sarj

آموزش ارسال مطالب جوملا به صفحات فیس بوک

سبک و نحوه آموزش   3 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. سبک و نحوه آموزش

• خوب
      3
    • ضعیف
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

10 پست در این موضوع

باعرض سلام خدمت دوستان عزیز

بنا به نیاز خودم این آموزش رو پیگیری کردم و برای دوستان هم منتشر کردم تا استفاده کنند:

قبلا در تاپیک زیر آموزش از طریق RSS داده شده بود که با توجه به ارائه کامپوننت های جوملا پیشنهاد میکنم از خود کامپوننت های جوملا استفاده بشه:

فروش نوروزی94 آموزش ارسال خودکار مطالب سایت به صفحه فیس بوک

چندین کامپوننت وجود داره که یکی از بهترین اونها که دارای نسخه رایگان نیز می باشد کامپوننت AutoTweet هستش:

AutoTweet NG - Joomla! Extension Directory

این کامپوننت در سه نسخه ارائه شده:

1. نسخه رایگان

2. نسخه Pro : به همراه تعداد زیادی پلاگین کامپوننت ها معروف (جهت مشاهده پلاگین های ساپورت شده کلیک کنید)

3. نسخه Joocial : برای استفاده کامپوننت های جوملا + شبکه های اجتماعی (این نسخه فوق العاده قدرتمند هست و در شبکه های اجتماعی تحت جوملا فوق العاده قوی هست)

برای توضیحات بیشتر نسخه ها به لینک زیر مراجعه کنید:

AutoTweet Free - Extly Extensions

پلاگین های بسیار کاربردی برای این کامپوننت بصورت تجاری عرضه شده که با توجه به پرکاربرد بودنش بنده پیوست تاپیک کردم و از مدیران عزیز خواهش میکنم این مورد رو باتوجه به کاربردی بودن نادیده بگیرند...(نسخه Developer)

لینک این ویدئو در آپارات:

آموزش ارسال مطالب جوملا به صفحات فیس بوک

دانلود از وب سایت تمپ سنتر:(کیفیت مناسب-بالاتر از آپارات)

http://tempcenter.ir/joomla_fb_social.rar

لینک دانلود از آپلود سنتر انجمن:

متاسافانه نتونستم توی آپلود سنتر آپلود کنم،در صورت لزوم مدیران عزیز زحمتش رو بکشند البته هر دو لینک بالا دائمی خواهد بود.

بزودی آموزش ارسال به گوگل + و سایر شبکه های اجتماعی در ذیل همین تاپیک درج خواهد شد لذا این آموزش ادامه خواهد داشت

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیز لطفا فیلم رو بررسی کنند و سبک و نحوه آموزش رو نقد کنند

نظر سنجی رو هم شرکت کنید لطفا

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام. وقتی لینکی از سایت در فیسبوک می ذارم تصویر زیر ظاهر می شود در صورتی که بایستی تصویری از سایت ظاهر بشه.

لطفا راهنمایی کنید

14357067781.jpg

با سلام

فیلم آموزشی عالی بود

فقط چند تا سوال

حتما باید مطالب با k2 نوشته بشه تا توسط پلاگین بره روی فیسبوک؟؟

نمیشه از مدیریت مطالب این کارو کرد؟

من موقعی که میخوام chanell ایجاد کنم تو مرحله ای که باید بره واسه تایید توی فیسبوک ارور میده و میگه که دسترسی ها بسته شده

و سوال آخر این که باید فیلتر شکن فعال باشه تا مطالب بره توی فیسبوک ؟؟

با تشکر

سلام. وقتی لینکی از سایت در فیسبوک می ذارم تصویر زیر ظاهر می شود در صورتی که بایستی تصویری از سایت ظاهر بشه.

لطفا راهنمایی کنید

14357067781.jpg

من لینک زیر را در ارسال مطلب فیس بوک قرار می دهم تصویر مذکور در فیس بوک ظاهر می شود. قاعدتا بایستی تصویری از مطلب یا سایت قرار گیرد. خود شما اگر همین لینک را به عنوان مطلبی در فیس بوک ارسال کنید همین مشکل را مشاهده می نمایید. می خواستم بدونم در جوملا چه چیزی را بایستی تنظیم کنم؟از شما هم متشکرم

سه فاز بورس پس از توافق؛لغو تحریم‌ها چه تاثیری بر سهام در آینده دارد؟ | اخبار بازار

چطوری میشه تنظیمات سرور رو انجام داد که مطالب اتوماتیک روی صفحه فیس بوک منتشر بشه و نیازی به پروسس نداشته باشه؟؟؟

چطوری میشه تنظیمات سرور رو انجام داد که مطالب اتوماتیک روی صفحه فیس بوک منتشر بشه و نیازی به پروسس نداشته باشه؟؟؟

بایستی شما cron job تعریف کنید که توی documentation سایت سازنده و لینکی که بنده قرار دادم در پست دوم موجود هست آموزشش

موفق باشید

دوست عزیز من متاسفانه زبانم خوب نیست ممنون میشم بهم بگین چه لینکی رو باید در قسمت Command کرون جاب بزارم تا پروسس رو انجام بده ؟؟

دوست عزیز من متاسفانه زبانم خوب نیست ممنون میشم بهم بگین چه لینکی رو باید در قسمت Command کرون جاب بزارم تا پروسس رو انجام بده ؟؟

آموزشی که در Documantation درج شده بصورت کاملا شفاف و تصویری هست توصیه میکنم نگاهی بهش بندازید کار بسیار ساده هست...!!! ترجمش فقط نهایتا 4 تا خط رو من بایست فارسی خدمت شما عرض کنم بقیه کپی و پیست هست

با سلام

بعد از نصب و زدن دکمه chanel خطای زیر رو میده

Unknown column 'scope' in 'where clause' SQL=SELECT * FROM `fashion_autotweet_channels` WHERE `published` = '1' AND `scope` = 'S' ORDER BY id ASC LIMIT 0, 20

[ATTACH=CONFIG]9416[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری