hamid1200

فوری:ساخت بسته نصبی برای جوملا 3

12 پست در این موضوع

سلام دوستان من قالب ja hotelرو فارسی سازیش کردم و میخوام تو انجمن منتشرش کنم اما به یه مشکل بر خورد م من طبق آموزش ها محتوایات جدوال

_schemas

_session

_users

_user_usergroup_map

رو پاک کردم ودتابیسمو اکسپورت کردم و یک پوشه نصب به قالبم اضافه کردم سپس نام دتابیسمو به sampale_data.sqlتغیر دادم وانو تو پوشinstallation/sql/mysqlوinstallation/sql/postgresqlو

installation/sql/sqlazure کپی کردم اما میخوام قالبو نصب کنم تو بخش نصب اطلاعات نمونه گیر میکنه نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز نصب کردم ولی وقتی در قسمت کامپونت ها روش کلیک میکنم مینویسه

یک خطا رخ داده است

403 دسترسی ممنوع است

نسخه مناسب با جوملاتون رو نصب کردید؟ اگر جوملاتون نسخه 3 هست از آخرین ورژن آکیبا استفاده کنید ولی اگر نسخه 2.5 هست از این ورژن استفاده کنید http://cdn.akeebabackup.com/downloads/akeebabackup/4.1.2/com_akeeba-4.1.2-core.zip

موفق باشید

دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم این خطارو میده

خطا

یک در در بارگذاری فایل به سرور رخ داده است

اندازه آپلود فايل php کوچک

دوست عزیز از طریق نصب از آدر نصب کنید

http://cdn.akeebabackup.com/downloads/akeebabackup/4.2.0/com_akeeba-4.2.0-core.zip

این آدرس رو در قسمت نصب قرار بدید و نصب از آدرس رو بزنید

موفق باشید

طبق تجربه بهتره که با آکیبا نسازید .

آکیبا با برخی از سرور های هاستینگ ناسازگاری داره و عده ای نمیتونن بسته رو نصب کنن .

طبق تجربه بهتره که با آکیبا نسازید .

آکیبا با برخی از سرور های هاستینگ ناسازگاری داره و عده ای نمیتونن بسته رو نصب کنن .

خوب دوست عزیز چجوری میتونم به صورت دستی بسته نصبی بسازم شما اگه بلدید راهنمایی بفرماید؟

دوست عزیز ایشون احتمالات رو بیان کردند شما از همین آکیبا استفاده کنید و آموزش های آکیبا انجمن هم مطالعه کنید به نظر آکیبا گزینه راحت و بیدردسری هست .

موفق باشید

در اینکه ساخت بسته نصبی بهتر از اکیبا هست حرفی نیست.

در انجمن دو آموزش کامل منتشر شده ، سرچ کنید .

دو روش رو تست کنید . اینکه در مرحله نصب اطلاعات میمونه مشکل احتمالا فایل sql هست باید رفع بشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری