mohammad2232

فروش ویژه کامپوننت خرید گروهی cmgroupbuying

5 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

فقط با پرداخت 29 هزار تومان صاحب آخرین نسخه ارجینال (نسخه2.8) کامپوننت خرید گروهی cmgroupbuying شوید . برای خرید کلیک نمایید

برای فعال شدن تخفیف فقط 6 خرید لازم است

اطلاعات بیشتر از سایت سازنده / دموی اصلی

بعد از فعال شدن خرید فراخوان پرداخت به شما داده میشود و میتوانید از طریق آسان پرداخت سایت اقدام به پرداخت صورتحساب خود نمایید پس لطفا از اطلاعات حقیقی خودتون شامل تلفن همراه و ایمیل و... استفاده بفرمایید تا به درستی به شما اطلاع رسانی شود

در نهایت بعد از فعال شدن و تایید نهایی میبایست قالب ها و افزونه دلخواه خود را از سایت اسمارت اد آنز انتخاب کرده و لینک آن را برای ما ارسال بفرمایید

لطفا توجه فرمایید قبل از هر اقدامی اطلاعیه بالایی سایت را با دقت مطالعه بفرمایید

توجه فرمایید سایت در مرحله تست اولیه میباشد ، لطفا هرگونه انتقاد ، پیشنهاد یا درخواست خودتون رو از طریق پیغام خصوصی ارسال بفرمایید

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان تخفیف همچنان فعال میباشد فقط 4 خرید برای فعال شدن نیاز است

هر خرید 39 هزار تومان

سلام

من ورژن 2.6 این کامپوننت رو دارم . کامپوننت رو نصب کردم به منو هم اختصاص دادم تمام فیلدها مثل موقعیت و معامله و ... پر شده منتها میگه هیچ معاملهی فعالی موجود نیست

کسی میتونه کمک کنه

سلام

من ورژن 2.6 این کامپوننت رو دارم . کامپوننت رو نصب کردم به منو هم اختصاص دادم تمام فیلدها مثل موقعیت و معامله و ... پر شده منتها میگه هیچ معاملهی فعالی موجود نیست

کسی میتونه کمک کنه

بازارچه برای فروش محصولات میباشد سوال شما ارتباطی به این بخش ندارد در صورتیکه سوالی یا مشکلی در نحوه استفاده دارید در انجمن مطرح بفرمایید