vioming

چگونه د امنه پارک شده را با دامنه ی اصلی جا به جا کنیم

5 پست در این موضوع

با سلام

من یک دامنه ی پارک شده و یک دامنه ی اصلی دارم که همه با اون اصلیه به سایتم وارد میشن

من میخوام دامنه ی پارک شده رو دامنه ی اصلی سایتم قرار بدم و دامنه اصلی رو پارک کنم

چطور باید اینکارو توی سی پنل انجام بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر میخواهید با دو دامنه وارد یک سایت شوید باید گزینه ادد آن دامین دامنه جدید اضافه کنید

ویا

اگر میخواهید به دامنه اصلی اعتبار ببخشید ریدایرکت بزنید

اگر میخواهید با دو دامنه وارد یک سایت شوید باید گزینه ادد آن دامین دامنه جدید اضافه کنید

ویا

اگر میخواهید به دامنه اصلی اعتبار ببخشید ریدایرکت بزنید

درود

دوستمون نمی خوان دامنه اضافه کنن لطفا به متن سوال دقت بیشتری کنید . ممنون

با سلام

من یک دامنه ی پارک شده و یک دامنه ی اصلی دارم که همه با اون اصلیه به سایتم وارد میشن

من میخوام دامنه ی پارک شده رو دامنه ی اصلی سایتم قرار بدم و دامنه اصلی رو پارک کنم

چطور باید اینکارو توی سی پنل انجام بدم

عرض ادب

ابتدا پارک دامین را حذف نماییید .

در سی پنل : سپس به مدیر سرور یا همان هاستینگ خود بگویید دامنه x را به جای دامنه اصلی من قرار دهید و بعد از آن دامنه مورد نطر را پارک نمایید .

در دایرکت ادمین : در دایرکت ادمین نیاز نیست با هاستینگ خود صحبت کنید در دایرکت ادمین می توانید خودتان نام دامنه اصلی سرویس را تغییر دهید ؛ همچنین می توانید از آموزش زیر برای این کار استفاده نمایید .

------------------------

ویرایش شده در توسط amir_seddighi
تبلیغات !

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری