saber

دانلود پلاگین ارس فونت برای افزودن فونت فارسی به قالب

44 پست در این موضوع

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14299480251.png

افزودن فونت فارسی به سایت با پلاگین ارس فونت

یکی از مسایل مهمی که همواره در طراحی سایت وجود دارد استفاده از فونتهای زیبا و دلخواه در سایت هست

که در جوملا هم بدلیل گسترده بودن فریم ورکهای طراحی قالب و تفاوت در ساختار قالبها گاهی مشاهده میکنیم

که برخی از دوستان در افزودن فونت به قالبهای جوملایی به مشکل میخورن پلاگینی که در این پست قرار میدهیم

کار افزودن فونت به قالب و سایت شما رو بسیار آسان میکنه با استفاده از پلاگین ارس فونت شما میتوانید براحتی

فونتهای فارسی دلخواه خودتون رو در سایتتون لود کنید و هر جای سایت که خواستید از فونت مورد نظر خودتون

استفاده کنید. پلاگین ارس فونت دارای 40 فونت فارسی زیبا هست که شما بسته به نیاز خودتون میتونید هر کدام از

فونتها را که خواستید از مدیریت پلاگین فعال کرده و از آن استفاده کنید. لیست فونتهای موجود در داخل این پلاگین

در زیر آورده شده که همگی قابلیت فعال یا غیرفعال کردن رو از مدیریت پلاگین دارا هستن پس از نصب و فعالسازی

پلاگین و فونتهای دلخواه خودتون فقط کافی هست در سایت خودتون به هر بخشی که میخواهید فونت مورد نظر را

اعمال کنید برای مثال فونت BBardiya را فعال کرده ایم و میخواهیم تگهای h2 در سایت ما با این فونت نمایش

داده شوند کافی هست در فایل css قالب این فونت را به المان مورد نظر مثل کد زیر اعمال کنیم

h2{font-family:BBardiya;}

قابل نصب بر روی جوملای: compat_25 و compat_30

• BBadr
  • BBaran
  • BBardiya
  • BCompset
  • BDavat
  • BElham
  • BEsfehanBold
  • BFantezy
  • BFarnaz
  • BFerdosi
  • BHamid
  • BHelal
  • BHoma
  • BJadidBold
  • BJalal
  • BKoodakBold
  • BKourosh
  • BLotus
  • BMahsa
  • BMehrBold
  • BMitra
  • BMorvarid
  • BNarm
  • BNasimBold
  • BNazanin
  • BRoya
  • BSetarehBold
  • BShiraz
  • BSinaBold
  • BTabassom
  • BTehran
  • BTitrBold
  • BTitrTGEBold
  • BTraffic
  • BVahidBold
  • BYagut
  • BYas
  • BYekan
  • BZar
  • BZiba

توضیحات بیشتر در وبسایت ارس جوملا

دریافت پلاگین:

[ATTACH]8364[/ATTACH]

رمز فایل فشرده:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14299482591.png

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام نحوه استفاده به این شکل هستش :

کلا در سایت به دو طریق میشه از فونت ها از استفاده کرد:

1- فونت به سورس قالب اضافه بشه در اینصورت شما در هر جای قالب اگر بخواید تکست داشته باشید؛ به همون طرح و به همون فونت درمیاد.

2- در ادیتورها هنگام انتخاب فونت و استایلدهی؛ نوع فونت رو بجای فونتهای پیشفرض ادیتور؛ از نام فونتهای بالا استفاده کنید. خوده ِ سایت زمانی که این پلاگین برروش نصب باشه، بطور خودکار فونت رو از سرورتون فراخونی میکنه و وابسته به نصب بودن فونت مدنظر بروی سیستم بازدیدکننده نیست!

فکر نکنم دیگه موردی برای توضیح وجود داشته باشه...

موفق و سربلند باشید

سلام.این پلاگین رو نصب کردم.چطور می تونم استفاده کنم؟

علاوه بر مواردی که مهندس مردانه زاده گفتن در همون پست اول نحوه استفاده رو توضیح دادم در کل نحوه استفاده طبق مراحل زیر هست:

1- نصب و فعال سازی پلاگین ارس فونت

2- فعالسازی فونتهای مورد نظر از مدیریت پلاگین

3- با استفاده از دستور css در هر جای سایت یا قالب که میخواهیم به شکل زیر فونت مورد نظر رو اعمال میکنیم مثلا فونت BYekan

font-family:BYekan

میشه بهش فونت اضافه کرد ! نیازمند فونت BBCNassim هستم

از خود پلاگین فعلا امکانش نیست شاید انشالله در آینده فرصت بشه این امکان رو هم براش گذاشتیم فونت BBCNassim رو توی تاپیک پیوست کنید تا بهش اضافه کنم

سر فرصت وقت بشه آموزش میذارم تا دوستان خودشونم بتونن اضافه کنن

از خود پلاگین فعلا امکانش نیست شاید انشالله در آینده فرصت بشه این امکان رو هم براش گذاشتیم فونت bbcnassim رو توی تاپیک پیوست کنید تا بهش اضافه کنم

سر فرصت وقت بشه آموزش میذارم تا دوستان خودشونم بتونن اضافه کنن

چون این فونت رو اکثر خبرگذاری ها میخوان بر اساس bbc باشه میزارن رو سایت گفتم اضافه بشه بهتره ! دمت گرم !!! بقیش اوکی بود خدایی عالیه !!

[ATTACH]8375[/ATTACH]

سلام

ببخشید وب سایت ارس جوملا چرا چند روزیه برای من بالا نمیاد؟؟؟

چرا بالا نمیاد؟ برام پیام خصوصی بدید

چون این فونت رو اکثر خبرگذاری ها میخوان بر اساس bbc باشه میزارن رو سایت گفتم اضافه بشه بهتره ! دمت گرم !!! بقیش اوکی بود خدایی عالیه !!

[ATTACH]8375[/ATTACH]

فونت رو اضافه میکنم میذارم دانلود کنید

برای اضافه شدن فونت BBCNassim فایل زیر رو دانلود کنید و در روت سایتتون که پلاگین رو نصب کردید آپلود و کسترکت کنید تا به فونتها اضافه بشه

سپس به تنظیمات پلاگین برید و فونت رو فعالش کنید

[ATTACH]8378[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط saber

من یه قالبی رو با فونت Byekan درست کردم قبلان کسی که فونت یکان رو نداشت نمیخوند اما الان هم که این پلاگین رو نصب کردم فونتهای Byekan به حالت معمول در نمیاد و arial نشون داده میشه !!!

1 کاربر پسند دیده است

من یه قالبی رو با فونت Byekan درست کردم قبلان کسی که فونت یکان رو نداشت نمیخوند اما الان هم که این پلاگین رو نصب کردم فونتهای Byekan به حالت معمول در نمیاد و arial نشون داده میشه !!!

اگر فونت رو قبلا به شکل درستی به قالب اضافه کردید بذارید از همون قالب فونت رو بگیره و BYekan رو از پلاگین غیر فعالش کنید ولی اگر از قبل روی قالبتون درست نیست از روی قالب بردارید و از طریق پلاگین فعال کنید

1 کاربر پسند دیده است

نکته ای که من متوجه شدم اینه که Byekan من B Yekan تو پلاگین فرق داره ! در حقیقت فاصله توش هست !

این مشکل رو چطور میشه حل کرد که 2 تا حالت رو بخونه ؟

رفتم تو css قالب فاصله همه رو برداشتم درست شد !

داخل پلاگنین فونتها بدون فاصله هستن برای اینکه فونت رو از پلاگین بگیره همیشه بدون فاصله قرار بدید

برای اضافه شدن فونت BBCNassim فایل زیر رو دانلود کنید و در روت سایتتون که پلاگین رو نصب کردید آپلود و کسترکت کنید تا به فونتها اضافه بشه

سپس به تنظیمات پلاگین برید و فونت رو فعالش کنید

[ATTACH]8378[/ATTACH]

با تشکر مشکل حل شد . کاملا عالی کار میکنه !

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

صابر جان یه مشکل این فونت BBBNassim وقتی تو متن میبینیش کلمات حمزه دار یا ه اخر چسبان رو بد نشون میده ؟!

یه نگاه بندازید : WWW.Ravandpress. com

صابر جان یه مشکل این فونت BBBNassim وقتی تو متن میبینیش کلمات حمزه دار یا ه اخر چسبان رو بد نشون میده ؟!

یه نگاه بندازید : WWW.Ravandpress. com

این مشکل باید از فونت خود شما باشه باید یه فونت سالم و بدون ایراد پیدا کنید و از اون استفاده کنید

صابر جان ممنون واقعا پلاگین عالی ای هستش، یکی از مشکلات من تا چند وقت پیش همین اضافه کردن فونت بود که بعضی وقتا به خاطر دانش کمم مجبور بودم جوری تنظیم کنم اگر بیننده فونت رو داشت، فونت رو بخونه و اگر نداشت arial و georgia رو بخونه که همه دارند !

واقعا دستت درد نکنه

فقط یک سوال، اگر خودمون هم بخوایم میشه بهش فونت اضافه کرد؟

به نظرم وجود فونت irannastaliq واقعا مورد نیازه. اگر بتونی اضافه کنی ممنون میشم.

لینک دانلود وب فونت:

src: url('http://fontonline.ir/fonts/IranNastaliq.eot?#') format('eot'),
url('http://fontonline.ir/fonts/IranNastaliq.ttf') format('truetype'),
url('http://fontonline.ir/fonts/IranNastaliq.woff') format('woff');

سایت زیر رو چک کنید فونتهای خوبی داره ببینید فونت مورد نظرتون اگر هست دانلود کنید

آوب فونت - دایرکتوری فونت های فارسی

پیداش که کردم اما اینکه راهی هست فونت رو ویرایش کنی چون این هم دموش مثل همون هست

فونت بی بی سی فارسی - BBCNassim

صابر جان ممنون واقعا پلاگین عالی ای هستش، یکی از مشکلات من تا چند وقت پیش همین اضافه کردن فونت بود که بعضی وقتا به خاطر دانش کمم مجبور بودم جوری تنظیم کنم اگر بیننده فونت رو داشت، فونت رو بخونه و اگر نداشت arial و georgia رو بخونه که همه دارند !

واقعا دستت درد نکنه

فقط یک سوال، اگر خودمون هم بخوایم میشه بهش فونت اضافه کرد؟

به نظرم وجود فونت irannastaliq واقعا مورد نیازه. اگر بتونی اضافه کنی ممنون میشم.

لینک دانلود وب فونت:

src: url('http://fontonline.ir/fonts/IranNastaliq.eot?#') format('eot'),
url('http://fontonline.ir/fonts/IranNastaliq.ttf') format('truetype'),
url('http://fontonline.ir/fonts/IranNastaliq.woff') format('woff');

فونت بهش اره میشه اضافه کرد روشش رو باید بذارم توی تاپیک البته نسخه جدید شاید بنویسم که این قابلیت رو خودش داشته باشه

اگر فونتی داشته باشیم بخوایم 3 پسوند مختلفی که برای طراحی سایت استفاده می شه تبدیل کنیم چطور می شه تبدیل کرد بدون و اشکال سالم :33::33::33:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری