس باشید. تا روش مطمئن به شما ارائه شود .

دوست گرامی حالا نمی دونم بنده رو چقدر می شناسید ولی بنده به این خریدار خودم توضیح دادم در اول فروش و متن رو که دوباره برایش قرار دادم و ایمیل کردم

مشخصا ما افزونه ای که با ویزا کارت می خرم !! اگر برای طرف بخوام بخرم کل یوزر پسورد بهش بدم یک ۲۰ هزار تومان بیشتر گرفته می شود و اینکه وقتی شما می خواهید پنل دست من باشه شاید از روش به دیگران بفروشم !! ولی به شما آبدیت بدم کلا برای شما قیمت همون خرید خودم می دم و در اون سودی نمی گیرم

و وقتی مشتری می خواد براش خرید ارزی بکنم !! بهش تمام نیاز هاش گفته می شه و همه توضیح داده می شه و بعد خرید می شه فکر نمی کنم کسی تو ایران فعلنه تو جوملا اندازه خود من لاینس داشته باشه ولی به مشترک گفته می شه مثلا از پنل شما شاید بفروشم و یا شما می تونید ۲۰ هزار تومان اضافه تر بدید برای خودتون کلا دسترسی بسازم

ما فقط خرید نمی کنیم بلکه کانفیگ می کنیم

مشکلی باشه تیکت انگلیسی می کنیم و با سایت سازنده اوکی می کنیم

و بلخره یک پشتیبانی کوچیک و به همراه یک سال آبدیت هم می دیم بعضی وقت ها یک افزوونه اورجینال دیگه هم رایگان آخرین نسخه می دیم

به هر صورت منطقی نیست شما هرچیزی که از من خردیدی به هر صورت بخواهید جای دیگه به فروش بزارید

جواب مشترک

نه خیالم راحت و من به مدیر اونجا پیغام دادم حذفش کنن. حذف شد اطلاع می دم.

حالا به هر صورت برای بنده فرقی نداره بر قراری که بنده با مشتری بستم اگر پست بمونه همینجا من به ایشون آبدیت دیگه نمی دم می تونند در جای دیگه ای خریداری کنند نسخه ای که ارزون باشه

خب شما از پنل خودتون خرید کدید . مشکلی نیست . مگه کل هزینه افزونه رو از ایشون نگرفتید ? خب اون سکرت کی که مربوط به آپدیت افزونه هست رو باید . تکرار میکنم بااااید به ایشون ارائه بدید .وگر نه لغت دیگری بجای فروش روی کار شما گذاشته میشه .

قرار ها هیچ ارتباطی به فروش افزونه اورجینال نداره . لایسنس بحث دیگری هست .

ایشون خودشون لایسنس خریدند و باید خودشون آپدیت کنند . نه اینکه شما بهشون آپدیت بدید که دلتون بخواد بدید . دلتون نخواد ندید . بهتره که این مشکل رو حل کنید و لایسنس رو ارائه کنید تا مشکلی پیش نیاد .

عجب جکایتی!

اگر قصد خرید افزونه تجاری دارید حتما با نام کاربری و یوزر خودتون در سایت سازنده افزونه عضو بشید و پرداخت آن را محول کنید به کسی که پرداخت ارزی انجام میده در غیر اینصورت افزونه ای که خریداری میکنید شرایط زیر رو داره:

1- 90 درصد شک برانگیزه که نال شده است یا اورجینال

2- آپدیتی در کار نیست

3- به n نفر دیگه فروخته شده

4- هیچ خدماتی از سازنده افزونه دریافت نمیکنید

تاپیک بسته شد.کلاهبرداری نوین!