smlmoghaddam

مشکل نمایش کاتالوگ k2

4 پست در این موضوع

با سلام دوستان و اساتید عزیز

من برای اولین بار از سیستم k2 در سایت سازی استفاده میکنم و دو مشکل اساسی دارم

اولین مشکل:

چطور میتونم بعضی از ایکن های quick icon صفحه اول مدیریت رو غیر فعال و یا تغییر بدم و هم چنین ترجمه اونها درست نیست و اونها رو ویرایش کنم!

مشکل دوم:

نحوه نمایش بصورت کاتالوگ مطالب بسیار بد جلوه است و برای سایتهای سازمانی خوب نیست

لطف کنید توضیح بدید چطور دسته بندی؟مجموعه بندی؟ و یا تنظیم کنم میخوام تقریبا نحوه نمایش مثل دیفالت جوملا باشه و یه تصویر خیلی کوچیک نشون بده

ویا دوستانی که میتونن کمک کنند بفرمایند

اگه نظر خاصی هم دارید خوشحال میشم لطف کنید و کمک کنید

attachment.php?attachmentid=8344&stc=1

attachment.php?attachmentid=8345&stc=1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قسمت اول سوالت :

برای حذف آیکن ها یا تغییرشون به ادرس زیر برو و فایل default.php ویرایش کن :

\administrator\modules\mod_k2_quickicons\tmpl

هر کدوم خواستی بزار باشه هر کدوم نخواستی پاکش کن .

برای ویرایش فایل زبانش هم به مسیر زیر برو و فایل : fa-IR.mod_k2_quickicons.ini ویرایش کن .

\administrator\language\fa-IR

قسمت دوم سوالت :

همه چی بسته به نوع طراحی قالبت داره و اینطوری نمیشه خوب توضیح دادش . باید بگی مثلا من این سبک میخوام { اسکرین شاتی ، چیزی } قرار بده تا بشه توضیح داد بهت که تو تنظمیات جوملا چیکار باید بکنی .

برای ظاهر هم همش مربوط مییشه به فایل CSS . یه فایل custom.css تو قالبت تعریف کن و بزار در آخرین فایل استایل شیت درون Index.php قالبت . بعدش بر طبق استایلی که میخواهی داخلش استایل هات تعریف کن . در اصطلاح حالت اور رایت اتفاق می افته .

بهترین نحوه نمایش از دید کاربران ساده که بتونن کار کنن

مثلا مثل تصویر که هم ساده است و هم هرکی میتونه کار کنه

البته یه کوجولو هم باشه کنارش

///

ویا هر ایده ای که به ذهن دوستان میرسه دلم میخواد ببینم

attachment.php?attachmentid=8346&stc=1attachment.php?attachmentid=8346&stc=1

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری