abarghoei

کمک در پیدا کردن دو اسکریپت

11 پست در این موضوع

با سلام

من دو اسکریپت می خوام که یکی برای کوتاه کردن لینک و یکی هم برای آپلود فایل که تمایل دارم که هر دو شبیه به کوتاه کننده و اپلودر همین انجمن باشند

لطفا اگر کسی همین اسکریپ ها رو داره لطفا به ما هم بده یا اگر همی الان مدیر اینو می خونه این اسکریپت ها تو بده اخه من اسکریپت های زیادی امتحان کردم ولی خراب بودن .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لطفا لینک دانلود اسکریپ رو برام برفستید یا همین جا بزارید .

من یک اپلودر می خوام با کوتاه کننده لینک مثل همین سایت اگر بشه .

ممنون ولی اگر میشه فارسی ساز یا نسخه فارسیش رو هم بدید و دوم اینکه کوتاه کننده لینک چطور شد ؟ اگر میشه کوتاه کننده لینک هم برام برستید .

خیلی ممنون به خواطر اپلود سنتر ولی اسکریپت های کوتاه کننده این سایت ها رو من قبلا امتحان کردم و کار نمیکنه یا مشکل داره اگر میشه یک نفر برای من یک اسکریپ کوتاه کننده لینک معرفی کنه

خیلی ممنون به خواطر اپلود سنتر ولی اسکریپت های کوتاه کننده این سایت ها رو من قبلا امتحان کردم و کار نمیکنه یا مشکل داره اگر میشه یک نفر برای من یک اسکریپ کوتاه کننده لینک معرفی کنه

دوست عزیز اونی که من معرفی کردم سالمه ومن خودم از اون استفاده میکنم وهیچگونه مشکلی نداره

ممنون ولی کسی از دوستان به جز این اسکریپ این دوست خوبمان اسکریپ دیگه ای نمیشناسید مثلا مث کوتاه کننده سایت پرشین اسکریپت یا همین سایت باشه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری