saber

ادیتور زیبا و حرفه ای Dropeditor هدیه روز مادر

8 پست در این موضوع

ادیتور زیبا و حرفه ای Dropeditor

توی جوملا گردی و خبرنامه های جوملایی به یه افزونه جالب برخوردم گفتم برای دوستان عزیز قرار بدم با توجه به امکاناتی که داره به کار خیلی از دوستان میاد

بی مناسبت هم نیست روز مادر در پیش هست و پیشاپیش به همه مادران عزیز و زحمتکش تبریک میگیم و آرزوی صحت و سلامتی برای همه این عزیزان رو داریم gift

پست شماره 7000 رو در انجمن جوملای ایران با این هدیه ناقابل در خدمت دوستان عزیز هستیم :ad54ad:

افزونه ای که در ادامه پیوست خواهد شد یک ادیتور متنی حرفه ای و جالب با امکانات خاص و زیادی هست که موقع نصب علاوه بر خود ادیتور به همراهش دو کامپوننت دیگه

برای مدیریت تصاویر و مدیریت فایلها همراهش نصب میشن که امکانت خاص خودشون رو دارن که البته این دو کامپوننت نسخه های رایگانش نصب میشن

بخشهای زیادی از کامپوننت رو که بیشتر مربوط به تنظیمات سه کامپوننت هست فارسی کردیم و همینطور تاریخ کامپوننت درج فایل رو هم شمسی سازی کردیم

این ادیتور امکانات زیادی داره که در زیر به برخی از اونها اشاره میکنیم:

• دارای استایهای آماده مانند بلوک راست و بلوک چپ
  • امکان ایجاد دکمه با استایل دلخواه و درج لینک دلخواه
  • استایلهای آماده درج پیام در رنگهای متنوع و همینطور ایجاد دلخواه
  • امکان ایجاد متنهای چند ستونه که بطور پیشفرض چند مورد آماده داره و شما میتونید ستونهای دلخواه خودتون رو هم براحتی ایجاد کنید
  • مدیریت کامل تصاویر
  • مدیریت فایل و آپلود و درج فایل در مطالب
  • درج لینک حرفه ای به شکل مطالب دلخواه یا منوی دلخواه و یا لینک دلخواه دیگر
  • امکان ایجاد تصاویر بند انگشتی
  • امکان فول اسکرین شدن ادیتور
  • سورس کد حرفه ای مانند یک محیط کدنویسی زیبا با امکان بستن خودکار تگها
  • چندین استایل آماده برای درج متن
  • امکان ذخیره استایلهای خودتون به شکل یک قالب و استفاده خیلی راحت در دفعات بعدی
  • قابلیت انتخاب و استفاده فقط در کامپوننتهای خاص
  • و چندین امکان دیگر که با کار کردن بیشتر میتونید مشاهده کنید

با توجه به امکاناتی که این کامپوننت داره برای ایجاد و درج سریع متن با استایل خاص و همینطور متنهای چند ستونه خیلی کارآمد هست

و دوستانی هم که با کدنویسی و درج کدهای html و css در متنها مشکل دارن براحتی میتونن از استایلهای آماده این ادیتور استفاده کنن...

دمو و توضیحات تصویری از شرکت سازنده

لینک در جوملا جهانی

لینک دانلود از انجمن جوملای ایران

[ATTACH]8291[/ATTACH]

شمسی سازی: ارس جوملا

ویرایش شده در توسط saber

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

واقعا افزونه فوق العاده و کاربردی هستش.من نصب کردم واقعا عالی هست...

ممنون و متشکر از صابر بزرگوار بابت معرفی و البته ادیت و شمسی سازی سورس این کامپوننت ارزشمند

عرض ارادت...:did2::did2:

آقای مردانه زاده عزیز

با توجه به حجم بالای افزونه ادیتور dropeditor امکان آپلود آن وجود ندارد ممکنه بفرمایید چه جوری این افزونه را نصب کنیم؟

ضمناً انگار چند کامپوننت داخل فایل زیپ وجود دارد لطفاً راهنمایی بفرمایید.

همچین سایر دوستان نیز کمک کنید. سپاس

آقای مردانه زاده عزیز

با توجه به حجم بالای افزونه ادیتور dropeditor امکان آپلود آن وجود ندارد ممکنه بفرمایید چه جوری این افزونه را نصب کنیم؟

ضمناً انگار چند کامپوننت داخل فایل زیپ وجود دارد لطفاً راهنمایی بفرمایید.

همچین سایر دوستان نیز کمک کنید. سپاس

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

شما فقط باید همین بسته رو نصب کنید اگر روی لوکال نصب میکنید با توجه به حجم افزونه احتمالا لوکال شما دارای محدودی حجم و زمانی هست که باید از طریق فایل php.ini لوکال سرور خودتون افزایش بدید

با عرض سلام

متاسفانه من هرکاری می کنم نمی تونم فایل ضمیمه رو دانلود کنم و یه صفحه خالی برام باز میشه...

با عرض سلام

متاسفانه من هرکاری می کنم نمی تونم فایل ضمیمه رو دانلود کنم و یه صفحه خالی برام باز میشه...

افزونه رایگان هست از لینک جوملا جهانی که ذکر شده میتونید دانلود کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری