sarj

حل مشکل سایز ثابت تصاویر در k2

7 پست در این موضوع

باعرض سلام خدمت کلیه دوستان عزیز

بنده یک مدتی درگیر این موضوع بودم که چطوری میشه سایز تصاویر k2 رو بصورت ثابت تعریف کرد تا نیازی نباشه برای نظم دادن به مطالبی که توی مجموعه هست سایز تصاویر رو دستی تغییر داد هرکسی نکته ای گفت و بالاخره هم نتونستم تغییر بدم و بیخیالش شدم تا اینکه امروز بطور اتفاقی نحوه رفعش رو با آزمون خطا پیدا کردم اینم آموزشش جهت دوستانی که مشکل مشابه دارند:

1. وارد پوشه CSS کامپوننت شوید فایل k2.css رو ویرایش کنید

2. خط 427 (امکان داره شماره لاین واسه شما فرق داشته باشه) آیتم زیر رو جستجو کنید:

span.catItemImage img

پارامترهای زیر رو براش تعریف کنید:

width:300px !important;
height:400px !important;

سایز رو براساس سایز مورد نیاز تغییر بدید فقط حتما بایست !important وجود داشته باشه

موفق باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تنظیمات خود k2 امکان تعریف سایز برای تصاویر رو داره شما رو هر تنظیمی قرار بدید همون رو داخل همه مطالب مجموعه میاره و نیازی به تغییر تک تک مطالب نداره

تنظیمات خود k2 امکان تعریف سایز برای تصاویر رو داره شما رو هر تنظیمی قرار بدید همون رو داخل همه مطالب مجموعه میاره و نیازی به تغییر تک تک مطالب نداره

بله ولی شما بهتر میدونید که فقط عرض رو میشه براش تعریف کرد طول رو بصورت اتومات وارد میکنه مشکل بنده همین بود اگر سایز طول رو اتوماتیک وارد میکرد بهم ریختگی ایجاد میشد

اگر شما طول و عرض عکس رو در سایت ، فرقی نمیکنه کجا ، فیکس کنید ، باید عکس آپلود شده هم همون ابعاد رو داشته باشه . به همین دلیل هست که همیشه یک بعد فیکس میشه و بعد دیگه اتو تا اسکیل عکس بهم نخوره . در هر صورت تغییرات بنا به نیاز کاربر و طراح هست و این کار هیچ محدودیتی نداره :)

منم همین مشکل رو داشتم و دقیقا با همون روش حل کردم.

پاسخ آقای آشوری رو هم نفهمیدم!!

در k2 براساس عرض عکس، طول رو اتوماتیک تنظیم میکنه و نمیذاره که عکس دقیقا اندازه ای که میخوایم باشه و تصویر همیشه اندازه هاش مقیاسه.

یه سوالی

من هر عکسی که قرار میدم به عنوان تصویر مطلب

متاسفانه اندازش درسته ولی کیفیتش میاد پایین

جالب اینکه وقتی رو عکس کلیک میکنی کیفیت خوبی داره ولی وقتی تو خود مطلب هست کیفیت پایینه

در تنظیمات کا2. تب تصاویر. کیفیت ها قابل تنظیم هست. علت این کیفیت کمتر بالا بردن سرعت لود صفحه هست که تعداد عکس های زیاد ، باعث کندی نشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری