cryarm

سوال در مورد تگ h

13 پست در این موضوع

سلام

من میخام از تگ h در سایتم استفاده کنم ولی اطلاعاتم کافی نیست.

چند تا سوال داشتم.

اول اینکه تگ H1 فقط یکبار در کل سایت باید استفاده بشه یه در هر صفحه یکبار؟؟؟

دوم اینکه از تگ H برای کلمه باید استفاده کرد یا جمله؟؟؟

تگ h2 رو برای عنوان اخبار مثلا استفاده کنم خوبه؟؟؟

تگ h3 رو بهتره کجا استفاده کنم؟؟؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
عنوان اصلی مطلب h1

عنوان عای فرعی h2

زیر عنوان ها h3

پس اگه درست فهميده باشم تگ h1 رو ميتونم استفاده كنم ولي در هر صفحه فقط يكبار درسته؟؟؟

پس يه مشكلي بوجود مياد من اگه عنوان خبرها رو h1 بدارم.در بلاگ مجومعه اي كه درست كردم و همه عنوان ها در يك صفحه وجود داره كه اونوقت پر از h1 ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

خوب چه مشکلی پیش میاد ؟

شما در هز مطلب یه h1 بدهید

ببینید مثلا مطلبم دو پاراگراف هست یک کلمش میخوام H1 باشه و چند کلمه دیگه هم H2 .ولی من نمی تونم یک کلمه رو فقط تو تگ h ها بگذارم .وقتی یک کلمه رو تو تگ H1 می زنم بقیه جمله که با این کلمه تو یک خط هستند هم اون تگ رو می گیره

مگر اینکه باقی جمله رو تو خط بعدی بیارم نه تو همون خط

شایدم اصلا کار من اشتباه که کلمه رو تگ می کنم نه جمله

بستگی به استفاده خودتون داره!معمولا برای جملات مهم وتاکییدی و سرتیترها ار تگ h1استفاده میشه بعد h2,....

پس اگه درست فهميده باشم تگ h1 رو ميتونم استفاده كنم ولي در هر صفحه فقط يكبار درسته؟؟؟

پس يه مشكلي بوجود مياد من اگه عنوان خبرها رو h1 بدارم.در بلاگ مجومعه اي كه درست كردم و همه عنوان ها در يك صفحه وجود داره كه اونوقت پر از h1 ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

این تگ ها برای استاندارد نویسی صفحه ی شما هستند که به قولی در کد نویسی سئوی شما تاثیر بسیار مناسبی دارند. حتما رعایت کنید. محدودی برای استفاده کردن از این تگ ها وجود نداره تنها باید شاخه و مجموعه زیرین آن حفظ شود.

بله قبلا اینطور بود که در هر صفحه فقط یکبار امکان استفاده از تگ H1 بود. اما در حال حاضر و ما معرفی تگ های جدید بخش بندی صفحه توسط HTML5 شما می توانید در هر صفحه چندین تگ H1 داشته باشید، البته با رعایت ساختاربندی صحیح صفحه با تگ های <main> و <article>. در عکس زیر میتونید نمونه ای از این ساختار رو ببینید:

wuzIA.gif

این تگ ها برای استاندارد نویسی صفحه ی شما هستند که به قولی در کد نویسی سئوی شما تاثیر بسیار مناسبی دارند. حتما رعایت کنید. محدودی برای استفاده کردن از این تگ ها وجود نداره تنها باید شاخه و مجموعه زیرین آن حفظ شود.

سعی کن مطالبت رو بصورت تیتر مطلب بنوییسی و یه اچ 1 که موضع اصلی بعد به 4-5 تا موضوع دیگه تقسیم بشه با اچ 2 و بعد مطلبش حالا هر اچ 2 دو متیونه زیر شاخه اپ 3 داشته باشه بازم بصورت تیتر مطلب

این یه مطلب اصولی و سئو شده میشه

ببینید مثلا مطلبم دو پاراگراف هست یک کلمش میخوام H1 باشه و چند کلمه دیگه هم H2 .ولی من نمی تونم یک کلمه رو فقط تو تگ h ها بگذارم .وقتی یک کلمه رو تو تگ H1 می زنم بقیه جمله که با این کلمه تو یک خط هستند هم اون تگ رو می گیره

مگر اینکه باقی جمله رو تو خط بعدی بیارم نه تو همون خط

شایدم اصلا کار من اشتباه که کلمه رو تگ می کنم نه جمله

پس section کو؟؟؟؟

بله قبلا اینطور بود که در هر صفحه فقط یکبار امکان استفاده از تگ H1 بود. اما در حال حاضر و ما معرفی تگ های جدید بخش بندی صفحه توسط HTML5 شما می توانید در هر صفحه چندین تگ H1 داشته باشید، البته با رعایت ساختاربندی صحیح صفحه با تگ های <main> و <article>. در عکس زیر میتونید نمونه ای از این ساختار رو ببینید:

wuzIA.gif

در فروم خود گوگل خیلی ها نوشته بودن واقعا تاثیر این تگ رو حس نکردن!

و بنوعی تاثیرش در حد صفره!

لینک منبع؟

در فروم خود گوگل خیلی ها نوشته بودن واقعا تاثیر این تگ رو حس نکردن!

و بنوعی تاثیرش در حد صفره!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری